Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na chrzciny, prezent na ślub

Polecane posty

Gość gość

Synek dostał używaną zabawkę od osoby, która rodziną jeszcze nie jest ale będzie. Jestem zaproszona na ślub tej osoby (jako prezent ślubny dostaliśmy od tej osoby 300 zł). Nie chcę być wredna ale... Jaki prezent powinnam dać tej osobie? Przykro mi, że syn dostal od niej używaną zabawkę. Wiem, niby co ma piernik do wiatraka ale co waszym zdaniem byloby odpowiednie? Tez dac tej osobie 300 zl? A moze 100 zl i jakis sprzęt? Moze używany...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj 300 zł i jak majà dzieci, to używaną zabawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasraj do koperty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie była złośliwa. Daj ciut więcej jeśli masz warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większeg wstydu im narobisz jak dasz cos lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A uważasz że 300 zł to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast się stresować i zastawiać to warto kupić coś fajnego ? na przykład jakiś zestaw biżuterii ? Ja ostatnio znalazłam fajny sklep z biżuterią https://wkruk.pl/ kupiłam tam fajne prezenty na wesele, głównie zegarki i jeszcze ładną zawieszkę, więc może warto coś takiego kupić ? Coś gustownego i nie żywić urazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA bym jej zafundowała jakiś prezent, którego nigdy nie zapomni :D Możesz jej wykupić voucher na lot w tunelu aerodynamicznym speedfly w Mirosławicach :D Na pewno go zapamięta na długie lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie idź na ten ślub, po co iść do kogoś nielubianego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy Ty mialas wesele? Jak kilka lat temu to dalabym 500zl, jak niedawno to 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam prezent z którego bardzo się ucieszyłam i prezent okazał się bardzo praktyczny. Moja siostra kupiła mi bardzo fajny komplet garnków z tego sklepu www.salonporcelany.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie ma co być złośliwym... Daj przykład i naucz jak to powinno wyglądać :D Może kup jakiś komplet pościeli (w sumie zawsze się przyda) albo jakąś ponadczasową biżuterię ;) Np. Perełki. Na stronie MeikaPearls.pl widziałam, że mają piękne rzeczy i nie za jakieś miliony monet, a pakują w piękne pudełeczko, sakiewke i w ogóle cuda na kiju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze powinno się prezentować klasę, nie zwracając uwagi na sytuację :) Przejrzyj może jakieś ciekawe artykuły dla ich dziecka na https://4kidspoint.pl/ a parze młodej może coś praktycznego. Koniec końców będzie to twoja rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×