Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alis5

Problem z fluidem !

Polecane posty

Gość Alis5

Cześć , mam wielki problem z dobraniem fluidu nie chodzi tu o odcień . Chodzi oto ,że każdy fluid jaki miałam a nawet krem BB nie utrzymują się na mojej twarzy. W sumie już sprawdziłam 5 każdy różny i zawsze po jakiś 3 godzinach juz go prawie nie ma. NAJGORSZE jest to ,że kumuluje się w pojedynczych miejscach np. Na czole a pod oczami go prawie nie mia i odslania moje piegi :( dodatkowo osadza się koło skorek które czasami mam naokoło krostek. Ogl twarz nie wygląda korzystnie a powinna po fluidzie. Utrwalanie pudrem nie zbyt pomaga bo albo on robi takie pomarańczowe plamy albo go jest poprstu widać ale źle to wygląda ! CO O TYM SĄDZICIE CZY MOŻE UŻYWAM ZŁYCH PODKŁADÓW DO TYPU MOJEJ CERY ? Zazwyczaj kupuje do normalnej albo do wszytkich typów (jak jest napisane na opakowaniu ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat? rodzaj skory,problemy skorne? czego uzywasz do makijazu i pielegnacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Problem z pielęgnacją: skóra odwodniona, brak nawilżenia. 2. Zły podkład . Sprawdzałaś opinie i testy, zanim kupilaś? Jakie to konkretnie podkłady? 3. Zły puder (nie ma prawa tworzyć pomarańczowych plam ani nie może być widoczny, podkład i puder mają się stapiać i być niewidoczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj Maestro Armani. Swietnie wyglada -- po prostu jak idealna skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alis5
Były to podkłady mabyline affinitone, miss sporty , rimmel match jeszcze mabyline nowa formuła (przyznam ,że ten wykazał się najleoeij z nich ) nakładam tez bez pudru i taki sam efekt czasami mam wrażenie ze jeszcze lepiej wygalda tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alis5
A i mam 16 lat nie mam problemów ze skórą z określeniem typu nie bardzo mogę sobie poradzić ale nie zauważyłam zbyt tłustej czy też wysuszonej. Zaczęłam teraz stosować maseczki na twarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uzyzywalas samego badziewia -- wszystkie wymienione to najtansze supermarketowe kosmetyki. Nic dziwnego ze masz problemy. Zamiadt wywalac kase na takie g. kup jeden dobrej jakosci. Maesteo jest swietmy choc troche drogi (ale warty kazdej zlotowki). Clinique i Lancome rowniez sa niezle. Jak rowniez Mac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alis5
No właśnie boje się tego ze wywala dużo kasy a potem będzie to samo i co ja zrobię z całym fluid . Nwm czm ale strasznie dużo osób mam wokół siebie którzy używają podkładów do nie więcej niż 40 zł i wyglądają dobrze . Wiem ,że każda twarz ma inne zapotrzebowanie ale dlaczego akuart ja mam z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przeciez sa probki w sklepach. Idziesz, probujesz na miejscu, prosisz o kilka probek do domu i potem decydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alis5
W sumie nigdy nie pytalam o probki myslalm ze tak nie można dziekuej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak te supermarketowe badziewia typu Rimmel czy Revlon ale te drozsze na pewno maja probki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj maragaret astor podkład długotrwały koszt ok48 zł u mnie trzyma się cały dzień a też inne podkłady nie zdawały egzaminu, i to również tedroższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kumuluje się w pojedynczych miejscach np. Na czole - bo gozle rozprowadzasz pomarańczowe plamy- żle dobrany odcień suche skórki- nienawilzona cera pewnie nie dajesz kremu pod podkład? , na umytą skóre krem, potem podkład, potem puder? roluje się - dajesz go za dużo, albo nieodpowiedni rodzaj podkładu- sa do cery suchej, są matujące podkłady, są rozswietlające, sa nawilżające , są liftingujące itp. nie wiem, czy rozumiesz, że skoro nie masz problemów z cera i masz 16 lat, to NIE MUSISZ używac podkładu??????? Ba, nawet powiem, NIE POWINNAŚ??? nie niszcz sobie cery....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alis5
Wlansie krem zawsze nakładam nawet robie maseczki na twarz . Odcień mam dobrze dobrany jedno czego nwm to czy dobrze dobrany do typu cery bo mam podejrzenia ze mam cerę sucha ale właśnie tego nie wiem . Raczej dobrze rozprowadzam pędzelkiem czy palcami zawsze na początku wygalda dobrze i plamy tez są tylko po pudrze zależy też po którym . Raczej z jakiegokolwiek malowania nie zrezygnuje bo nie lubię jak widać mi piegi moje przebarwienia i wgl inny koloryt skóry. Raczej nie jestem jakąs nogą jeśli chodzi o makijaz . Każdy chce wyglądać dobrze i nie oszukujmy się która licealistka się nie będzie malować chyba niewiele; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienilas jedynie tanie i kiepskije jakosci fluidy. Nie oszukujmy sie, dostaje sie to za co sie placi, i jak widac tak sie stalo. Ja rozumiem, ze nie jestes bogaczka, skoro jeszcze sie uczysz, ale wywalanie kasy na takie nedzne paskudztwa to falszywa oszczednosc. Kup jeden a dobry. W koncu nie kupuje sie tego codziennie, a opakowanie starcza na dlugo. Dior, Lancome i Clinique sa niezle. Tani to mozna miec puder czy szampon bo wszystkie sa takie same. Ale fluid musi byc z wysokiej jakosci skladnikow i technologicznie zaawasowany jesli ma spelnic swoja funkcje a nie byc maska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllStar
Nie zgadzam się z opiniami, że tylko drogie podkłady są dobre. Aktualnie mam w swojej toaletce podkład z Revlonu i od Diora. Używałam też Estee Lauder. Na twarzy nie widać pomiędzy nimi wielkiej różnicy, za to w portfelu tak. Sześć Revlonów, to jednak Dior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze nakladaj baze przed podkladem? jakas lekka? albo kladziesz za ciezki krem przed makijazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllStar
Autorko, może odpowiednia baza pod podkład by Ci pomogła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo moze nie dobralas do swojej cery. Drogi podklad najprawdopodniej jest gatunkowo lepszy ale jesli niewlasciwy typ, to efekt bedzie i tak kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alis5
Hmm myślałam nad bazą ale nie chce dodatkowo obciążać twarzy. Spróbuję z droższymi podkaldami . Wiem ze do jednych tani podklad dobry a do drugich ten droższy. Wiec zainwestuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzojka
ja sobie cenie najbardziej podkłady kupione w aptece, bo te drogeryjne nie wyrównują skóry tak jak ten Dermablend korekta 3d z vichy na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam problem z dobraniem odpowiedniego fluidu - albo za bardzo zaklejał pory, albo błyszczałam się jak "miliony monet" - ostatnio dorwałam na promocji Ingrid Idealumi i powiem szczerze, niezły jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cere tlusta i z wiekszoscia prodduktow rowniez mialam ten problem. Idealny do kazdej cery jest krem bb z GR, BB Cream Beauty Balm, z nim nie mam problemow. Ma bardzo fajna lekka konsystencje, nie klei sie i nie smierdzi. Dla mnie ten krem to rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×