Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

latoja90

problem z małym kotkiem

Polecane posty

mam około 2 tygodniowego kociaka ktory średnio interesuje sie kocica, kotek ma dziwną wydzieline z nosa jakby katar, dziś to coś zaschło mu na nosku i nie za bardzo mógł oddychać, czy to mu przejdzie czy powinnam coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie koci katar, groźny wirus dla małych kociaków, idź z nim do weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałam, że on ma dopiero 2 tygodnie. No to może zadzwoń do weta i zapytaj, albo wezwij do domu nich przyjedzie i zobaczy kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemyłam zerwałam to zaschnięte cos z noska ale wydaje mi sie ze ta wydzielina mu jeszcze w środku siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj banal
a jak oczka? ma zaropiale? bo to moze faktycznie byc ten koci katar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średnio interesuje sie kocicą w sensie, że nie je? Jeśli to koci katar to naprawdę niebezpieczne, moje kociaki też to miały i je wyleczyłam jakoś, ale małe kotki często przez to umierają. A jeśli nie je to dlatego, że ma zatkany nos i nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj banal
jak kocica go olewa to musisz troszke nad nim posiedziec masowac pupe przecierac makra watka-cos jak lizanie matki-zeby kupke robil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze jak dziś bedzie sie zachowywał, może mu sie stan polepszy, oczka ma w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×