Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izabo

proste czy krecone?

Polecane posty

Gość Micitanka
Krecone, chociaz ja mam proste ,ale zdecydowanie krecone wloski, sa bardziej romantyczne i kobiece ;) ale to moje subiektywne zdanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasuniaaa
ja także mam proste i w sumie jestem zadowolona, kręcona mi się nie podobają. Ale nie są ąz takie gładkie. Po części opętana------------> Ty masz bardzo gładkie włosy? Jak tak to jak to osiągasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasuniaaa >> chciaaaałabym =/ ja tylko odp. na pytanie - jakie są moim zdaniem oczywiście, \"lepsze\"; proste i bardzo gładkie włosy - strasznie mi się podobają :) sama mam dość proste i długie, ale nie są AŻ takie gładkie; choć czasem da się to oczywiście osiągnąć- prostuję i nakładam serum z Avona zamykające łuski i nadające połysku; niestety przy wilgotnej pogodzie - szybko \"się psuje\" - ale czasem warto - przy \"wyjściach\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiecie..trendy niby mowia ze proste...poza tym od niedawna jest taka straszna zajawka na prostownice, prostowanie wlosow czy suszarki prostujace i stad moje pytanko bo ja np naturalne mam proste ale wbrew modzie i naturze zrobilam trwala i krece :P a moze wypowiedza sie jacys panowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan się wypowieeee
proste :). Kręcone wyglądają jak u jakiegoś pudla:P. Nie są takie seksi, ciężko wyjaśnić. Jestem na prostyki, ładnymi, miękkimi:). Takie są bardziej seksi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan się wypowieeee
miało być, jestem za prostymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
A ja za kręconymi, bo są orginalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotekkk
mi się kręcone kojarzą ze starszymi paniami. Zauważyliście że wszystki dojrzałe kobiety sobie scinaja na krótko i kreca na coś tam, bo są takie kręcone. Jestem chyba przez to uprzedzony. Tzn pewnie byloby mi bez znaczenia jakbys sie zakochalam, ale na razie wole proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link się nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już się otworzyło
:-)łFajna dziewczyna i fajne włosy ale ładniej Ci w rozpuszczonych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwwertyyuiop
proste, zdecydowanie proste!!! kocham proste włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ThX ;] Ale jeszcze dodam że włosy kręcone są moim zdaniem, ciekawsze, nie takie monotonne jak proste... Choć ja zawsze marzyłam o prostych pasmach... Ale ciesze się, że mam takie jakie mam... I nie można całkowicie skreślać kręconych albo prostych włosów... Każde mają swój urok :D:D:D Bu$ka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×