Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pryszcze po trzydziestce

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mimo, ze juz kilka lat temu skonczylam 30 lat, wciaz od czasu do czasu pojawiaja sie na mojej twarzy jak i plecach pryszcze. Byl czas, ze bralam tabletki antykoncepcyjne i wtedy nie mialam tego problemu. Jednak od prawie roku juz nie jestem na tabletkach i mam problem. Nie wiem czy to chodzi o odzywianie, stres czy hormony. Macie jakies naturalne sposoby jak sie pozbyc pryszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalne- nie. moj maz mial ta sama przypadlosc. poszedl do dermy po izotec. u kobiet ma dzialanie poronne i na pold, wiec nie mozesz byc w ciazy. bral pol roku, pozegnal pryszcze na zawsze. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze idz do dermatologa!!! nie licz na rumianek i pokrzywe, nic z tych rzeczy nie pomoze, co najwyzej zaleczy. sama wlasnie skonczylam kuracje izotekiem. moze dermatolog nie zdecyduje sie od razu leczyc cie w taki sposob, ale na pewno bardziej ci pomoze niz jakies naturalne sposoby, tradzik to choroba! czy swoje choroby tez leczysz naturalnie czy idziesz do lekarza po lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dzieki za odpowiedzi. Niestety mieszkam w UK, wiec musze wybrac sie do mojego lekarza i wtedy chyba poprosze zeby dal mi skierowanie do dermatologa. Obawiam sie tylko, znajac realia, ze dlugo bede musiala poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dermatologa idź koniecznie, bo nie wiadomo na jakim to tle. ale to nieprawda że rośliny tylko zaleczą, własnie leki tylko zaleczą, a żeby pryszcze nie wróciły to treba własnie dietę zmienić i najlepiej na naturalną! Ja tez dostałam trądziku po raz pierwszy po dwudziestce i się okazało że to z powodu grzybicy, tu sobie poczytajcie o kandydozie czy nie macie objawów, bo to niebezpoieczna sprawa! http://terapiasokami.pl/candida-leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj peelingu - dziala bardzo fajnie:) a izotec to bardzo mocny lek i na kilka pryszczow zbyteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem zwolenniczka naturalnych domowych sposobow. sama na poczatku tak probowalam sie leczyc, pic drozdze i inne takie i tylko zaluje ze tak duzo czasu stracilam na to! zamiast od razu isc do dermatologa i porzadnie to wyleczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prudacrotem1985qninw
Hej. Dzieki za odpowiedzi. Niestety mieszkam w UK, wiec musze wybrac sie do mojego lekarza i wtedy chyba poprosze zeby dal mi skierowanie do dermatologa. Obawiam sie tylko, znajac realia, ze dlugo bede musiala poczekac. Jasne http://www.1link.pw/ffyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalastupor1985encue
Hej. Dzieki za odpowiedzi. Niestety mieszkam w UK, wiec musze wybrac sie do mojego lekarza i wtedy chyba poprosze zeby dal mi skierowanie do dermatologa. Obawiam sie tylko, znajac realia, ze dlugo bede musiala poczekac. Jasne http://3dvf.me/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMini
Może zanim dostaniesz się do dermatologa spróbuj tabletek IQFACE.W moim przypadku a też nie jestem nastolatką tabletki spełniły swoje zadanie.Pozbyłam się trądziku i uniknęłam stosowania antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie mogą być przyczyny pojawiających się co jakiś czas pryszczy na karku i plecach. Na twarzy raczej nie, zdarzy się może od czasu do czasu coś ale raczej dlatego że jak to ja coś przy twarzy zawsze grzebię łapami. Ale na plecach są to takie jakby ropne krostki lub grudki raczej w górnej cz. pleców lub na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może hormony ci buzują i stad te klopoty. Czasem warto zrobic głębsze badania żeby się dowiedziec czy trądzik nie ma głębszego podłoza. Ja chodzę ze swoimi problemami do dermatologa www.dermalergtrop.com i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym miała pryszcze na plecach to w sumie byłabym zadowolona.Ale ja nie mam tyle szczęścia ja mam pryszcze na twarzy.Zdecydowałam się na tabletki IQFACE i zaczynam widzieć pierwsze rezultaty.Mam nadzieję żę dzięki tym tabletką pozbędę się tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruk9
Ja używam IQFACE i jestem zadowolony. Nie będę wydawał majątku na coraz to inne środki (do tej pory tak było). Koleżanka polecila mi te tabletki i jako ze tonący brzytwy się chwyta stwierdziłem że można spróbować. Co mi tam. I jestem zadowolony. Co prawda ie jest jak w bajce ze od razu wszystko zniknęło. Ale powoli widzę poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRitta
A ja nie mogę powiedzieć nic złego na temat tabletek IQFACE.Pierwsze tabletki po których jest jakikolwiek efekt.W końcu moja cera zacczyna wyglądać normalnie.Może jeszcze nie zniknęły wszystkie pryszcze ale jest zdecydowana poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiające się na twarzy pryszcze kojarzą się z okresem młodzieńczym. Co robić, gdy czas dojrzewania masz już za sobą, a krosty, zaskórniki wciąż szpecą twarz? Czy z pryszczami warto zgłosić się do dermatologa? Skąd biorą się pryszcze po trzydziestce i jak z nimi walczyć? Kiedy ktoś spojrzy na ciebie, masz wrażenie, że uważnie obserwuje twoje pryszcze. Często pudrujesz nos, ale twarz wkrótce znów się brzydko błyszczy. Przed każdym większym wyjściem nakładasz bardzo grubą warstwę podkładu i pudru, która co prawda maskuje wypryski, ale zmienia rysy twarzy. Pora z tym skończyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAriura
Co do IQFACE to stosuje je od kilku tygodni i szczerzę moge powiedzieć żę tabletki działają.Stan mojej cery znacznie się poprawił.Może jeszcze nie jest idealnie ale poprawa jest widoczna gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trądziku dorosłych, podobnie jak w młodzieńczym, zanim pojawią się grudki i krosty, najpierw tworzą się zaskórniki. To od nich zaczyna się trądzik pospolity. Pojawiają się, kiedy gruczoły łojowe produkują za dużo łoju (sebum), a naskórek niewłaściwie się złuszcza. Łój i zanieczyszczenia zatykają gruczoły, powodując zaskórniki i namnażanie się bakterii. Na skutek stanu zapalnego powstaje wypukła czerwona krosta. Gdy zapalenie się rozwija, w kroście gromadzi się ropa. Dlatego jeżeli mamy cerę tłustą, ze skłonnością do zaskórników, trzeba ją systematycznie oczyszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
też jestem po 30 i od kiedy pamiętam zawsze przed okresem wyskakuje mi 1-2 pryszcze na twarzy,nie łaże po żadnych dermatologach,mam płyn afronis który pomaga natychmiast ,na wieczór stosuje i rano po pryszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagadasa
Miałam swego czasu taki okres, że pojawiały się pryszcze, cera ogólnie zmieniła się. Ale pomagały kremy apteczne, qcera jest dobry bo i blizny i przebarwienia rozjaśnia, i co ważne nie wysusza skóry. Teraz od dłuższego czasu jest dobrze i nie mam żadnych problemów z cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jagadasa - a długo go stosujesz??? Ja się już zmagam z trądzikiem któryś rok i nie mam dużych sukcesów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na noc smaruję qcerą, już widzę poprawę, przede wszystkim trzeba być cierpliwym i czekać na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam żel różowy mediqskin. W składzie ma klindamycynę i kwas retinowy, dzięki czemu naprawdę szybko radzi sobie z pryszczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×