Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdda87

Przedłużanie włosów metodą clip in...

Polecane posty

Gość magdda87

Przedłużała któraś z Was włosy tą metodą? Czy opłaca się kupować zestaw do takiego przedłużania? Jak trzymają się klipsy na włosach? Czy włosy syntetyczne różnią się od naturalnych? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdda87 ja zamierzam sobie przedluzyc ta metoda wlosy na wesele,bo moje sa cienkie niestety.zapytam jeszcze fryzjerki o to.mysle ze powinny sie trzymac dobrze.zobaczymy ja mam wesele dopiero za 2 miesiace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda87
dziękuje trolka ;-) może jeszcze ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus678
Dzisiaj wlasnie przyszly moje syntetyczne clip in'y i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona,bo mimoz e kupowalam kolor na chybił trafił,pasuje idealnie do moich naturalnych. jednak kupiłam trochę za długie (60cm) włosy i wyglądam w nich jak emo,troszkę też się plączą ,no ale cóż, muszą być jakieś wady tego :P a oto moje zdjęcie http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura48117.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maina.
Faaaajne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus678
ogólnie to sięgają mi do pasa :D trzymają się dobrze,tylko zawsze trzeba włoski natapirować przed założeniem ,nie ześlizgną się wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda87
Oluś świetnie wyglądasz ;-) a powiedz mi, jak wyglądają te syntetyczne włosy? róznią się od naturalnych??? i jak trzymają się klipsy? A i jeszcze jedno, czy włosy syntetyczne można myć? ;-) Ja właśnie zamówiłam zestaw do przedłużania ale jestem zielona w tych sprawach :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maina.
Mi sie zdaje że myc to nie bardzo. A co z prostowaniem? Choba zakupie w odcieniu granatowej czerni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda87
dziękuje ;-) możesz mi jeszcze powiedzieć ile zajęło Ci założenie tych włosów i czy poradziłaś sobie sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus678
Taak,poradziłam sobie sama. Zanim kupiłam te włoski to naoglądałam się mnóstwa filmików na youtube.com jak dziewczyny nakładają włoski :) zajęło mi to hm jakieś 7 minut :) jeśli nie wiesz dokładnie jak je zakładać to wpisz sobie w youtube'a hair extensions , albo cos w tym stylu :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda87
Dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdda87 czy wlosy ktore kupilas bardzo roznia sie od naturalnych??zadowolona jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda87
trolka---- Kupiłam je wczoraj, teraz czekam tylko na przesyłkę, jak przyjdą to dam znać ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda87
Dzisiaj dostałam moje nowe włoski :-p Są świetne, nie różnią się niczym od naturalnych, w dotyku też bardzo podobne ;-) Fakt,troszkę się plączą ale cóż i tak jestem bardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata2333
hej dziewczyny tez sobie zamowilam ale trzy pasma tylko bo nie mam takich gestych wlosow i nie potrzebuje calego zestawu chyba tak mi sie wydaje. jedno pasmo zamowilam 18 cm , a dwa male po 5 cm. dziewczyny to wystarczy? czy mam jeszcze dokupic pasma bo sama niewiem ile wy potrzebujecie tych pasm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara490
Hey....!!! Ja tez mam te wlosy (syntetyki)ale sa swietne polecam Pozdrowienoa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anataw1
miałam i syntetyczne i naturalne i mi bardziej pasowaly syntetyczne. zamawiala ostatnio syntetyczny zestaw baelyage ze sklepu luxy.com.pl i jak dla mnie wygladaja lepiej niz naturalne ale nie mozna ich farbowac, sa duz tansze, ja zakladam je tylko na imprezy i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l_alinka
syntetyczne są cieńsze od naturalnych, do moich włosów też lepiej pasują, mam 3 dopinki za 14,99 z allegro od clipinfashion i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiitam ;) Chciała bym się zapytać czy jak doczepie te włosy metodaa Clip in , czy bedaa widac ppod nimi mojee naturalnee malutkie loczki ? ;/ bo wystarczy ze wyprostuje po chwili mam koncowki kreconee niektore ; ( , chciala bym sie dowiedziec czy beda te kreecone koncowki widoczne pod doczepami ;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby efekt był naturalny swoje włosy musisz wyprostować i założyć proste włosy clip in albo podwinąć włosy clip in i swoje włosy naturalne zostawić loki...jak zostawisz swoje loki i nałożysz proste clip in to będzie widać gdzie zaczynają się włosy doczepiane....pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Jak dla mnie znacznie lepsza jest metoda GL Apps - http://apps.greatlengths.pl/ tyle że musisz iść do fryzjera żeby założył ci te włosy. Maja gwarancję, sa naturalne i można je ponownie załozyć. Jak dla mnie są o niebo lepsze o clip in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam własnie takie włosy do doczepiania metodą clip in i jestem zadowolona - po pierwsze nie trwa długo, po drugie te włosy sie bardzo dobrze trzymają i zlewają z moimi naturalnymi a po 3 można je w dobrej cenie dostać :) Ja swoje na http://europe-hair.com/ kupowałam. to jedne z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z koleżanką powyżej, w Europe Hair https://europe-hair.com/ dostaniesz bardzo dobrej jakości dopinki- i syntetyczne i naturalne, sama ich używam. Akurat ja zamówiłam sobie te syntetyczne . Fajnie się je czesze, nie puszą się, nie plączą. Dla mnie wybawienie bo mnie z reguły bardzo wolno włosy rosną, a do tego są bardzo cieniutkie. Dla mnie to wybawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartka33
Ciekawie opisała to redakcja na Bezpośredni odnośnik: https://kobieco.pl/przedluzanie-wlosow-clip-in/ ‎ ja przedłużam włosy tą metodą od 2 lat i wciąż sobie ją chwalę, mam różne włosy i różnym odcieniu i zmieniam sobie je w zależności od humoru czy kreacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×