Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeprowadzka 250km

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Chciałbym się zapytać, a w zasadzie poznać Wasze zdanie na temat przeprowadzki samemu do 10 razy większej miejscowości oddalonej o 250km, chce dodać, że mam 20 lat i co dwa tygodnie bym musiał jeździć spowrotem do domu rodzinnego, bo tu chodzę do szkoły w weekendy. Bym znalazł tam pracę, nawet za tą najniższą krajową i jakoś bym tak żył. Jakoś czyli nie bogato, ale też nie biednie, myślę, że dałbym radę przeżyć za te niecałe 1500zł i wszystko opłacić. Co myślicie na ten temat? W tej dużej miejscowości kompletnie nikogo nie znam, przeprowadziłbym się tak dopiero wtedy, gdybym dostał tam pracę. Mam pieniądze odłożone, więc ten pierwszy miesiąc bym przeżył. W zasadzie to nic mnie tutaj nie trzyma w tej małej miejscowości, gdzie pracy szukam już prawie rok i znaleźć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiMartusiaiii
za 1500zł nie przezyjesz miesiaca, biorac po uwage ze połowe z tego wydasz na mieszkanie, w sensie na wynajem pokoju. Dolicz do tego koszty zwiazane z ewentualna praca, dojazdami , no i jakiś wygladać musisz! I może nawet jak przeciągniesz pół roku, rok.. ale na dłuższą mete tak sie nie da, a szkołę zawsze można zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×