Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przestańcie starać się imponować kobietom intelektem, one wolą debili

Polecane posty

Gość gość

i prymitywów, którzy mało mówią. Takich jaskiniowców, głupawych i wielkich mruków. Więc skończe karmić kobiety poezją i bólodupnymi elaboratami i weźcie się za robienie szmalu, a potem śmiejcie w twarz, gdy przyjdzie do was w łaskę i pamiętajcie jak was traktowały, gdy nie mieliście kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolą debili dlatego mam laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha :D dobre, tak jakby jakiś facet był tu inteligentny :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wszystkim jest haczyk dlaczego niby to kobiety wolą debili. ot po prostu debil nie ma praktycznie żadnych kompleksów w przeciwieństwie do inteligentnego i mądrego faceta, (cóż, "debil nie wie że jest debil, a mądry to wie"), więc nawet mało wyględny debil będzie startować do każdej laski z bardzo niewybrednymi tekstami, typu "ładna du/pa jesteś"; "ale bym cię seksował (ruc/hał)" itp. Kobiety niby to będzie bulwersować, ale w duchu będą czuć się doceniane, adorowane. Mądry wie że takie teksty są idiotyczne i żałosne, więc nie będzie się na nie silić, będzie starać się zaproponować do dyskusji z kobietą jakiś normalny poważny temat, a ta stwierdzi, że ...nudziarz. I tak to się wszystko kręci niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 Ten post jest tak genialny, że go sobie przywłaszczam, ustawiam na tapetę i będę go wklejał wszędzie i pokazywał wszędzie, powieszę sobie na suficie. Sorry, ale kradnę go z premedytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z inteligentnym facetami, z tego forum, jest taki że im się tylko wydaje ze są inteligentni. Nie chce tego udowadniać i podawać przykładów ale jeden nasuwa się sam. Mądry głupiego umie udawać więc dlaczego nie udajesz tepego dresy skoro już odkryłes że to klucz do sukcesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie starać się imponować kobietom intelektem, one wolą debili x To dlaczego ty ciągle jesteś sam :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:46, nie ma problemu kolego. możesz to kopiować i wklejać gdzie chcesz, bo to niestety sama prawda, smutna, ale prawda :( znam to zarówno z obserwacji życia, jak i z samej autopsji (zarówno z jednej jak i z drugiej strony) x 14:48 a skąd wiesz że nie stosuje? tylko ja chciałbym aby kobieta we mnie widziała i kochała MNIE, a nie udawanego, mało lotnego kozaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:48 Bo tępak ma silną, bezrefleksyjną pewność siebie, której nie da się udawać bez tępoty, bo kobiety wyczują, że jest udawana. On zawsze przegada i przekrzyczy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mruków? :D DEBILU, przecież ciągle piertolisz jak to wolą wygadanych ekstrawertyków, a teraz nagle "mruków"? Sam już nie wiesz co pieprzysz, przegrywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""ładna du/pa jesteś"; "ale bym cię seksował (ruc/hał)" itp." x Hahahahaha :D:D:D:D Takie gimbo-prostackie teksty to mogą zrobić wrażenie jedynie na karynach lub jakichś patologiach. Normalna kobieta nawet nie spojrzy na takiego prostaczka, od części dostałbyś wręcz po ryju. No ale udowadniasz, ze takie dyskotekowe karyny to twój kontent :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 co racja to racja. ja mimo, że jak pisałem, grałem po obydwu stronach barykady, to udawanie cwaniakowatego kozaczka szło mi średnio (tj. ogólnie spoko, ale ja się z tym źle czułem), zawsze po czasie wychodziło że tak naprawdę jestem uczuciowym facetem, a nie bezrefleksyjnym sebixem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesli jesteś naprawdę inteligentny to powinieneś mieć pewność siebie "normalna" a nie tempa i bezrefleksyjna. Czyżbyś nie był przekonany co do swoich poglądów, wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:04 Napisałem mruków, bo chodzi o to jak się odzywa w związku do kobiety i co ma jej do powiedzenia, przeważnie są to równoważniki zdania, odburknie jej coś i tyle. W towarzystwie też nie posługuje się zbyt rozwiniętymi konstrukcjami, ale dużo p******i głupot i jest ekstrawertykiem, który rzuca szybko średniośmiesznymi ripostami. Tu macie ideał charakteru i intelektu faceta dla kobiet. To ten, który wybiega po chwili zza górki: https://www.youtube.com/watch?v=jqYXNq3jjRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten kretyn ze swoimi urojeniami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrukiem to może być introwertyk, nie ekstrawertyk. Już się nie tłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze wola głupich. Obczaj kilka profili na fb typowych ślicznotek . Ja jestem kobieta, mało atrakcyjna , ale inteligentna i tez powodzenia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" "ładna du/pa jesteś"; "ale bym cię seksował (ruc/hał)" itp. Kobiety niby to będzie bulwersować, ale w duchu będą czuć się doceniane, adorowane." x goowno wiesz o psychice kobiet każda kobieta dobrze wie, że facetów to ma na wyciągnięcie ręki, jeśli chodzi o seks przez taki głupi tekst to może czuć się doceniona/adorowana jedynie jakaś desperatka/samotny pasztet/grubaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze mam 168 cm wzrostu a faceci jednak wola filigranowe ? Ze wzrostem nic nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym przejawia się twoja inteligencja? Posiadaniem profilu na zdebilalym fb i oglądaniu profili ślicznotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie opisujesz kobiet, a jedynie margines lub hołotę po zawodówkach, pracujące na kasie itd. Bo na średnim poziomie kobieta nawet nie będzie chciała mieć za znajomego takiego faceta, nie mówiąc już o czymś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:18 Pfhehe, bo ty coś wiesz akurat o tym co cechuje introwertyka, a co ekstrawertyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:24 Nawet intelektualistki będą wzdychać i pragnąć, wysokiego, grubokostnego tępego psychopaty, ekstrawertyka, który jest głupi i każdemu chce dać w mordę i przekrzykuje każdego w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym, tak sobie wmawiaj, bo sam nie masz za grosz powodzenia, śmieszny jełopku :) Wiesz tyle ile zjesz. Nieśmiały nieudacznik z fobią społeczną, nie wychodzący z domu, wie lepiej jak wyglądają relacje damsko-męskie i towarzyskie u ludzi na poziomie, i to wśród różnych środowisk, zabawne ;) Pieprzysz jak potłuczony, ale rozumiem, ze tylko wtedy jesteś w stanie poczuć się lepiej i choć na chwilę zapomnieć o swoim wybrakowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:24 i tu jesteś w wielkim błędzie, bo nie tylko tępe dziunie po zawodówkach wzdychają do cwaniaczkowatych kozaczków. pracuje w dość sporym i znanym korpo, w dziale marketingu i widziałem jak nawet wykształcone kierowniczki na stanowiskach wzdychały do mało lotnych, ale kozakujących cwaniaczków z ekipy od przeprowadzek, tylko dlatego że jeden z drugim rzucali teksty typu "piękne nogi, o której godzinie się rozkładają?" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:49 No tak: "Ja wcale nie lecę na przystojnych bezrefleksyjnych, nieoczytanych, pewnych siebie ekstrawertyków, ty brzydki, introwertyczny, niepewny siebie pseudofilozofku, co siedzi z nosem w książkach". Buehehehe. Kobiety są tak głupie, że nawet jak chcą czemuś zaprzeczyć i z czymś się kłócą to jeszcze w tej samej wypowiedzi potwierdzają to, czemu chcą zaprzeczyć. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale w korpo akurat też idiotek nie brak. Dziś każdy ułom po byle jakiej szkółce może tam pracować. Samo to, że kobieta pozytywnie reaguje na taki tekst świadczy o niej. Kobiety teą są bardziej powściągliwe, nie są tak bezpośrednie jak faceci i często wolą nie mówić nic lub udać, że nie usłyszały niż zareagować negatywnie. Robotnicy też często rzucają tego typu tekstami (a są młodzi i męscy z postury) i co? Większość kobiet reaguje wkurfieniem na takie tandetne, tanie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No tak: "Ja wcale nie lecę na przystojnych bezrefleksyjnych, nieoczytanych, pewnych siebie ekstrawertyków, ty brzydki, introwertyczny, niepewny siebie pseudofilozofku, co siedzi z nosem w książkach". Buehehehe. Kobiety są tak głupie, że nawet jak chcą czemuś zaprzeczyć i z czymś się kłócą to jeszcze w tej samej wypowiedzi potwierdzają to, czemu chcą zaprzeczyć. " x A od kiedy to oczytany, inteligentny introwertyk równa się przegryw z fobią społeczną wyrzucający frustracje na kafe? :D:D:D Nie nadinterpretuj czyichś wypowiedzi pod swoją modłę, bo to naprawdę infantylne i żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07 Nie muszę nic interpretować, widać czarno na białym jak sama wymieniasz to czym gardzisz, czyli brak pewności siebie, refleksyjność, brak atrakcyjności fizycznej, sama się przyznajesz. Czekam tylko aż zaczną się te debilizmy z kategorii: "jest coś po środku." Wiadomo, jak byś mi poszła pokazać tego rzekomo inteligentnego i oczytanego introwertyka to byłby to pewnie atrakcyjny, wygadany debil, zbyt głupi na lęki, fobie i kompleksy. To wiem z doświadczenia. W każdym takim widzicie inteligencję, szlachetność, dobro i niezgłębioną tajemnicę. Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×