Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjęcie po chrzcinach

Polecane posty

Gość gość

Witam Wszystkich i proszę o radę :) Niedługo mam termin porodu, a co za tym idzie, czekają mnie chrzciny mojego dziecka :) I tu mam pytanie: jak najlepiej je zorganizować? Do tej pory myślałam o zorganizowaniu przyjęcia w jednym z lokali, jednak co raz częściej myślę, czy nie zrobić tego w domu... Mieszkamy w domu, także miejsca dla gości by nie zabrakło (co prawda nie będzie ich wielu ok. 20 osób). Myślałam, żeby zamówić catering. Cena za osobę przy organizacji przyjęcia w lokalu to ok. 90zł, a catering z tego samego miejca to już koszt ok. 50 zł (z ciepłym daniem). W domu też czułabym się swobodniej, wiadomo. Tylko... Może to głupie, ale może któraś z Was podpowie mi, jak to jest z tym cateringiem? Przywożą go o danej godzinie do domu, zostawiają i trzeba wszystko rozpakować, poukładać, tak? Czyli musi być ktoś, kto tym się zajmie... Czy poprosić o przywiezienie wszystkiego rano, jeszcze przed wyjazdem na uroczystość chrztu św. i wtedy wszystko przygotować?Czy jednak lepiej wybrać lokal? Bardzo proszę o podpowiedź :) Może głupie zadaje pytanie, ale jedyne przyjęcie jakie organizowałam to własne wesele :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chrzciny miałam w domu - koszmarek ;) 21 osób - w tym 2 dzieci. Pomagała mi mama i ciocia ,a i tak byłam styrana . Dlatego też komunię robiłam w lokalu - było smacznie , wygodnie,bez stresu i zmęczenia :D Jeśli chodzi o catering - przywożą jedzenie o godzinie którą Ty sobie zażyczysz . Niektóre lokale za odpowiednią opłatą proponują kogoś do pomocy przy uroczystości - rozpakują,podadzą do stołu itf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knajpa, w domu się unordujesz nawet z cateringien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej robic w lokalu bedziesz miala spokojna glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję te pytania przekierować do właściciela lokalu,a nie pytać na forum,bo odpowiedzi dostaniesz ,,pińcet'' ,a i tak sie okaże zupełnie inaczej niz w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodniej w domu, karmienie i przewijanie ale pod warunkiem ze możesz liczyć na pomoc mamy teściowej siostry itp... Ty nie bedziesz w stanie stać w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że i tak taniej wyjdzie Ci wynajęcie lokalu, czy zamówienie cateringu. Chrzciny to nie wesele. Lepiej zachować zdrowy rozsądek. Nie trzeba organizować wielkiego przyjęcia, jeżeli środki finansowe nie są do tego wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzałam imprezy zarówno w lokalu jak i z gotowym cateringiem. Lokal jest zdecydowanie lepszy niż catering. Przychodzisz na gotowe, nic cię nie interesuje. A w domu co z tego że masz catering, ale kawę ktoś musi podać, wymienić brudne talerzyki, a w lokalu wołasz kelnerkę i po sprawie. Siedzisz i się gościsz a nie latasz między stołem a kuchnią. Poza tym musisz wszystko podgrzać, poukładać, podać.... W lokalu tego typu problemy odpadają. Byłam 3 razy na chrzcinach w różnych lokalach i w każdym był dyskretny kącik do karmienia piersią oraz łóżeczko. Gdybym miała robić chrzciny na pewno wybrałabym lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio robiłam chrzciny w lokalu. Przyjęcie było na 20 osób i trwało 3 godziny. Chrzciny było dość późno bo dopiero po mszy o 18. Było bardzo miło i kameralnie. Cały czas mogłam siedzieć z gośćmi. U nas w lokalu też było miejsce do karmienia i przewijania oraz kołyska. Nie wyobrażam sobie takiej imprezy w domu. Po porodzie i całej bieganinie przy dziecku to ostatnia rzecz na jaką ma się ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zorganizować przyjęcie w lokalu. Polecam do bardzo fajną stronkę http://chrzcinyikomunie.pl/. Można wysłać zapytanie do lokali zapytać o ceny, menu jakie proponują. Ja korzystałam przy organizacji chrzcin mojego dziecka i polecam, wszystko działa szybko i sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też w domu ale z opcją cateringu. Ja osobiście polecałam znajomym skorzystanie z możliwości restauracji Krakowskie Metro (http://www.krakowskiemetro.pl/strona-glowna) ponieważ sprawdzają się zarówno jako catering do domu, ale też oferują posiłki dla firm więc sa naprawdę dobrzy i mają spory wachlarz posiłków w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo firm cateringowychi lokali znajdziesz na http://chrzcinyikomunie.pl/ :) Sama wybierałam w tym roku lokal na chrzciny i znalazłam bardzo ładne miejsce i przystępnymi cenami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×