Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

an75

psycholog dziecięcy olsztyn

Polecane posty

Czy ktoś może mi polecić w Olsztynie dobrego psychologa dziecięcego.Mój 5-letni synek nie chce jeść, bo boi się że zwymiotuje.Trwa to już prawie miesiąc. Przed tą sytuacją był świadkiem jak jego rówieśniczka zwymiotowała u nas w domu i tak zaczęły się jego problemy z jedzeniem.Je naprawdę znikome ilości dzis byłam u lekarza pediatry i jutro ide mu zrobić podstawowe wyniki.Mam nadzieję,że będą dobre. Obawiam się,żę coś się dzieje z jego psychiką. Dwa lata temu był w szpitalu z powodu grypy żołądkowej i było to dla niego ciężkie przeżycie. Wtedy też wymiotował i od tej pory myśli, że każdy kto wymiotuje jest chory i pewnie pójdzie do szpitala. Może ktoś był w podobnej sytuacji. Nie wiem już co mam robić jak widzę łzy mojego dziecka jak widzi jedzenie. Nie zmuszam go jednak do jedzenia bo skutek jest odwrotny, ale przecież jeść coś musi a ja już nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek doliński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipK
Z czystym sumieniem mogę polecić Ci Panią Dorotę http://www.cps.olsztyn.pl/ . Spokojnie mozesz iść do niej ze swoim dzieckiem. Wysłucha i pomoże. Nie tylko ja mam o niej takie dobre zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzucam się do opinii przedmówcy. To świetna pani psycholog z podejściem do dzieci. Byłam też u niej na treningu EEG Biofeedback i jestem zaskoczona skutecznością tej metody. Tutaj można więcej o niej przeczytać http://cps.olsztyn.pl/oferta/dorosli/eeg-biofeedback. Jeżeli chcecie zwiększyć swoją efektywność, to jest to chyba najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorka321
Ja byłam ze swoim dzieckiem 12letnim: problemy z jedzeniem, spaniem, potem dołaczyły się jakieś lęki. Myślałam już o psychiatrze, nawet wstępnie rozmawiałam. No i trafiliśmy do p.Doroty. Było kilka wizyt, na początku syn nie chciał się otworzyć, lekarka pracowała z nim sama, więc nie wiem za bardzo co tam robili. Po miesiącu zaczęło się poprawiać, no i co najważniejsze - odzyskałam uśmiechnięte dziecko:) Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelkaPoznań
Psycholog to ważny pierwszy krok w leczeniu - najlepiej u kogoś z polecenia. My tak trafiliśmy u nas w Poznaniu na panią doktor Gordziej Niewczyk. Bardzo dobra specjalistka, która już bardzo nam pomogła, a pomoże pewnie jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipixxx
Dobrych terapeutów z doświadczeniem i wynikami mają w centrum Sensorium (http://tomatis.warszawa.pl). Mi wyciągnęli córkę z dość dużych problemów osobowościowych. Jak zaczęła gimnazjum to zaczęły się kłopoty z akceptacją siebie, z niską samooceną, z kontaktami społecznymi. Teraz jest już dużo lepiej. Metoda nie jest męcząca, takie jedno spotkanie to jest kwestia godzinki do dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała bulimię i miałyśmy szczęście trafić na psycholog Smerecką-Biel, która specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania i udało się pomóc. Dziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z trochę starszymi dziećmi dobrze pracuje Paweł Bodzon. Szybko potrafił nawiązać kontakt z moim synem (11 lat), mimo ogólnie trudnych relacji w rodzinie. W prawdzie nie ma co liczyć na szybkie efekty, ale za to jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina3331
Jeśli chodzi o autyzm, to faktycznie warto udać się do Psychomedic. Diagnozuje tam dziecko zespół lekarzy. Rejestracja jest pod nr 22 253 88 88 . Mają krótkie terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Skotnicka
Ja wysłałam swojegk synka z Adhd do Pani Wioletty - http://mind.olsztyn.pl i jego wyniki w szkole bardzo sie poprawiły plus nie dzwonią już do mnie każdego dnia :) Szczerze polecam Panią Wiolette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry, psychologa możecie skorzystać z video konsultacji na platformie psychomedic.online 
-wystarczy wpisać adres w wyszukiwarkę i wyskoczą kalendarze specjalistów.
Recepta zostanie przysłana wam pocztą lub będzie to recepta elektroniczna, zwolnienie L4 również elektroniczne.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×