Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamitta

Publiczne karmienie piersią. Co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość młoda mamitta

Pytanie jak w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jw Wiadomo jeśli dziecko nagle się obudzi gdzieś na spacerze czy coś ok, jak nie ma mama gdzie usiąść na uboczu to nie przeszkadzałoby mi to nawet w zupełnie zatłoczonym msc pod warunkiem jakiegoś przykrycia pieluszką itp. Sama karmiłam piersią ale akurat nie musiałam karmić jakoś tak publicznie. Dwa razy zdarzyło mi się w parku jak się córka obudziła na spacerze i był wielki krzyk. Ale siadłam pod drzewkiem tak że chyba nawet nikt nie widział że w ogóle karmie jakieś dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzimy że trzeba mieć
ostro nasrane we łbie żeby obce osoby zmuszać do patrzenia jak ktoś robi z siebie dojną krowę i śliniącego bachora :O najbardziej niesmaczny widok w miejscu publicznym zaraz po sraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzimy że trzeba mieć ---> jak widać nie każdy sądzi tak jak Ty. Słyszałam że są takie co potrafią całe piersi wystawić ale osobiście jeszcze nigdy nie widziałam a spotkałam wiele karmiących mam. Sama również nigdy piersi nie pokazałam a karmić karmiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfyguhj
a kto kogoś zmusza do patrzenia jak to nazywasz? Dla mnie to naturalne że dziecko się karmi kiedy jest głodne i moim zdaniem właśnie karmienie piersią a nie butlą z mlekiem od krowy jest naturalne i normalne. Oczywiście nie mam na myśli jak kobieta świeci gołym biustem, tylko dyskretnie zasłaniając nagą pierś, karmi dziecko. A co twoim zdaniem gdy matka jest w supermarkecie a dzieciak jest głodny to ma mu powiedzieć nie nie dam ci teraz jeść? Czy może ma mu kupić Coca-Colę i dać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, no w supermarkecie
to jasne, ze trzeba karmic cycem :classic_cool: Normalnie argument supermarketu mnie powalil :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pierdoły saskie
wg karmienie piersią jest niesmaczne i niehigieniczne. jak będę miała dziecko, żadnego karmienia cyckiem nie będzie, od razu butla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że to obleśne
a posronni ludzie mają prawo nie być narażeni na takie widoki wymiętolonego, oślinionego cyca z rozstępami. Możecie się zamknąć w łazience i tam karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście karmiąca matka publicznie nie przeszkadza,ale jeśli ma się ona czuć niekomfortowo mleko może odciągnąć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaaammm
Poprzedniczko nie ma zakazu karmienia piersią, a to że ty nie masz ochoty patrzeć na cyca to Twój problem . Może ktoś nie ma ochoty patrzeć na Twój wiejski ryj i jakoś musi :D Więc i Ty się przyzwyczaisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przecież skoro matka zasłoni sobie pierś, potem sprawnie ją schowa to w czym problem ? a pozatym skoro kogoś to obrzydza-zauważy karmiącą matkę to niech odwróci głowę i się nie obrzydza na własne życzenie, a przy okazji niech nie stresuje matki swoim gapieniem się. a ostre przeciwniczki ''wywalania cyców'' niech zapytają swoje matki jak miały zaspokajany głód, no i zapewne same nie były ''zaślinionymi wymiętolonymi bachorami'' tylko odrazu po karmieniu wyciągały chusteczkę i ocierały sobie usta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaaammm
mialo byc do UWAZaM ZE TO OBLESNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324234
to samo myslę, co o publicznym seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten supermarket
pobił wszystko najlepiej rozkroczyć się na stoisku z nabiałem,wywalić wielki cyc, nad wielkim tłustym, pociążowym brzuchem i karmic. Głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahhahaaa dobreeeeeeeee
'jak ci sie nie podoba to nie patrz albo odwroc glowe' :D :D :D zrozumcie glupie pindy myslace wylacznie dupa ze miejsce publiczne z definicji jest takim gdzie niektorych rzeczy nie wypada robic z tego wzgledu ze sa zbyt intymne. i jak mi sie nie podoba to twoim zasranym obowiazkiem jest poszukac sobie USTRONNEGO miejsca a nie publicznie maciore udawac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie rozumiecie ? jak wam nie pasuje to nie patrzec :D nikt nie karze prawda? Głupie to jest patrzenie się mimo tego że kogoś to obrzydza. Ja karmie publicznie i nie mam obwisłego brzucha ani rozstępów na piersiach a nawet jak bym miała nie przejmowała bym się tym czy ktoś patrzy bo najważniejsze jest moje dziecko. A czyli mam rozumieć że poprzedniczki też kiedyś będą miały rożstępy na cycach i zwisający brzuch ale o sobie nie będą tak mówić? Ciekawe jak teraz wyglądają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do HAHAHAHAA a mmasz gdzieś napisane ZAKAZ KARMIENIa? Ja np nie mam ochoty patrzęć na Twój ryj tzn że masz z tamtąd wypierdalać ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yt4e
jak jesteście w supermarkecie to idźcie do toalety, przecież to jest intymna czynność, jak by nie patrzeć, już są tu oburzone matki polki że dziecko głodne i ma jeść, ale idziesz do parku więc wiesz kiedy mniej więcej twoje dziecko będzie chciało jeść możesz więc dać mu ściągnięte mleko w butli, jak widzicie całujące się pary to jesteście wielce zgorszone ale cyce na wierzchu to jest ok, bo dziecko głodne, ja jestem stanowczo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamo żeby ciebie
ktoś nie ukarał - słownikiem ortograficznym przez łeb :P twoje dziecko jest najważniejsze dla ciebie, nie dla reszty społeczeństwa. w związku z tym społeczeństwo nie ma obowiązku znosić widoku gdy go karmisz piersią. może jeszcze zacznij przewijać publicznie? taki to problem znaleźć miejsce, gdzie nie będziesz nikogo obrzydzać? ciamkające śliniące się dziecko przy równie uroczej matce jest po prostu obleśne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten supermarket
w miejscach publicznych się nie pali papierosów, nie uprawia sexu...a dziecko można karmić w domu. a nie wyłazić, dziecko sie drze, a ta siada wyjmuje cyc i karmi. Fe obrzydliwe to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomnia Deux
Sama ostatnio widziałam jakąś muzułmankę ze sterczącym cyckiem (a przecież zimno ostatnio jest) jak idzie przez przejście dla pieszych. No ludzie, trzeba mieć kulturę, jak musicie karmić publicznie to róbcie to nie na widoku, odwróćcie się tyłem czy coś albo zasłońcie jakoś. Ja widziałam jak w autobusie babka karmiła i jeszcze potem siedziała z odkrytym cyckiem, jakby to było coś normalnego. Macierzyństwo wam blokuje funkcje mózgu odpowiadające za panowanie nad sobą w tłumie? :D Catarinka, ty jesteś ok, ale niektóre to naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeciwna. Chyba, że tak jak pani wyżej pisała, w ustronnym miejscu, pierś przykryta pieluszką. młoda mama ładnej polszczyzny dziecko nauczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama jestes wulgarna
:O a tabliczke z napisem 'zakaz robienia kupy i sikania' widzialas np w parku lub w supermarkecie? nie? to idz i sraj tam, sraj ile mozesz bo przeciez nie jest zabronione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomnia Deux
Sama ostatnio widziałam jakąś muzułmankę ze sterczącym cyckiem (a przecież zimno ostatnio jest) jak idzie przez przejście dla pieszych. No ludzie, trzeba mieć kulturę, jak musicie karmić publicznie to róbcie to nie na widoku, odwróćcie się tyłem czy coś albo zasłońcie jakoś. Ja widziałam jak w autobusie babka karmiła i jeszcze potem siedziała z odkrytym cyckiem, jakby to było coś normalnego. Macierzyństwo wam blokuje funkcje mózgu odpowiadające za panowanie nad sobą w tłumie? :D Catarinka, ty jesteś ok, ale niektóre to naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że to obleśne
wobec tego faceci powinni się publicznie odlewać; przecież sikanie to naturalna czynność a jak wam się nie podoba widok fiuta to nie patrzcie. prażająca jest wasza tępota i i ekshibicjonizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yt4e
i będzie z tym gołym cycem bo musi ostygnąć, blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc waszym tokiem myślenia to mleko trzeba odciągnąc i podać nieświerze, albo wg z dzieckiem nie wychodzić , świata mu nie pokazywać, jak zrobi kupkę, to nie przewijać, a no taak przewijam dziecko na polu a co ? :D Zgadłaś . I JAK MOŻNA W TOALECIE karmić dziecko?? OMG fajne z was przyszłe matki . Otworz sobie w domu muszle , usiądź na niej i nakarm malucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej macicy mlodej
"a tabliczke z napisem 'zakaz robienia kupy i sikania' widzialas np w parku lub w supermarkecie? nie? to idz i sraj tam, sraj ile mozesz bo przeciez nie jest zabronione :D " i tyle w tym temacie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×