Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studenttt

pytanie do ludzi z katowic

Polecane posty

dzisiaj muszę zawieźć matkę na dworzec do katowic, jest tam jakiś parking w pobliżu? da się tam luźno dojechać autem od tego dużego ronda koło spodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rondo jest przejezdne, choć z powodu remontów mocno zakorkowane. Jeżeli chodzi o parkingi to wokól dworca jest ich niewiele i wciąż zajęte. Najlepiej jakbyś zajechał na dworzec od stronu Placu Andrzeja, tam w uliczkach zawsze znajdzie się jakieś miejsce postojowe, najwyżej kawałeczek się przespacerujecie. Od frontu dworca nie radziłabym podjeżdżać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg z dwupasa to nie wiem ale od ronda to Ci mogę wytłumaczyć jak do Placu Andrzeja dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prosiłbym bardzo :) do rodna nie ma problemu bo często jeżdżę, tylko nigdy nie stawałem koło dworca kolejowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to proszę jedziemy.... z ronda skręcisz w ulicę Korfantego, czyli tą w stronę centrum i nią jedziesz prosto, tzn. tak jak ona biegnie bo będzie trochę zakrętów ;) dojeżdżasz do pierwszych świateł ze skrzyżowaniem (bo wcześniej będą ze 2 lub 3 z przejściami dla pieszych) i na tych światłach jedziesz w lewo w ulicę Słowackiego. Tą ulicą jedziesz chwilkę, przecinasz 3-maja (światła) i już wyłania się dworzec. Droga się rozwidła, Ty jedziesz w lewo pod dworzec, ale go mijasz (bo to frontowa część) i jedziesz kawałeczek dalej, jest skrzyżowanie, w prawo jedziesz pod mostem i tak jak droga leci, bo to jednokierunkowa jest (mówiąć prościej jedz wzdłuż torów tramwajowych). Dojeżdżasz do pierwszego skrzyżowania (po lewej będzie taki zadaszony targ), ale ty jedziesz w prawo (chyba Chrobrego, ale nie jestem pewna), Tą uliczką w dół i już jesteś na Placu Andrzeja. Możesz sobie nawet gdzieś w tej uliczce stanąć, bo to już rzut beretem. Opis iście szczegółowy, jak na kobitę przystało :P Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko od placu Andrzeja, od frontu dworca (czyli tam gdzie jest estakada i dworzec autobusowy) nawet nie podjezdzaj bo miejsca i tak nie znajdziesz a stracisz kupe czasu. Jesli jedziesz od Bielska to zjedz sobie na gornoslaska (A4), nie bedziesz musial pchac sie do centrum i na rondo. Nie wiem jak dokladnie znasz trase - zjazd za giszowcem, to jest droga Wroclaw-Krakow, ty oczywiscie zjezdzasz na Wroclaw. Kawalek za stacja benzynowa, jak miniesz hotel zjazd w prawo na ulice Francuska, wyjedziesz na przeciwko charakterystycznegu budynku policji. Potem na 2 swiatlach w lewo na ul. Jagielonska. Dosc kawalek prosto, az dojedziesz do takiego jakby ronda - plac Miarki sie to nazywa. Tam w prawo i zaraz pierwsza w lewo - ale uwazaj zaraz od razu w lewo, jakbys chcial objechac ten plac. Potem prosto, na skrzyzowaniu dalej prosto i trafisz w waska uliczke - ul. Batorego, na jej koncu jest plac Andrzeja. Mam nadzieje ze jasno wytlumaczylam... baba jestem wiec wiesz... :p Na wszelki wypadek masz praktycznego linka z mapa http://mapa.szukacz.pl/ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę ;) Aha ta Korfantego, to się potem przeradza w Mickiewicza i z Mickiewicza skręcasz w Słowackiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszytkie baby maja podobna opinie o swoim tlumaczeniu :) :p opis przede mna tez jest ok, tylko wjezdzasz na plac Andrzeja od drugiej strony. Tylko ja osobiscie odradzam pchanie sie na rondo, poza tym robisz kolo przez pol Katowic, blizej jest od gornoslaskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×