Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do mam

Polecane posty

Gość gość

Witam, mój synuś od wczoraj robi takie rzadkie wyciekajace z pampersa kupki, dziś tez dwa razy takie zrobił,nie jadł żadnej nowości, dobrze się czuje i brzuszek przy tym nie boli, czy to może być spowodowane ząbkowaniem? Syn ma 7 miesiecy i wyrzyna się mu dolna jedynka, co można podawać z jedzonka na taką rzadką kupę, i jeszcze jedno pytanko ile mniej więcej trwa zanim ząbek wyjdzie całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc od ząbkowania, jak najbardziej. Podawaj gotowana marchewkę i kaczkę ryżowa. Ile trwa, trudno powiedziec, przebije się ząb to dolegliwosci miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kleik ryżowy może być ? I co z owoców można podawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zawsze przy ząbkowaniu były gigantyczne, rzadkie kupy, dieta nie miała na to wpływu... zwłaszcza że momentami marudził i właściwie pił tylko mm zagęszczone, bo nic innego nie tolerował, najwyżej gryzł np. skórkę od chleba, a kupa i tak taka sama, nie wiadomo skąd się tyle tego brało. Generalnie na biegunki zaleca się nie podawać surowych owoców i warzyw, słodkich rzeczy, można dawać banana, marchewkę, ryż, bulion warzywny itd, ale u nas przy ząbkowaniu wcale się to nie sprawdziło, co by nie jadł to efekty takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafionka
U każdego dziecka inaczej wygląda ząbkowanie. Czas aż wyjdzie całkowicie też jest różny. Moje przeszły łagodnie na szczescie i szybko. Problemy były w innych kwestiach, być może w których inne dzieci nie miały przeciwności. Na Twoim miejscu nie podawałabym żadnych surowych rzeczy, wszystko przegotowane. Może skonsultuj się z pediatrą? Jest taka możliwość przez Portal Zdrowia Dziecka, sama tam napisałam jak miałam pytanie odnośnie pielęgnacji skóry dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ząbków są i zaparcia, i rzadki wielkie kupy ;) tak jak któraś z dziewczyn pisała - ryż i marchewka, na wielkie kupsko to najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×