Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieufna perfumiarka...

PYTANIE O PERFUMY w UK

Polecane posty

Gość Nieufna perfumiarka...

Mam pytanie do mieszkających Polek w Angli , Szkocji,walii , Irlandii (UK).. Czy to prawda,że u Was są dużo tańsze perfumy markowe ( i nie) niż w Polsce,ile kosztują funtów,czy naprawdę opłaca się tam kupować? Chodzi mi o różne marki - Biagiotti , Dior , Chanel , Kenzo , klein , Dior,Arden ,Adidas... Nie ufam allegro - nabrałam się kiedyś na Armaniego za...100zł - zapach kompletnie do niczego,farba z buteleczki zaczęła odpadać po kilku dniach...Z koleii w polskich perfumeriach jest naprawdę bardzo drogo... Mam plan polecieć na kilka dni z koleżanką do UK - jeszcze nie wiemy gdzie - czy to prawda,że najtaniej jest w Szkocjii? I jeszcze pytanie - gdzie najlepiej , najpewniej i ..najtaniej tam kupować...Może jakieś nazwy sklepów,miejsca... Jakie są teraz najpopularniejsze zapachy na Wyspach , jakich używają Brytyjki ,jakich Polki??????? Bardzo wam z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aberdinka
adidas 30ml - 3f dior 50ml - 35f arden 30ml -6f d&g 15 ml - 15f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheapandchic
Polki uzywaja deodorant REXONA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 30 - 50 funtow
mozesz kupic bardzo dobre 150ml. markowe np Dior ,YSL...itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, perfumy sa tutaj o wiele tansze niz w PL. Ja kupuje perfumy sygnowane nazwiskiem gwiazd. ostatnio kupuje Paris Hilton Can Can-piekny. Za 100mm zaplacilam £10!!!!!!!!!!!!! Byl w promocji. Inne perfumy Paris Hilton tez kupuje, jeszcze Kylie Minoque. Sa o wiele naprawde w nizszych cenach niz w PL. osobicie nie lubie Arden, mialam niedawno. Tani i brzydki zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufna perfumiarka...
Dzieki , już mam obraz sytuacji.. Naprawdę kupię Diora za powiedzmy 40f ??? to tylko 160zł...!50 ml - trudno w to uwierzyć... A skoro jesteśmy przy sygnowanych nazwiskiem - ile kosztuje Kate Moss - KATE?... MAYOR , a który to zapach Arden tak Cię odrzucił...? Może ktoś jeszcze coś na ten temat wie? Dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufna perfumiarka...
Boots - zapamiętam.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufna perfumiarka...
Ach, jest u mnie pewna młoda osoba ,fanka ADIDASA - czy faktycznie jak pisze aberdinka można kupić 30ml za ...3f ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nie pamietam juz jaki to byl zapach Arden, ale mialam i jestem bardzo szczesliwa ze juz sie skonczyl i moglam wyrzucic kutelke. Za Kate Moss "Kate" 30mm zaplacisz £12 okolo. Niekiedy jak sa promocje, to sa tansze, a w Boots jest wiele promocji, codziennie jakies. Uwielbiam Boots. Jestem od niego uzalezniona. Kupuje tam doslownie wszystko. Mam karte Boots. Za kazy wydany £1 naliczaja 4 punkty. ja mam juz 1300 punktow na karcie, co oznacza £13 i darmowe zakupy za ta cene. Ale zostawie na czarna godzine w razie czego i uzbieram wiecej punktow. Perfumy sa tutaj naprawde tanie. Dior £40, to prawda. :) Escada, Lacoste po £20... Sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufna perfumiarka...
cZYLI JEDNYM SŁOWEM TO PRAWDA,ŻE TAM ..U WAS JEST CO NAJMNIEJ O POŁOWĘ ,JESLI NIE WIĘCEJ , TANIEJ NIŻ W pOLSCE... Ciekawe dlaczego?Wkurza mnie to , Mayor , a ty gdzie mieszkasz - w Angli , Szkocji..?Ten BOOTS to jest gdzie - w calym UK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja mieszkam w Londynie. Tak, Boots jest wszedzie, bo w innych miastach tez widzialam. To jest taka ogromna apteko-drogeria. Kupisz tam wszystko, od lekarstwa do perfumu. Kosmetyki, zele pod prysznic, balsami, kremy, nawet jedzenie dietetyczne. Sa male punktu Boots i ogromne nawet kilku pietrowe sklepy Boots. Nigdzie indziej nie chodze, bo tam masz wszystko na raz. I tak, perfumy sa o polowe jak nie wiecej tansze niz w PL. Ceny kosmetykow tez sa tansze. Nie pisze, ze wszystkich, bo ceny czasami sa zblizone, ale perfumy to na pewno o wile wiele tansze. W PL nigdy nie moglam sobie pozwolic na dobre, drogie perfumy. Tutaj mam ich kilka i stale kupuje nowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
autorko, sluchaj dziewczyn powyzej bo wszytskie prawde pisza, boots jest wszedzie, perfumy-wszytskie-tansze niz w polskich drogeriach (a juz na pewno cholerny douglas czy sephora) wiec jakikolwiek zapach nie chcesz mozesz liczyc ze bedzie on o kiladziesiat procent tanszy, niewazne czy to kate moss czy dior, cos wybierzesz, zobaczysz, uk to raj dla perfumiarek (szkoda ze tylko tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chcesz kupic naprawde tanie perfumy to na lotnisku - u nas jest zawsze jakas polka z perfumami o 40 % tanszymi niz w normalnym sklepie i zeby byla jasnosc sa to oczywiscie markowe, znane perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufna perfumiarka...
Dzięki wam wszystkim , kochane jestescie,bardzo się napaliłam na ten wyjazd i...na perfumy...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Najtansze perfumy sa w sklepie z perfumami Fragrances, te sklepy tez sa wszedzie i ceny sa nizsze niz w Boots, poza tym zawsze maja jakies perfumy w przecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
poza tym warto tez kupowac na e-bayu, bo ludzie pracujacy w fabrykach z perfumami sprzedaja je tam o polowe taniej, ale trzeba zawsze wybierac takiego sprzedawce, ktory ma duzo pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostatniego wpisu
ne e-bayu markowe perfumy? nie rozsmieszaj mnie czlowieku. podrobki to moge sobie kupic za grosze na targu, do tego e-buy niepotrzebny. chyba nie wiecie jak fajnie sie oszukuje przez internet.ogladalam o tym program. ludzie, ktorzy pracuja w fabrykach perfum robia takie perfumy, podrobki. a potem sprzedaja jako oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I prawda jest że masa ludzi pracuje w hurtowniach Bootsa (np w moim miescie) i sprzedaje kosmetyki na ebay te same co wy w sklepach, za takie pieniądze raczej nikt sie nie fatyguje robić podróbek, no chyba ze ma swoje labolatorium w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Duzo ludzi sprzedaje oryginalne kosmetyki i perfumy, niedaleko mojego miasta jest fabryka markowych kosmetykow, pracownicy moga tam kupowac produkty za 1/4 ceny, znam mnostwo osob, ktore robia niezla kase na sprzedazy tych kosmetykow na e-bayu za polowe ceny. Nie wiem jak i po co mieliby je podrabiac, choc na pewno na e-bayu jest mnostwo oszustow, dlatego nalezy kupowac u sprawdzonych sprzedawcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufna perfumiarka...
annnnna - Bardzo dziękuje za linki , szczególnie ucieszył mnie drugi - z Bootsa , wiem np. że na dzień dzisiejszy za jedne z moich ulubionych perfum Eternity Moment 30ml - 18 f - to jakieś 75zł - jestem w szoku... DZIEKI. Trochę mnie zaskoczyło co piszecie o podróbkach na ebaj ,ale jak widać wszędzie są ludzie i ludziska...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli myslisz regularnie przyjeżdżać i kupować w Boots kosmetyki to polecam Ci wyrobienie karty http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/BootsMicrosites?page=AdvantageCard/index.jsp&langId=-1&storeId=10052&catalogId=11051 musisz jakoś zakombinować żeby podać czyjś adres w UK, oni przyślą Ci kartę i będziesz sobie na nia zbierac punkty. Przy kazdym wiekszym zakupie sa równiez vouczery, ja np dziś kupując leki na grypę i płyny do ust dostałam vouczer na 5Ł który obejmuje firmy - Ralph Lauren - Davidoff - Emporio Armani - Calvin Klein - Yves Saint Laurent - Givenchy - Lacoste - Diesel vouczer jest ważny do 26 pażdziernika, czyli idac do Boots przed 26 pażdziernika moge sobie wybrać perfumy z której z tych marek i mam 5ł taniej. Za punkty na karcie tez możesz coś wybrać jak juz uzbierasz fajna sumkę. Logujac się i zamawiając kartę zapisz się do Helth club, dostaniesz dodatkowy pakiet ze zniżkami w wybranych dziedzinach. Fajna sprawa, warto wiedzieć, pozdrawiam. Ps zwróć uwagę na serię Mix&Match obecnie sa to towary dla dzieci ale w okresie świątecznym sporo kosmetyków mozna kupić 3 sztuki a płacisz tylko za 2 najdroższe. Ja kupowałam np 3 komplety addidas dla męzczyzn a płaciłam za 2 . Jak masz pytania to pisz ile wiem w tej materii to Ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pokochałam :P i nie rozstaje sie z nia bo czesto po drodze z zakupów czy szkoły lubię sobie wstąpić na "chwilkę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjjjja5
Mam do was pytanie, jak się zapisać do tego helh club? co to własciwie jest?Wie ktos może?Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, prosisz w Boots o aplication form for advantage card i dostajesz go, wypelniasz i oddajesz na miejscu, a oni dadza Ci tymczasowa advantage card, taka kartonikowa z papieru. Bedzie na nim numer. Potem za kazdym razem gdy kupujesz w Boots, to dajesz im ta karte przy placeniu i oni nabijaja Ci na nia punkty. Za kazdy wydany £1 otrzymujesz 4 punkty, czyli 4p (pensy). Potem przychodzi na Twoj adres list (po paru tygodniach) i otrzymujesz juz prawdziwa Boots Advantage Card. I juz jej uzywasz, a kartonikowa mozesz wyrzucic. Punkty z tymczasowej karty przelane sa automatycznie na normalna karte. Mnie sie to bardzo oplaca, bo na zakupy w Boots wydaje jednorazowo czasami £70, a ostatnio wydalam jednorazowo £185. W wiekszosci na perfumy i markowe kosmetyki. Przy zakupie niektorych kosmetykow mozna otrzymac nawet 1000 punktow. I tak robiac zakupy w Boots kiedys i kupujac kremy i kosmetyki marki Clinique, zaplacilam £300 i otrzymalam 7000 punktow. Kilka dni temu na mojej karcie bylo 13000 punktow, co oznacza £130. Zrobilam zakupy za £60 i zaplacilam karta Boots a nie pieniedzmi. :) Fajnie, co nie? Jeszcze mam jakies 6000 punktow na swojej karcie, czyli ponad £60 na zakupy. Trzymam na czarna chwile jak mi sie kosmetyki pokoncza. Puki co kupuje w Boots i zbieram kolejne punkty do tego. Uwielbiam Boots i jestem uzalezniona. A perfumy... Miodzio. Ostatnio kupilam sobie Ralf Lauren Notorious 30ml za £30, Estee Lauder 30ml za £30, poza tym kupuje prezenciki dla rodzinki, moich siostr. Tez im kupilam perfumy. Czasami kupuje te tansze Paris Hilton, Katie Price, Davidoff Cool Water Woman sa przesliczne. Uwielbiam perfumy. Jestem specem od Boots, a wiec jesli macie jakies pytania, to do mnie. Tu wklejam link do zdjecia Advantage Boots Card (mojej oczywiscie): http://www.wrzuta.pl/obraz/yDxa4dI1ZS/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
ja tez mam boots adventage card...kupuje tam czasem, ale od jakiego czasu przekonalam sie,ze superdrugs ma wiecej promocji i tansze produkty ( dosc czesto) niz boots - jakies 3 tygodnie temu udalo mi sie tam kupic dior homme za £12 50 ml, gdzie w boots kosztuje £35 a pare dni temu kupilam dla meza higher dior 50 ml za £20 ( boots -£32) i supredrugs ma duzo ofert 2 za jeden. co do ebay-ja bardzo czesto kupuje tam oryginalne perfumy-tylko oczywiscie u sprzedawcy z 100% pozytywnymi ocenami i perfumy sa jak najbardziej oryginalne i czasem baaardzo tanie.tu nie jest tak jak allagro, ze wiekszosc perfum to podroby, bo raczej chanell za 80 zl nie sadze, aby bylo oryginalne. Tanie pefrumy i inne kosmetyki mozna kupic rowniez na www.cheapsmells.co.uk -sprawdzona, b.rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
Estee lauder -Pleasures kupilam niedawno na prezent w superdrugs za £14.99 30 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×