Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lacrimale

raczej zostanę starym kawalerem

Polecane posty

Gość lacrimale

.... już jest sobota a ja w samotności tkwię , trochę smutno. Nie potrafię podrywać kobiet, raczej jestem domatorem i lubię dom. Szukałem i szukam żony ale nic nie wychodzi. Chciałbym mieć kochaną żonę i rodzinę, chciałbym mieć wlasne dzieci. Nie mam pojęcia jakich facetów kobiety szukają ale mnie nic nie wychodzi, już mam prawie 40 lat i w Wawie mieszkam i pracuję. Bardzo chciałbym mieć wlasną rodzinę. Najgorsze są samotne święta. Pozdrawiam, Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimale
a skąd pochodzisz yola13 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walet___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosz moge ci dac pare rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosz moge ci dac pare rad
po pierwsze badz stanowczy, zadbany i jeszcze ze 100 innych rzeczy ale to naprawde skomlikowane . takie te baby sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomlikowane
:D nomen omen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
moim zdaniem już jestes starym kawalerem. nie znalazłeś żony bo się za dużo dupczyłeś zapewne po kątach z dziwkami. ale starym kawalerem już jesteś. kto ci pierze skarpetki? jeśli już nie mamusia, a jeszcze nie żona to jesteś strym kawalerem i nikt cię już nie zechce. chyba, ze gęś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety nie szukają
facetów którym, cytat z Twego postu "nigdy nic nie wychodzi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden z nielicznych
normalnych facetów i prosze jakie przyjecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
A o czym ty piszesz? co im wychodzi niby? życie? widzisz, że mu wychodzi - prace ma w Warszawie. to z głodu nie umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ostra chamówa
wspaniale dziewczta :O Wstyd mi ze jestem kobieta w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
mnie też jest wstyd, że tyle chujów wszędzie a zero normalnych. Dlatego pewnego słonecznego poranka wstałam i powiedziałam "BASTA!!!". I w tym momencie poczułam, że jestem cżłowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
a jak ktosś w Warszawie wychodzi - to tylko do kina albo teatru z narzeczoną lat 20 pan 40. a jak ktoś się czuje głodny to można odkroić sobie ...rączkę czy nózkę. i zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdeczka
to może nie żony na siłe szukaj, a przyjaciólki najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigi
jeśli coś Ci nie wychodzi pomyśl o tym co poszło Ci dobrze, z czego możesz być dumny... jeśłi nie dziś to może wczoraj??? jeśłi sam będziesz z siebie dumny i będzie cię coś cieszyło to na pewno znajdzie się ktoś kto będzie chciał dzielić te chwile razem z Tobą:) ja w to wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimale
dzięki za rady, napisz do mnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz źle o sobie serio. Święta Zasada - nie pisać i nie mówić źle o sobie. wiadomo, że lepiej w drugą skrajność nie popadać.. ale: nie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi autorze
co robiłeś przez ostatnie 20 lat jak chodzi o związki z kobietami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi autorze
bo zachowujesz się tak jakbyś przez ostatnie 20 lat był we śnie i nagle się obudził i spadł z choinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
ale tu głupoty siejecie - przechodzimy do konkretów: a. łysy czy brak łysiny b. stan konta c. częstośc brania prysznica d. lokum mieszkaniowe e. delegacje f. ubzepieczenie na życie. g. intercyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi autorze
acha i jeszcze jedno. dziewczyny tu na kafeterii na pewno nie znajdziesz. To sobie wybij z głowy. Możesz tu jedynie posłuchać kilku rad to wszystko. Bądź realistą i zacznij działać w życiu realnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
Kurwa mać zapomniałam o najważniejszym - SAMOCHOD!!!!!!!!!! No i...co z moją karierą???????:( kurza twarz:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam nikogo. Mam 20 lat i jestem domatorką, uwielbiam siedzieć w spokoju czytając książkę czy oglądając film. Nudzi mnie to \"wychodzenie\" gdzieś. Też bym chciała poznać kogoś takiego jak ja, ale pewnie go nigdy nie znajdę, bo on też w domu siedzi :( Co tacy jak ja mają robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigi
hej no nie przesadzajmy, to że ktoś jest przed 40 i nie jest w stałym związku to nie jets żadna skrajność.... \ W USA nikogo by to nawet nie wzruszyło i podejrzewam że tam nie ma takich tematów do rozmów, ale skoro to już zaczeliśmy i ktoś sięz tym źle czuje to może wrzućcie na luz i zamiast głupiego gderania i wyśmiewania jakieś dobre rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimale
przez ostatnie kilka lat byłem pochłonięty pracą i budową wlasnego domu, każdą wolną chwilę na budowie spędzalem i budowałem dom metodą gospodarczą , raczej trudno jest ostatnio namówić jakąkolwiek kobietę aby zechciała przyjechać na budowę do faceta, żeby sobie bucików nowych nie pobrudzila przypadkiem, raczej kobieta chce posiedzieć przy kominku i nawet nie chce wiedzieć skąd drewno brzozowe do tego kominka się bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdeczka
nie generalizuj!!! nie każda kobieta taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigi
rzeczywistość jest taka,że nie zależie od tego ilu facetów miałaś " stara panno" i ile wieczorów każdy z Was spędził w świetnym romantycznym nastroju i może macie dzieci itd itp to tak na prawdę każdy z Was chociaż kilka razy w życiu czuł się SAMOTNY, KAŻDY! i wtedy ani mamusia ani tatuś ani koleżanka ani kolega....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×