Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papuga ciekawska

Radomska Wigilia prawdziwy obraz Polski

Polecane posty

Gość papuga ciekawska

To przykre ale Radomska Wigilia to prawdziwy obraz tego jaka Polska jest i jak ludzie żyją! Nie ma z czego się śmiać tu trzeba płakać. Zielona Wyspa i Zbyszko 3 cytryn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tam kilka razy, jako nastolatka jeździłam tam do rodzinki:) To typowe niewielkie miasteczko gdzie babcie kładą Ci się na plecach w kolejkach, jakby miało to coś dać, gdzie ludzie wydają się tacy sami, a jednak są inni, bardziej zacofani, plotkujący, etc, dlatego wolę anonimowość dużego miasta. Ale jak mówię tym się charakteryzują mniejsze miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Radom to małe miasto????
Widze ze tu same światowce bywaja :classic_cool: Co tylko Londyn, Nowy Jork i tym podobne metropolie uznaja :D ojejuuu, miasteczko to może być 5 tysięczne a nie miasto co ma 220 tys ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srjyrjsr
radom- male miasto ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porównaniu z tym z którym żyję jest małe:) ALE POCHODZĘ Z JESZCZE MNIEJSZEGO. Nie krytykuję, tylko po prostu piszę prawdę. Ludzie tam zachowują się małomiasteczkowo. Są wścibscy, chytrzy- co pokazuje filmik o którym mowa. W Radomiu, czy miasteczku z którego pochodzę tak właśnie jest. Np wchodzisz do sklepu, oglądasz, więc musisz coś kupić, w przeciwnym razie sprzedawczyni już jest nadąsana i zachowuje się jakby robiła Ci łaskę, że tam jest. Pierwszy lepszy przykład który mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
ale o jakim miescie mowa ? RAdomsko czy Radom Radom wcale mały nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radom to 220 tys miasto
kiedyś było potężnym okręgiem przemysłowym i miastem wojewódzkim, rzady PO doprowadziły go do obecnego stanu,podobnie jak Lublin i wiele innych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radomianka l
Mieszkam w Radmiu, to, ze jakies pazerne babsko rzucilo sie na darmowy napoj nie znaczy, ze kazdy tu taki jest. Za co krytykujesz radom? jak mozna wyciagac wnioski po kilku osobach, w kazdym miescie znajdzie sie taki ewenement nawet w wielkiej metropolii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię teraz o wielkości, tylko o zachowaniach i mówiłam od początku o Radomiu. Kiedy piszę "miasteczko", myślę o porównaniu z miastem w którym żyję:) Temat zmienił się w polemikę na temat powierzchni i liczby ludności, a nie o to chodziło:) Mówimy o Polakach i ich zachowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radomianka l
No wlasnie o Polakach i ich zachowaniach. To, ze jest jakas chytra baba, albo nadasana sprzedawczyni nie znaczy, ze caly Radom sklada sie z takich ludzi. Przyjdź do mojego sklepu moze zmienisz zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radomianko, jesteś lokalną patriotką, bywałam wiele razy w Radomiu i pochodzę z jeszcze mniejszego miasta. To nie jest tak, że krytykuję Radom i się na niego uparłam, bo takich miast jest wiele. Spotkałam się tam i w innych miejscach z małomiasteczkowymi zachowaniami, rozpychaniem łokciami itd. Od tego mamy fora, żeby wyrazić swoje opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radom to 220 tys miasto
Ojejuu- napisales przecież małe miasteczko, co ślepa jestes ? Nie znasz nawet własnego kraju,tepa dzida jesteś i niedouczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, tak się składa, że z Radomia miałam fotografkę i kamerzystę na ślub, nie mówię o wszystkich mieszkańcach, ale z czym się zetknęłam. Np w mieście z którego pochodzę jest podobnie, gł u osób powyżej 40-stki, to chyba jakaś pozostałość po czasach PRLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dr przed 30-stką więc nie sądzę żebym była niedouczona, po prostu to był skrót myślowy dotyczący małomiasteczkowego zachowania. Zresztą co ja mogę udowodnić na forum, na którym jest masa agresorów, którzy w prawdziwym życiu chodzą po ścianach a tutaj atakują/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracowita ..
ojejuuu- a w jakim mieście żyjesz? w Warszawce gdzie same słoiki ?:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię Warszawki i bym tego miasta nie wybrała, bo tam ludzie zachowują się jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty czytaj ze zrozumieniem istotko bez matury- mówię kto się zachowuje tak jak pisałam, ludzie w jakim przedziale wiekowym, nie napisałam że są tam ludzie tylko w takim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie generalizowanie po calosci. Zachowanie jednego czlowieka moze jedynie swiadczyc o nim samym, ewentualnie o jego rodzicach czy dokladniej osobach odpowiedzialnych za jego wychowanie a nie za cale miasto czy kraj z ktorego pochodzi. Niemniej jednak z tego co opisywali ludzie, wiele takich sie tam znalazlo, ktorzy na widok darmowych napoji i chleba wrecz rzucali sie na stol mimo, iz mial to byc poczestunek na miejscu a nie podarunek do domu. Takim ludziom powinno byc wstyd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracowita ..
a jakie Wrocław , Kraków ? no proszę Cię Radom to nie miasteczko? :/ mogłabyś napisać o wsi w ten sposób mieście 2 tys a nie tam gdzie ponad 200 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nic nie rozumiesz, nie przeanalizujesz cudzej wypowiedzi i się rzucasz a jak widzisz, że nie zrozumiałeś obrażasz innych. Dałam się głupio sprowokować. Nie przeszkadza mi to, że jestem z zadupia i lubię chodzić w kaloszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unny filmik
http://www.youtube.com/watch?v=dJFdsSRO1AU&list=UUaf3ig8hFVa_7f-dUgFvhBQ&index=1 widzicie by ktos cos tu rozkradal?? zrozumcie, ze tamten filmik to juz bylo po wigilii juz towrzystwo sie rozchodzilo jak by tego nie wzieli ludzie to by sie zmarnowalo. W wigilie bylo kulturalnie ktos dal kilka sekund do netu i wyciagacie wnioski, stoly juz byly puste, bo bylo po wigilii a podczas nikt nic nie zabieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez_matury.
ojejuuu - ja nie mam matury i co? Wychowałem się w niezbyt bogatej rodzinie, której nie stać było na posłanie mnie na studia takie jak chciałem a nie chciałem studiować czegokolwiek byle mieć papier. Wg ciebie jestem idiotą. Uwierz mi, że mam więcej kultury, inteligencji i wiedzy ogólnej niż 10 dzisiejszych magistrów, którzy pracują u mnie na magazynie i nie do końca sobie radzą. A twoje wypowiedzi świadczą, że jesteś jakaś zakompleksiona i na dodatek niezbyt mądra (nie mylić wkutej wiedzy z inteligencją i mądrością). Tylko głupiec posługuje się takim generalizowaniem i ogólnianiem. Pozdrawiam ludzi z Radomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojejuuu
napisz im w koncu, że się przejęzyczyłaś i Radom jest wielką metropolią bo się zaplują ze złości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojejuuu
i w końcu się wysraj,ulży ci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×