Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luxkanse

Randki internetowe

Polecane posty

Słuchajcie, mam dość krótką, konkretną sprawę; jestem młodą, atrakcyjną dziewczyną, ale nie posiadam faceta od dłuższego czasu, stąd pomysł założenia sobie konta na serwisie randkowym/ zapoznawczym. Poznałam tam atrakcyjnego faceta w podobnym wieku oraz dużo starszego ode mnie i mniej urodziwego. Z obydwoma panami byłam umówiona (za jednym razem wyszło to z mojej inicjatywy, za drugim z jego) i owe spotkanie odwołali tłumacząc się "że coś wypadło". Nie wiem co o tym myśleć, ale jestem wrażliwa na taki obrót sprawy, co o tym sądzicie? Nie uważam, żebym za bardzo naciskała, ale 2 takie przypadki bezpośrednio po sobie…zdarzyło się Wam coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie naściemniali o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, możliwe, dobra myśl. w sumie jeden z nich powiedział mi, że obawia się, że mi się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja założyłam konto na mniej znanym portalu społecznościowym, dostałam masę wiadomości, zaproszeń itp., ale jak przyszło co do czego, większość odwoływała tłumacząc, że coś tam im wypadło. założyłam więc drugie konto i pisałam do nich pod innym Nickiem i jak się okazało, każdy coś tam mi o sobie naściemniał. dno i mułu 5 metrów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłabym ich w ten sposób, ale obawiam się, że jeśli później do czegoś by doszło pomiędzy nami głębszego to mogłabym mieć wyrzuty sumienia, że tak z nimi postąpiłam… ale również dobry sposób, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tylko co ludzi satysfakcjonuje w durnym pisaniu ze sobą, ja już jak rozmawiam, to oczekuję czegoś konkretnego, a nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórym chyba wystarcza takie wieczne klikanie w klawiaturę i oczekiwanie na wiadomość. tylko w takim razie, po co zakładają konta na portalach randkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, a też nie chcę naskakiwać na dzień dobry, że tylko poważne oferty mnie interesują i takie tam. Nie potrafię zachowywać dystansu w takich sprawach, jak się już na coś umówię, to czegoś oczekuję. Ale co do klikania, to nie rozumiem jak można z obcym człowiekiem rozmawiać i się tak uzewnętrzniać, żeby to była przyjemna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście korzystam z portali randkowych w celu znalezienia drugiej połówki, ostatnio umówiłam się na randkę przez portal http://betania.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościunio
Dość fajnym i przyjemnym portalem randkowym jest dyskoteka.co .Nie dawno w sumie wystartował, rejestracja jest zupełnie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×