Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zakochaniec23

Restauracja Warszawa

Polecane posty

Gość zakochaniec23

Cześć, jutro mam pierwszą randkę z dziewczyną, o którą od roku zabiegałem. W końcu zgodziła się ze mną spotkać :D Chciałbym ją zabrać do jakiejś dobrej i sprawdzonej restauracji, która na 100% serwuje bardzo dobre jedzenie. Ktoś, coś? :) Interesują mnie tylko restauracje z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Ci restaurację Sushi na Białołęce - http://www.kanpai.com.pl/ . Wziąłem tam na randkę pewną Panią... no i obecnie jest moją dziewczyną. :) Spróbuj koniecznie, przepyszne jedzenie, każda dziewczyna lubi sushi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio jadłam bardzo dobre ryby w Funky Fish. Super je przyrządzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka66
Bardzo się cieszę, że Ci się udało, teraz musisz tylko pamiętać by nie spocząć na laurach. Zabierz ją to restauracji http://naskrajnej.pl/ , wydaje mi się, że będzie zadowolona z tego wyboru, piękne miejsce, pyszne jedzenie, a po posiłku spacer w malowniczym lesie. Brzmi jak z filmu prawda? Ale jest to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian233
Na randkę z dziewczyną to ja polecam laiberica na bukowskiej. Na kuchnie hiszpańską to pewnie nikt jej jeszcze nie zabrał, więc się wyróżnisz. Dodatkowo wystrój sprzyja randce bo jest bardzo przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotola
A może Fenicja? Byłam z siostrą bo znalazłyśmy zniżkę z mojej karty Biznes Benefit i pozytywnie nas zaskoczyło to miejsce. Jeszcze dostałyśmy 20% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery8990
Restauracji jest mnóstwo, więc na dobrą sprawę, co chwilę można iść do jakiejś innej i sprawdzić, co w jakiej się nam podoba. Jeśli będziecie już tak chodzić sobie po tych restauracjach, to koniecznie zerknijcie do http://naskrajnej.pl/ Z tego co słyszałam, mają bardzo dobrą, naszą polską kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol1676
Gratulacje że się zgodziła w końcu na randkę. Z babami to jest czasem ciężko. A co do miejsca na randkę to może kuchnia hiszpańska na burakowskiej 5/7 w takiej restauracji na L? Wygoglujesz to powinieneś znaleźć... Tam jest fajna atmosfera i to miejsce jest tak przytulne że na pierwszą randkę idealny. Warto do nich napisać i zarezerować stolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lubiłam restauracje, gdzie właściciel jest obecny razem z obsługą. Tak jest w Tokyo Sushi i czuć jakość przy jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tygodniu szczególnie polecam Tokyo Sushi, w weekendy zawalone w Galerii Mokotów, więc tutaj już wchodzi zamówienie. Poruszające się po taśmie kolorowe miseczki ze zróżnicowanymi cenami to naprawdę dobry pomysł. Bierzesz, co ci najbardziej smakuje i można też eksperymentować z nowymi smakami kuchni japońskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka pracuje w Tokyo Sushi i jest bardzo zadowolona :) Dzięki niej zaraziłam się w sumie kuchnią japońską, wprowadziła mnie do sushi. Bardzo przyjemna atmosfera jest w Blue City, dużo dzieciaków, rodzin, nawet spotkań biznesowych widziałam. Od czasu do czasu można spróbować. Menu jest bardzo duże u nich, więc szybko się nie znudzi na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć jakie są spoko miejsca - śledź @paniczszymon na instagramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie bistro Jajko, karmią tam pysznie no i bardzo lubię ich miejscówkę na Krakowskim Przedmieściu, ma duży urok bo to tez księgarnia. Namiary: http://jajko.co/ Mają też drugie miejsce, zdaje się na SGH. Ogółem pyszne milk szejki i naleśniki, szczególnie w wersji na słono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubi włoską kuchnię to do Vilano warto zajrzeć. Ceny przyzwoite mają i jedzenie dobre. Kiedyś czesto tam chodziłam a teraz już jestem tak leniwa że zamawiam jedzenie na roomservice. Wygodniej :) szybko dowożą dania, ten ich system sprawnie działa a obsługują sporo restauracji na tereanie Warszawy z tego co w internecie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w Vivandier w oranżerii i zakochałam się w tym miejscu http://vivandier.pl/galeria/oranzeria/ Miejsce idealne na romantyczne spotkania albo eleganckie obiady czy kolacje z rodziną. Restauracja ma kilka sal, na pewno bedę tam wracać bo ujęli mnie wystrojem i pysznym jedzeniem. Jestem weganką a tam jest fajny wybór dań wegańskich :) Mieszczą się na Łowickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ23
Zdecydowanie Bistro Wiejska ! Miła obsługa, dobre jedzenie! Nie zawiedziesz się obiecuje. Lokalizacja też sprzyjająca potem możesz zabrać wybrankę na spacer po okolicy :D. Polecam łososia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botanikkk
Bistro Wiejska potwierdzam :D Bywam często ze względu na lokalizację, ale dania są niczego sobie, lubię ich kuchnię i jest tam po prostu fajnie :D. Moi znajomi też często bywają w bistro chodzą głownie na burgery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabiosaa
Od siebie mogę polecić restaurację Szkutnia - http://www.szkutnia.waw.pl/. Mają najlepszą pizzę w mieście, choć każde danie jest pyszne, więc każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z doświadczenia mogę polecić www.HagielBistro.com znakomita kuchnia i bardzo miła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszew
A byl ktoś może w Rozdrożu? Mama mi kiedyś opowiadała że ta restauracja jest mega stara i sporo posłów i znanych osób tam chadzało bo znajduje się niedaleko Sejmu i łazienek królewskich. Ciekawe jak jest teraz :D Był ktoś może u nich ostatnio i może podzielić się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz dziewczynę do restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. To naprawdę fajna i klimatyczna restauracja, gdzie można dobrze zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrek123
Ja polecam Bubbles w centrum - lokalizacja jest super, jedzenie pyszne, a atmosfera mega fajna i swobodna, idealnie na randkę. Do tego bardzo bogata karta, więc nie trzeba się martwić bo na pewno jest z czego wybierać, no i bardzo duży wybór szampanów - dziewczynie na pewno zaimponuje kieliszek dobrego szampana :) Zabrałem tam swoją dziewczynę na pierwszą randkę kilka miesięcy temu i do dzisiaj to jedna z naszych ulubionych miejscówek na wspólne wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOnRaD01
Super restauracją jest Bistro Wiejska, gdzie dania są na prawdę smaczne, a ilości obfite. Plus też że są dania z różnych kuchni i każdy wybierze coś dla siebie na pewno ;). Często tam bywam i na prawdę sie jeszcze nie zawiodłem. Lokalizacja też sprzyjająca bo w centrum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że fajnym rozwiązaniem będzie również pójście do restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. To bardzo fajna i klimatyczna restauracja z miłą obsługą i dobrym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudna restauracja jest w Parku Skaryszewskim. Byłam tam na imprezie weselnej i było pięknie. Namiary: http://www.figaropark.pl/ Z tego co wiem nastawieni są na wesela, eventy, spotkania biznesowe itd. Miejsce na tego typu rzeczy według mnie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zapytać oczywiście czy lubi Sushi, ale jeżeli tak to polecam Dom Sushi ! :) Ja często tam chodzę ze swoim chłopakiem i zawsze jesteśmy zadowoleni. Panowie robiący sushi robią niesamowite widowisko :) Więc będzie o czym rozmawiać bez problemu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często odwiedzam Restauracje Klimczok, przepyszne jedzenie , często wybieram sałatki i są bardzo pożywne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette23
Literatka na Krakowskim Przedmieściu - bardzo elegancka i smaczna restauracja. Byłam tam z rodzinką na niedzielnym obiedzie. Mieliśmy widok na Zamek Królewski i kościół Św. Anny a dodatkowo zjedliśmy pyszne, domowe pierogi.. każdy z nas wziął z czymś innym więc trochę smaków popróbowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×