Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatuazowa przeciwniczka

RÓBCIE SOBIE TATUAŻE, A POTEM POWIEDZCIE DZIECIOM, CO ZNACZĄ - ŻENADA

Polecane posty

Gość tatuazowa przeciwniczka

Taka Kesha uwielbiania przez wszystkich niby zrobila sobie kjolejny tatuaz - powod do dumy, nie ma co... po co wam te tatuaze, laski? nikt nornalny sie nie szpeci. fotka a nizej artykuł: http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/u/g/Ke_ha_lubi_bulwersowac_5816612.jpg artykul: http://muzyka.interia.pl/pop/news/kontrowersyjny-tatuaz-25-latki,1815185,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho już się zaczynają wymówki
normalni ludzie NIE ROBIĄ sobie tatuażu. nie muszą się pokazywać, ani też podbudowywać. toi tak jak wrzucanie słitaśnej fotki na FB albo na NK. jeśli ja mam coś swojego, ulubionego, to się tym cieszę tylko sama, bez udziału innych. moje życie nie jest na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllinaa
Mam tatuaz, na lopatce. Zrobilam go dla siebie, nie dla innych. Nie mam nic przeciwko tatuowaniu ciala, ale gdy ktos to robi z glowa ( nie ma pol ciala w tatuazach i nie wybiera jakichs dziwacznych wzorow). Jesli tatuaz nie jest mocno widoczny, jest profesjonalnie zrobiony, to wyglada ladnie. Bardziej raza mnie Mamuski, ktore tatuuja sobie imie albo date urodzenia swojego dziecka (znam dwie takie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa daty i imiona są trendy
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mow co chcesz ale tatuaz ulatwia szybka identyfikacje zwlok, a to juz argument ostateczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahhaah identyfikacja zwłok
spoko. ja zamierzam umrzeć ze starości, więc staram się być ostrożna w życiu:) to jest faktycznie argument ostateczny, pewnie dla kazdego, kto ma tatuaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia ci nie pozwala zrobic
i zazdrosc zzreza jak mi przykro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha burzxa mózgów
jest dla mądrych, a nie dla kafeteriuszy, więc żegnam tak, niektórym mamusia nie pozwala, za to inni nie mają argumentów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigabajtów sto
tatuaż z imieniem dziecka i data urodzenia jest jak najbardziej w porządku, sam chciałbym mieć tak wytatuowaną matkę bo to by przypominało o jej miłości do mnie, gorsze smoki, dragony, potwory i inne dziadostwo które ma mnie niby odstraszać, zastraszać i moze nawet wpędzać w kompleksy- to jest dopiero dziecinada hahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllinaa
Tatuaz z data urodzenia dziecka czy jego imieniem to juz przesada-nadopiekunczy rodzice, zapatrzeni w dziecko na taki pomysl wpadaja. A zapominaja, ze dziecko kiedys dorosnie, nie bedzie ich cyckiem cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intelektualna posucha na kafe, chyba musze zaczac uzywac emotek :) a makijaz permanenty? tez sie robi w celu oszpecenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok i dragon to to samo...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiamy tu o tatuażu
a nie o makijażu, więc nie zmieniaj tematu, gdy się argumenty kończą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, rozmawiamy. chyba że
nie rozumiesz tego, więc mów sobie o makijażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prosteeee
daje doopy na prawo i lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prosteeee
ja mam sexy różyczke na moim sexy tyłeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i też dajesz na prawo i lewo?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam szkoda zdrowia
haaaa haaaa :P też jestem przeciwniczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy robią sobie tatuaże nawet z powodu zrobienia nowej kupy w toalecie.Albo takie gwiazdki,które robiąc kolejny,bzdurny tatuaż chcą zaistnieć w prasie czy na portalach. Osobiście tatuaż posiadam,lubię i nie interesuje mnie opinia innych.Moje ciało-moja sprawa.Co Cię Autorko obchodzą czyjeś tatuaże? Poza tym tatuaże trzeba robić z głową-nie całe ciało i nie jakieś dziecinne rysuneczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję ci takiego myślenia
mamunia ci nie pozwala zrobic i zazdrosc zzreza jak mi przykro ja jestem starsza dużo od ciebie , a z mojego rocznika tatuowali się tylko panowie z wyrokami ;) więc też tego nie pochwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ciało-moja sprawa.Co Cię Autorko obchodzą czyjeś tatuaże? czyli - my body my stempel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kim ta laska jest? Kimś pokroju Dody? :D Naprawdę, argument boski. Na Angelinę Jolie, Martynę Wojciechowską np. też tak najeżdzasz? NORMALNI ludzie nie odczuwają potrzeby wtrącać się w cudze ciała. Osobom z tatuażami nie przeszkadzają ci bez tatuażów, Ci z makijażem permanentnym na pysku, z kolczykami itd. Bo zwyczajnie mają to w dupie, nie ich ciało nie ich interes. Za to Ci bez dodatków widzą problem we wszystkim. Nie wiem o czyjej niskiej samoocenie to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista i terrorysta
oceńcie moje laski a nie pierdzielice głupoty ..... kurwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×