Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudik

Roczne dziecko - co z jedzeniem w nocy?

Polecane posty

Gość rudik

Dziewczynki poradzcie proszę. Mam 13miesięczną córeczkę, która od urodzenia niemalże miala problemy ze spaniem. Przeszliśmy naprawdę długą drogę (przez męki:)) ale efekt tego jest taki, że mała idzie spać o 20, poźniej budzi się ok 3,4 lub 5 dostaje mleczko z kaszką i śpi dalej do ok. 7-8. Jak dla mnie bomba i jestem bardzo zadowolona tylko, że podobno roczne dzieciaczki nie powinny już jeść w nocy. Ale jak sobie przypomnę te nasze wojowania i pomyślę, że mam znowu przez to przechodzić to skóra cierpnie...jak to jest u Was? Teoria teorią, ale może nie jest to problem i dać sobie na razie spokój. Wiem, że ponad z letni synek mojej koleżanki też je w nocy, z innymi dziećmi nie mam kontaktów...pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekit Oka
Moja jak miała ok.8 miesięcy . a znam dzieci co i do ok. 2 lat w nocy jedli(jedzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam 14 miesięczną córeczkę. Około 20 ją kładę i śpi do 6-7. U nas był etap, że córka przesypiała całe noce już od 8 miesiąca, ale potem się rozregulowała, więc podawałam jej wodę, własnie ok. 3-5. Teraz jest po długiej chorobie i kuracji antybiotykowej, dopiero zaczyna więcej jeść i zdarza jej się budzić w nocy z głodu, więc tez podaję jej mleko, ale bez kaszki, a potem wode do popicia, żeby ząbki opłukała. Ja bym spróbowała dawać solidną kolację przed spaniem, w nocy wodę, gdy się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie_____bieska
Moja dopóki była na piersi to jadła w nocy - pozniej ja odstawilam to jeszcze przez jakiś czas dostawala w nocy mleko modyfikowane ale po ok miesiacy juz nie karmilam jej w nocy. Ze względu na ząbki - jednak to trochę niezdrowe a dziecko ponadroczne moze juz przespac noc bez jedzenia. Jednak moja pediatra mowila ze nie jest koniecznoscia zaprzestanie nocnego karmienia jesli dziecko tego potrzebuje ... sprawa indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka od urodzenia przesypiała całe noce właściwie przez pierwszy miesiąc jej życia budziłam ją co 3 godziny na jedzenie a potem oczywiście po rozmowie z lekarzem przestałam i pozwoliłam spac całą noc.Zasypia 21 budzi sie 7-8 rano ,teraz ma 20 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleaa
Moja mała (14 m-cy) zasypia ok. 20 - 20.30 i budzi się 1 lub dwa razy na karmienie - karmię piersią. A jeżeli chodzi o obfitą kolację, to ja w to nie wierzę, bo ona jest łakoma i je dużo wieczorem, a i tak się budzi. To samo synuś, chociaż ma 2,5 roku, chce w nocy mleko (modyfikowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj wode
podawac w nocy o tej 3 moze wkoncu skapnie sie ze nie ma sesnu budzic sie na wode u mnoie podzialalo. ile je w dzien takie dziecko powinno jesc 5 posilkow z 2 mleko lub 4 z jednym mlekiem moze jest glodny w nocy lub sie przyzwyczail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej siostry cale noce przesypialo odkad skonczylo7 miesiecy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×