Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gość miki25

zapraszam na topik dla zafasolkowanych, mających termin na sierpień... wiem ze minie cały m-c aż zbierzemy komplet ale serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki gratulacje:) dobry pomysl z tym topikiem:) moze doączę do Ciebie:) kto wie.... powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllllla
współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki pozdrawiam, jednak się zdecydowałaś. Trzymaj kciuki, zebym i ja mogła do Ciebie dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
obinka, trzymam trzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuniaaaaaaaaaaaaaaaaa
W sierpniu to juz macie fasolke ?? Ja tez chce staram sie od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia życzę owocnej pracy i mam nadzieje, że spotkamy się tu jeszcze już zafasolkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jedna zafasolkowana juz jest :) miki opowiedz nam o swoich objawach ? pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
enigmaa no wiec objawów teraz jak juz jestem w ciąży to raczej nie mam jakiś specyficznych, ból i napiete piersi, zwiększony apetyt, czasem brzuch mnie boli tak 1-2 minuty jakbym cwiczyla miesnie brzucha z 15 minut non stop. no i wrazliwość na zapachy, niektore zaczynają mnie drażnić tak poza tym czekam na inne sierpnióweczki. mam termin na 1 sierpnia 2006 oczywiście ;-) pozdrawiam Was dziewczyny i mam nadzieje ze szybko dołączycie do zafasolkowanych ...na razie jestem tu troszke samotna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasia
ja urodze w sierpniu. chętnie do ciebie dołączę. nie mam jeszcze wyznaczonej daty bo dopiero w poniedziałek idę do gina, ale wg moich obliczń połowa sierpnia. chyba zafasolkowałam 19 listopada w 20 dc. więc u mnie to jakiś 2, może 3 tydziń jeśli zaszłam wcześniej. dziś pojawiły sie mdłości! mam napięte piersini pobolewanie w podbrzuszu. jeść mi się bardziej nie chce ale to chyba jeszcze za wczesnie na takie objawy. skąd jesteś? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Serdeczne gratulacje raz jeszcze:) ❤️ moze i ja dołacze do WAS ,ale poki co zobaczymy:):):) mamaasia...a robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia podaj mi date pierwszego dnia ostatniej miesiączki a poda,m ci termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaasia gratulacje dla Ciebie i Twojego faceta! A Ty Enigma jak tam, działasz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasia
witam! test oczywiście robiłam! dwa razy, w sumie 4 kreski :) ostatnią miesiączkę miałam 31 października i obliczyłam sobie w takiem kalkulatorku na stonie o ciąży. napewno sierpień! dziś MUSIAŁAM kupić sobie koreczki śledziowe (smakują mi tylko bardzo pikantne rzeczy, to chyba nie za dobrze dla 'brzuszka' ?), wędzonego łososia i rybę maślaną :) ale mnie wzieło! natomiast przeszła mi wieczna i nieodparta ochota na słodycze z czego się bardzo cieszę, oby nie wróciła! obłęd na punkcie tej ciąży, mama pokupiła mi pełno gazetek typu rodzice, dziecko itp., stale szkukam czegoś w necie. nie potrzebnie tyle czytam, bo można się trochę wystraszyć! szerokie pochwy, straszne porody itp. brr pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mam
Mamusie a co z wasza pracą? Kiedy powiecie szefowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasia
ja mam ten komfort (albo i nie) że nie pracuję. nie pracuję bo nie muszę, w tym roku skończyłam studia i rozglądałam się za pracą ale o fają trudno,a teraz to już mogę zapomnieć. żałuję tylko, bo teraz to już sobie długo nie popracuję, żadnego macierzyńskiego i wychowawczego. żadnego doświadczenia w pracy... no ale trudno! ciesze się z dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mam
Mój staż pracy to dwa lata i troche sie boje co bedzie jak powiem ze spodziewam sie dziecka. Jak strałam sie o prace to deklarowałam ze nie mam zadnych zobowiązań itd. Zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasia
a kiedy rodzisz? jesli masz umowę o pracę to przysługują Ci świadczenia. a jak długo już pracujesz? nie martw się na zapas, bo będziesz miała nerwowego dzieciaczka. uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasia
no tak, dwa lata... gapa ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasia
no jasne! witaj fajowo! który to tydzień? jak się czujesz? pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mam
Jeszcze nie byłam u lekarza ale pewnie bede rodziała na przełomie lipca i sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się trochę dziwnie...mdli mnie dziś od rana.Do dnia dzisiejszego było ok. Nie pracuje,jestem na wychowawczym.Mam 2letnią córcię.Nie wracałam do pracy,bo chciałam mieć więcej niż jedno dziecko.Tzn.dwoje-nie,pięcioro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAsia
Sylusia- własnie zobaczyła, że Ty jesteś już prawie na mecie! jak Ci minął ten czas? dobrze się czułaś? nie musiałaś leżeć?-tego się boję. chłopiec czy dziewczynka? imie wybrane? no i w ogóle jak tam? co myślicie o rodzeniu w wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasia
ktośka- jakie wrażenia po urodzeniu córci? naturą czy cc? długo dochodziłaś do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam przez cc.Ogólnie bardzo dobrze wspominam.Ten poród też pewnie zakończy się prze cc.Nie nie dochodziłam długo do siebie.Wszystko zależy jakie kto ma odczucia bółu.Ja prawie wszystko wspominam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski:):):) gratulacje dla nowych mam ❤️ obinka:) ja juz po robocie jestem...:p ale raczej chyba lipa bo było za pozno:( Ale jak cosik bedzie to bedę miała termin na 165go sierpnia:P @ mam dostać 6go grudnia zobaczymy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×