Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów opolsk wojew

Rok temu o tej porze byłem po pierwszej nocy w psychiatryku w Opolu

Polecane posty

Gość Namysłów opolsk wojew

WOJEWÓDZKI Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im Świętej Jadwigi Śląskiej Ulica Wodociągowa 4,45-221 Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolsk wojew
Z powodu depresji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolsk wojew
Ja nie jestem czubkiem ani wariatem bo to że tam byłem to nie oznacza że jestem jakimś idiotą bo lecze się z depresji i do tej pory od roku biorę leki tam w tym szpitalu są nie tylko "Wariaci" ale też osoby z depresją osoby po próbach samobójczych osoby z anoreksją osoby po udarach i wylewach krwi do mózgu osoby z demencją bp to szpital Neuropsychiatryczny jest tam też SOR Sale operacyjne Neurologia (nie wkładajcie wszystkich do jednego worka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze dalej masz ta depresje bo zamiast zyc to ty przegrywasz cale zycie na kafeterii wypisujac glupoty od rana do wieczora... Mateusz ile masz renty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolsk wojew
Tam w tym szpitalu były też osoby ze Schizofrenią były też osoby po próbach samobójczych niektórych z nich poznałem i poznałem też tam dziewczynę która była zgwałcona i w wyniku traumy i pogorszenia stanu psychicznego po gwałcie tam trafiła więc nie każdy w tym szpitalu jest "wariatem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolsk wojew
11:29 nie biorę żadnej renty i nigdy nie brałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij biegac a nie tablety bierzesz leniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolsk wojew
11:35 muszę je brać Pani psychiatra mi je przepisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz a jakie bierzesz leki? Powiedz bo moze te same co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie jest lepsze na depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz chodzisz gdzies na jakas psychoterapie albo do psychologa? Bo leki to nie wiele daja, 90% sukcesu to terapia bo leki tylko zagluszaja skutki depresji ale przyczyny wciaz siedza w tobie gleboko w psychice i powinienes je w sobie odnalezc przerobic przegadac na terapii wtedy juz zadnych lekow nie bedziesz potrzebowal, ja tak mialem i po terapii odstawilem leki i juz prawie rok nie biore a czuje sie swietnie bo terapia mi pomogla a nie leki, leki tylko troche wspomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolsk wojew
Biorę Velaxin ER oraz Sulpiryd dokładnie Velaxin ER 37,5 mg kapsułki o przedłużonym uwalnianiu twarde Venlafaxinum 37,5 mg Oraz Velaxin ER 75 mg Kapsułki o przedłużonym uwalnianiu twarde Venlafaxinum 75 mg oraz Sulpiryd Teva (Sulpirydum) 50 mg twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolsk wojew
w Opolu jak się lecze nie chodzę do psychologa mimo że są psychologowie w tym szpitalu są gabinety psychologów mógłbym tam do nich chodzić ale co to da ja przed Opolem przez rok leczyłem się we Wrocławiu i tam byłem dwa razy u psychologa ale nie chciałem dłużej bo to nie było sensu i zmieniłem lekarza i lecze się w Opolu i ta pani psychiatra jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolsk wojew
Dajcie Swój Email ja wam na E mail wyślę zdjęcia moich leków które biorę a wy jak chcecie możecie to opublikować bo to tylko lek dużo osób je bierze dam wam na E mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to krotko mowiac glupi jestes Mateusz, ja tez bralem wenlafaksyne tyle ze lek nazywal sie Faxolet ER, ale bralem to przez pol roku i w tym czasie mialem psychoterapie przez 4,5 miesiaca i po niej juz lekow nie bralem bo nie potrzebuje. Jak chcesz sie leczyc lekami to bedziesz je bral przez cale zycie a ja nie bo ja wolalem przejsc terapie i 'oczyscic' swoja psychike i wtedy juz czujesz sie swietnie, zadne leki wtedy nie sa potrzebne, a ty masz swoja psychike nadal 'zabrudzona' i tylko lekami to zagluszasz ale jak leki odstawisz to wszystko do ciebie wroci ze zdwojona sila, dlatego bedziesz musial je juz zawsze brac, chyba ze tez przejdziesz terapie i to cie wyleczy raz na zawsze i juz lekow nie bedziesz musial brac. Tylko do terapi trzeba czasu i cierpliwosci to musi potrwac pare miesiecy, nie mozna sie zniechecac i nie mozna oczekiwac ze juz po pierwszym spotkaniu z terapeuta wszystko sie ulozy, trzeba dac sobie czas. Ja przeszedlem terapie i juz lekow nie potrzebuje a ty sobie je bierz przez cale zycie, ale predzej ci to watrobe rozwali niz pomoze, leki sa na krotka mete tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolsk wojew
Wyślę Ci moje leki na E mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam gdzies te twoje leki, faszeruj sie nimi dalej i tak ci to govvno da widac to po tobie, rozwal se watrobe i bierz je cale zycie jak taki naiwny jestes ze ci leki pomoga, tylko terapia droga do sukcesu i do wyjscia z depresji czy nerwicy a nie leki... nara glupcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu to siedziałem ale w areszcie na na Siemiradzkiego, ale co ty k'urwo jedna z drugą może wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie leki psychotropowe są moim zdaniem tak samo niebezpieczne jak narkotyki. Tylko uzależniają, a jak po latach przerwiesz nie będziesz się nadawał do niczego, bo nie będziesz umiał bez nich funkcjonować w społeczeństwie. Ale nie Ty jesteś głupi Mateusz, bardziej głupi są Ci lekarze którzy taki s**t przepisują. Pozamykać takich jak dealerów. Te mendy legalnie trują ludzi, niszczą...a wiecie czemu? Bo tak jest łatwo, mają z tego kasę i rzekome sukcesy, zasrańcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi sensacja, musiał i się zsiusiuał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×