Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gsgsssssssgfgfh

Różaniec

Polecane posty

Gość gsgsssssssgfgfh

Ile razy w październiku tego roku byliście na Różańcu w kościele? szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 3
tylko 3, czemu taka leniwa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
nie bylam ani razu :d w ogole nigdy w zyciu chyba jeszcze nie bylam na rozancu :D ani na srodzie popielcowej. kiedys mialam sypac kwiatki na boze cialo, chodzilam dzielnie na proby, dzien przed cala impreza zebralam cala siate platkow do koszyczka po czym wysypalam je do przydroznego rowu i zdezerterowalam z calego swieta :P i tak wygladalo moje zycie katolickie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewry bejbi
Kurcze, ja też tylko 3 razy a juz połowa miesiąca :( . Obiecuję poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsssssssgfgfh
upp upp upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy byliscie
pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewry bejbi
obiecuje tez poprawe w czestotliwosci stosunkow analnych z 4 do 7 dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja spytam czy
Uważacie, że bycie pobożnym to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wcale po uj klepac formulki i sluchac wycia starych bab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mozecie sobie byc pobozni, na zdrowie, jesli to wam sprawia przyjemnosc ale po co od razu taki temat zakladac? pochwalic sie chcesz czy co? y\tylko dla wiekszosci ludzi to zaden powod do dumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsre
Ja w kwietniu następnego roku będę bierzmowana.Lubię chodzić do kościoła...nie idę do bierzmowania z ''przymusu'' ale powiem szczerze że byłam 9 razy tylko dlatego żeby mieć podpis:-/.Moje życie jest teraz podzielone na szkołę kościół.Nauka ważna wiadomo 3 klasa gimnazjum egzaminy i bierzmowanie.A kiedyś chodziłam codziennie do kościoła,gdyby nie ta szkoła też bym chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co kto lubi natomiast religia jest sprawa kazdego czlowieka i nie powinno byc jej w szkolach w ogole a juz podpisy na karteczkach ze bylas w kosciele to totalny debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z różańcem mam bardzo niemiłe wspomienia. Pacholęciem będac, byłem okropnie tępy i moja ciocia zakonnica chcąc zrobić ze mnie ministranta, wielokrotnie swoim wielkim różańcem metodą walenia w durny łeb, chciała mnie nauczyć ministrantury. Do dziś pamiętam tylko Confiteor i fraszkę ks. biskupa Krasickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubilam nigdy rozanca
bo zakonnica ciagnela nas do srodka kosciola, ustawiala w koleczko i po kolei kazdemu przytykala mikrofon do ryja by mowil zdrowaske publicznie :( i straszyla na lekcjach w szkole, zeby chodzic! obrazki potem sprawdzala, kto mial, kto byl... :( od lat juz nie bylam na rozancu.. mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtfrde
akurat do religi w szkole nie mam nic przeciwko bo kto nie chce nie chodzi na nią daje stosowne zaświadczenia od rodziców i po prostu nie chodzi.A jeśli chodzi o podpisy fakt tylko że my mamy książeczki...więc po mszy świętej niedzielnej po podpis za spowiedż za różaniec roraty majowe tridum paschalne gorzkie żale aaa i jeszcze za spotkanie przygotowujące do bierzmowanie co 2 tygodnie,a póżniej tuż przed bierzmowaniem będziemy mieć ''egzamin'' a raczej jak to ksiądz nazwał ''rozmowa o wierzę'' modlitwy itp.Właściwie dla mnie to nie problem,bo zawsze czynnie uczestniczę w zyciu kościoła no ale teraz trochę tego za dużo...szkoła i kościół mnóstwo obowiązków już nie wyrabiam:-/Moim zdaniem bierzmowanie powinno być wcześniej lub póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
akurat do religi w szkole nie mam nic przeciwko bo kto nie chce nie chodzi na nią daje stosowne zaświadczenia od rodziców i po prostu nie chodzi super tylko dlaczego mają być za to OCENY? LICZONE DO ŚREDNIEJ? to ja z wuefem- nie każdy jest tak sprawny fizycznie, ja po chorobie wielu rzeczy zrobć nie umiałam albo robiłam tylko przekraczałam wyznaczony czas. po chorobie, nie z niechcenia i lenistwa. a pani wuefistka wstawiala pale mimo iz widziala ze sie staram. i w podstawoiwce same 5 i 6 na swiadectwie a wwf 3 lub 4, w liczum same 4 i 5, wf 3, w koncu zalatwilam sobie zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko 2 razy
a też lubię chodzić na różaniec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze zdania
są podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Matko Boska
Podobno Matka Boska prosiła o tę modlitwę naród polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A O KTOREJ
u Was odprawiają różaniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to
codziennie 17.15 a dla dzieci pon, sr, pt 16.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfg
Poganiacz fajna stronka dzięki;-) dear to juz wiesz, wybierasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co w szkole
wystawiać w ogóle oceny?a co jak ktoś nie jest zdolny i nie ma głowy do nauki? głupie gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×