Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rytuał miłosny z krwi miesiecznej

Polecane posty

Gość gość

Zastanawia mnie dlaczego tak ponoć silny i skuteczny rytuał z krwi miesiecznej, jest tak mało popularny, w internecie praktycznie nie można nic znaleźć na ten temat. Czy faktycznie jest niebezpieczny jak mówią i działa. Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć co może się dziać po i jaka ma siłę, na ile jest faktycznie skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cie pogielo,a gdyby rytual z kobiecego kalu mial zadzialac,to tez bys mu dala do wypicia ? Rzyg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzka glupota nie zna zadnych granic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak polecam :) Najlepiej to uzyc takiego porzadnie przesiaknietego krwia tamponu jak saszetke od herbaty,zalac wrzaca woda i poczekac,az woda nabierze takiego intensywnie czerwonego kolorku,ewentualnie poslodzic i podac :) Efekt murowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja powiedziałam że chce go komuś dodać, poprostu chce się dowiedzieć więcej o nim, a za takie komentarze dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie czy ktoś wie czy można odczarować to? Kiedyś po kilka razy dałam do kawy swoja krew menstruacyjna moim kolezankom. Boje sie ze los ześle na mnie za to jakas kare, cos zlego bo to zle bylo Co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie słuchajcie innych, mnie udało się odzyskać chłopaka i rytuał odprawiałam samodzielnie. Zadziałał po 6 tygodniach. Jestem mega szczęśliwa, on teraz nie widzi świata poza mną. Mogę Wam opisać jak to zrobiłam, jakby co zostawiam kontakt monia-gruszecka@tlen.pl pozdrowionka i nie załamujcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia naprawdę działa, jestem pewna bo w moim przypadku dokonała cuda. Rytuał wykonałam sama i chłopak wrócił do mnie błagając o wybaczenie. Teraz o mnie dba i jest naprawdę cudownie. Jak ktoś chce to piszcie monia-gruszecka@tlen.pl to napisze jak odprawiłam swój rytuał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33333

Ja znalazłam sie w bardzo złej sytuacji z dzieckiem, partner po mojej zdradzie odszedł ode mnie do innej. Ratowałam sie jak mogłam aby z powrotem był ze mną. wiec zwróciłam sie do pani alicji, rytuał wykonała  wrozkaalicja.pl/rytual-milosny 

W trakcie rytuału czułam jej energię. Po paru miesiącach z Tomkiem znowu jesteśmy razem. Nie wiem czy to po prostu przeznaczenie czy w rytuale egipskim naprawdę jest moc. Jestem teraz szczęśliwa i to najważniejsze. od czasu do czasu zamawiam zwykłą wróżbę i często się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33x

Ja znalazłam sie w bardzo złej sytuacji z dzieckiem, partner po mojej zdradzie odszedł ode mnie do innej. Ratowałam sie jak mogłam aby z powrotem był ze mną. wiec zwróciłam sie do pani alicji, rytuał wykonała  wrozkaalicja.pl/rytual-milosny 

W trakcie rytuału czułam jej energię. Po paru miesiącach z Tomkiem znowu jesteśmy razem. Nie wiem czy to po prostu przeznaczenie czy w rytuale egipskim naprawdę jest moc. Jestem teraz szczęśliwa i to najważniejsze. od czasu do czasu zamawiam zwykłą wróżbę i często się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×