Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anialis11

Rzadkie słabe włosy ratunku!

Polecane posty

Gość anialis11

Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak! Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko. Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów . Efekt natychmiastowy! Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :) Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :) Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You. jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spirdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam tych ampułek są świetne !!! :)Włosy nie wypadają są MOCNE I BARDZIEJ GĘSTE!!! :) :) :) Kosswell Koxidil Regenerate. Serum przeciw wypadaniu włosów, które skutecznie walczy ze zmianami powodującymi wypadanie włosów. Jego aktywne składniki poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują aktywność komórkową u nasady włosów, zwiększając ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszając liczbę strat w fazie wypadania. Należy stosować po umyciu bezpośrednio na skórę głowy delikatnie masując przez ok. 1 min. nie spłukiwać. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie sposoby na zageszczenie wlosow, z ktorych ja korzystalam i mi pomogly: -picie herbaty z pokrzywy 1 raz dziennie przez 3 tygodnie, potem 2 tyg. przerwy i od nowa -picie drozdzy spozywczych przez 4 tyg., potem 4 tyg przerwy i od nowa -wcierka Jantar we wlosy codziennie przez 3 miesiace, potem przerwa 1 miesiac i od nowa (koszt jakies 10 zl) -maska domowa na wlosy: zoltko + kilka kropel cytryny + maska obojetnie jaka + olejek rycynowy (koszty minimalne); maska taka raz w tygodniu, a po kazdym myciu odzywka lub inna maska (wszystko z tych tanszych) -delikatny szampon do wlosow -wlosy czeszemy po lekkim podeschnieciu, nie na mokro -picie koktajli z pietruszka i szpinakiem (pietruszka + polowa cytryny + woda; szpinak + jablko + woda) -masaze skory glowy codziennie przez 5 minut Wszystko robimy regularnie i za 6-12 miesiecy cieszymy sie pieknymi grubszymi wloskami. Wiadomo, ze jak ktos od zawsze ma cienkie i rzadkie wlosy to juz takie bedzie mial, ale mozna je wzmocnic i zadbac o to, zeby te nowo wyrastajace byly grubsze i zeby pojawily sie baby hair. Ja stosuje te sposoby juz 7 miesiecy i widze ogromna roznice. Moj kucyk mial obwod ledwie 5 cm, a teraz juz 6 cm, wiec warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia225
Chcesz zagęścić włosy? Spróbuj z tym http://luciano.com.pl/, mi naprawdę pomoglo, a mialam z tym wielki problem :) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was. On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/ Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj. Chyba juz nikt nie wierzy w to ze od ampulek czy wcierek mozna zagescic z natury rzadkie wlosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do polubienia fanpage na fb -najnowsze metody przedłużania włosów, najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich i najlepszej jakości naturalne pasma włosów oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów https://www.facebook.com/pages/Klinika-W%C5%82os%C3%B3w-Beauty-for-You/418165411585206 Sprawdź koniecznie! Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja noszę włosy słowiańskie jasny ciepły blond i regularnie je podciągam. W włosach słowiańskich naturalnych ekstra jest to, że po 2-3 miesiącach gdy Twoje naturalne odrosną - zdejmują je i odnawiają a potem ponownie zakładają i tak można nosić długo - oczywiście należy odpowiednio dbać. Więcej można poczytać tutaj - tam moja fryzjerska się zaopatrza we włosy beauty-for-you.com.pl Mam nadzieję, że nieco wyjaśniłam i pomogłam - oczywiście możesz napisać prywatną wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkara
Ja miałam problem z wypadaniem włosów pomogła mi dopiero kuracja z tabletkami vitapil, teraz mam od nich lotion tylko i jest juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wierzę w takie rzeczy, może dlatego że sama próbowałam wielu rozwiązań i przyjaciółka w końcu wytłumaczyła mi, że problem wypadania jest wymyślony, bo każdy człowiek każdego dnia traci określoną ilość włosów, nie pamiętam jakiego rzędu to są ilości i od czego zależą.. mniejsza o to do czego zmierzam, to fakt że tak jak niedoskonałości twarzy trwale może zmienić poważny zabieg, tak też jest i z włosami, można natomiast niedoskonałości twarzy zakrywać fluidami i innymi kosmetykami, tak jak teraz można to już robić też z włosami osobiście korzystam z DrHair, kosmetyku do włosów, którym posypuje głowę podczas makijażu i mam na cały dzień od razu efekt pogrubionych i zagęszczonych włosów nie wierzycie? sprawdzcie na http://drhair.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelinaewela
Polecam rozejrzenie się za salonem gdzie będzie można wykonać zabieg Replex - te produkty pomagają odbudować i zregenerować zerwane mostki dwusiarczkowe uszkodzone wszelkimi zabiegami na włosy, a dodatkowo odżywiają włosy i nadają im blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiik
Moje wypadające włosy uratował Seboradin! <3 Mam bardzo cienkie włosy, a do tego wypadały jak szalone :( bałam się, że kompletnie wyłysieje! Na szczęście mama kupiła mi cały zestaw (odzywka, ampułki i szampon) i efekty były widoczne bardzo szybko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandakucz8
Moja mama miała straszny problem z wypadaniem włosów. Włosy były bardzo słabe. Pamiętam, że w tamtym czasie brała Vitapil i rzeczywiście włosów zrobiło się bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kosmetyków Wax Pilomax. Znajdziesz je w aptekach. One na pewno powinny Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1391 Po prostu dobre kosmetyki i systematyczna pielęgnacja. Bardzo duża zmiana będzie zdecydowanie zauważalna. Kwestia podjęcia prostych kroków i swój cel na pewno osiągniecie. Nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kestoro

To dosyć proste - pro-sprzet.pl/blog/odzywianie-wlosow-5-najlepszych-sposobow-na-odzywienie-wlosow.html/ Chodzi głównie o kosmetyki odpowiedniej jakości i systematyczność. Włosy mogą być zdrowe tylko jeśli mają zapewnioną pielęgnację. To nie jest tak, nagle zrobią się idealne. Absolutną podstawą jest po prostu odpowiednie działanie - nie ma w tym niczego szokującego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

U mnie było wiele powodów, stres, przemęczenie, ale okazało się że suplementacja mi pomogła. Stosowałam Vital Hair Advanced i włosy naprawdę się poprawiły. Wyglądają znakomicie. Polecam rzucić okiem na ten preparat - https://bit.ly/2PvlaFs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zożona na

....tylko czy zagęszczenie włosów to pozbycie się problemu czy tylko jego zamaskowanie?

Ja wybrałam inną drogę. Zainwestowałam w zakup pełnej serii kosmetyków do regeneracji włosów firmy Wax Pilomax wraz z maską Henna. Wygląd i kondycja moich włosów zmieniła się znacząco. Na tyle, że nie jest to już mój problem..Teraz spokojnie mogę się cieszyć i podziwiać piękny wygląd moich włosów, ale wybór oczywiscie należy do Was 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×