Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rasputin25

same odmowy-zawze sam-o co chodzi?

Polecane posty

Chciałbym się w końcu dowiedzieć dlaczego ,żadna dziewczyna nie chce się ze mną umówić.Mam już 25 lat na karku i zawsze sam- co prawda do mniej więcej 21 roku życia unikałem kobiet,nawet nie próbowałem z nimi rozmawiać.Potem to się zmieniło,w końcu miałem nawet jakieś koleżanki.Niestety-mimo ,że wielokrtotnie próbowałem się umówić ,choćby na zwykły spacer czy wyjście do lokalu-zawsze słyszałem odmowę.Naprawdę nie wiem o co chodzi-psycholog do którego poszedłem w nadziei,że on coś pomoże,powiedział ,że niczym nie różnię się od innych ludzi a brakuję mi tylko trochę pewności siebie.Wobec kobiet jestem trochę nieśmiały ,ale też zawsze miły i uprzejmy.Kurcze-mam samochód,prawo jazdy,jestem dobrze zbudowany,z wyglądu przeciętny,pracuję .JAkby któraś dziewczyna chciała pogadać ,a może dać mi szansę to możecie śmiało pisać-mieszkam w gorzowie wlkp. Aha i nie jest to \"sprytny sposób na poderwanie kobiety-tylko prawdziwy dramat zawsze samego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
To umów się z facetem na pewno znajdziesz sobie jakiegoś byczka hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka19
A dużo zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj jestem Nikola
Byłeś z tym u psychologa???? łał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very large
To umów się z własną ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchajdobrejrady
booze czlowiek ma problem a wy jak zwykle po wszystkich tu jedziecie.. co za ludzie.. wez sie czlowieku nie przejmuj kiedys kogos spotkasz, wychodze z takiego samego zalozenia do nikogo sie na sile pchac nie bede, miej swoj honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgffgfggf
dziwny masz nick... rasputin byl zlym czlowiekiem... to ze akurat taki nick sobie wybrales juz mowi duzo o tobie... ale w sumie kobiety lecą na takich zlych facetow, takich palantow, ze kazdy facet chocby najbardziej glupi zawsze sobie kgoos znajdzie... wiec nie wiem gdzie propblem u ciebie. zreszta nie przejmuj sie tym. zajmij sie czyms wartosciowym. i tak malo porzadnych dziewczyn a szkoda marnowac czas z jakas pustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchajdobrejrady
puste to wlasnie zazwyczaj zajete wiec nastapila samoselekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanina
A jak bedziesz nadal sam po 30 i zadasz takie samo pytanie tro znowu dobree glosy powiedza ci-nie przejmoj sie na pewno kogos spotkasz i po 40 sytuacja sie powtorzy a po 50 powiedza ci ze masz juz blizej jak dalej i juz wytrzymasz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchajdobrejrady
mieszanina to co on ma na to poradzic? pewnie tylko sie powiesic od razu co? jeeeezuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgffgfggf
zajmij sie rozwojem duchowym. czytaj madre ksiazki. i tak druga osoba nie da ci szczescia. swoją milosc spotkasz jak na to zasluzysz. a po co ci spotkanie byle kogo, lepiej trafic od razu na wlasciwą osobą. i uciekaj z tego forum bo sie zepsujesz totalnie. takiej glupoty i wulgaryzmu jak tu to chyba na zadnym forum nie ma... ja tu tez tylko na sekunde zajrzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanina
Nie ma sensu chlopakowi robic sztucznych i klamliwych nadziei bo jak jest mlody i zadna go nie chce to niby jak znajdzie jakas jak bedzie juz podstazalym facetem.lepsza bolesna prawdz niz klamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanina
co to za brednie o zaslozeniu badz nie na milosc-nic takiego nie ma,jest tylko przypadek i uwarunkowania,masz duzo kasy,jestes przystojny i zabawny,masz gadke i bajer-wtedy na 100% bedziesz mial laski -z kazdym odjeciem jednej z tych cech ktore wymienilem twoje szanse na dupe sie zmniejszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanina
Powiem tak,jak nie masz "bajeru" i jednoczesnie nie jestes przystojniakiem do marne szanse na laski masz- słowo klucz to "bajer" czyli krecenie lasek za pomocą żartów,rozsmieszania,wciskanie kitu itp-oficjalnie tego nie lubią a tak naprawdę dziala to na 95% lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy elefant
hehe coś nie widać za dużo odpowiedzi-jedynie pan "mieszanina" coś próbuje pomóc-brawa dla niego,z mojej strony jedna rada, :poczekaj do 35 lat i wtedy pelno zdesperowanych samotnych trzysdziestek bedzie garnac do ciebie-bo wiedza ze to juz ostatni dzwonek na rodzine i nie sa juz wybredne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymekmaminsynek i lutownica
Tylko porad od kobiet brak-nawet tutaj cię olewają,eh ja na twoim miejscu chyba bym skoczył pod pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle trafiasz
Już kiedyś o tym pisałeś i ktoś dał rady. Miałeś coś przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuurcze blade
i kogo to ze masz auto, prawko jakies zasrane..jak masz narabane w glowce pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica23
na pewno jesteś dziwny i dlatego laski cię nie chcą i nic w twoim wypadku nie da się zrobić bo masz nasrane wełbie i jestes ofira losu,mazgajem,pewnie masz depreche i odstajace uszy a lask itakich nie chcą-wieć spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jon
Stary daj se spokoj z dupami i tak w przewazajacej wiekszosci to same szmaty a jak chce ci sie pykac to idz zaplac ktorejs i problem rozwiazany-szkoda czasu na trzymanie u swojego boku jakiegos darmozjada i szmaty zarazem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle trafiasz
ambitne wypowiedzi:) widać poziom ludzi, żałosne! a skąd możecie wiedzieć jaki jest autor znacie go? widzieliście? jak nie macie nic ciekawego do napisania to wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jon
A ty sam co mądrego tutaj napisaleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×