Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotne Walentynki

Polecane posty

Gość gość

Niby komercja Niby "nie obchodzę"bo to importowane Niby nie zależy mi, ale..... Przyjemnie mieć kogoś, kogo można przytulić Mieć kogoś z kim możne romantycznie pomilczeć Podać rano kawę zaspaną Zaprosić do kina albo na film Wiedzieć, że komuś na mnie zależy Nie tylko w łóżku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jesli jestes facetem na ciekawapodrywaczy@o2.pl Spędzimy razem walentynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też samotny w walentynki, tak jak wyzej napisane, dobrze miec kogos kogo mozna przytulic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale później jest trzysta sześćdziesiąt dni w roku. (plus, minus, oczywiście) gdzie trzeba żyć ze sobą. Walentynki, to skryte wyznanie komuś miłości a nie wspólna randka i ******ie. x Podoba ci się jakiś facet? Masz do niego kontakt. Wyślij mu Walentynkę. Na tym to polega a nie na samotności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie spędzimy razem Walentynek Nie jestem podrywaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHa
To bedą moje trzecie samotne Walentynki. Co rok gorzej i samotniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę też sam w ten dzień. Będę się onanizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka91
Jestem singielką, marzę o tym by kogoś znaleźć na stałe, ale póki co nie mam szczęścia... Na Walentynki kupiłam sobie sama prezent ;) Wielka pufę w kształcie serca: http://pufy.pl/fotele/266-puf-sweet-heart-l.html Czy jest się samotnym, czy w związku, bez różnicy: Trzeba dbać o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty  Walenty
Kobiety posypcie głowy popiołem! Ukorzcie się! I sprawcie by już nigdy żaden facet nie musiał się onanizować!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dziś oddajemy dzieci dziadkom, idziemy na kolację, a potem będziemy się kochać do rana. :-) Można i tak spędzić dzień. (Niekoniecznie tylko walentynki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samasamiutenka
09.25 jak to sie ma do tytulu tematu "samotne walentynki"? Czytanie ze zrozumieniem sie klania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samiuteńka skąd jesteś? nie chcesz być sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samasamiutenka, powinnam płakać, że jesteś zbyt nijaka, żeby kogoś sobą zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama a wcale dziś samotna nie będę ha. A wy się po prostu uzalacie nad jakąś komercja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Samasamiutenka, powinnam płakać, że jesteś zbyt nijaka, żeby kogoś sobą zainteresować? po co ten hejt? sprawia ci to radość?przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samasamiutenka
gość dziś Samasamiutenka, powinnam płakać, że jesteś zbyt nijaka, żeby kogoś sobą zainteresować? X Nie. Ja sobie poradzę. Nie musisz płakać nade mną. Jeżeli twoim zdaniem kobieta, ktora jest aktualnie sama , jest nijaka...to gratuluję podejscia. Moze dla ciebie wazne jest , zeby byc byle z kim, byle być bo wtedy nie czujesz się nijaka to spoko ;) Temat jest dla tych, ktorzy obchodzą Walentynki samotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomimo że w związku też sama spędzę walentynki, więc nie wiem czy mam prawo się wypowiadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samasamiutenka po co ten temat ciągniesz? I czy sama nie hejtujesz, pisząc, że wolę z kimkolwiek? Idź do klubu dla singli zamiast jęczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczoraj, po całym dniu milczenia mojego mężczyzny dostałam od niego SMS - "To koniec. Żegnaj." Serio 30latkowie zachowują się jak małolaty i zrywają przez sms? Tak więc wieczór spędzam sama i pewnie nie tylko ten jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samasamiutenka
Nikogo nie hejtuję :) Wrzuc na luz i nie rob tutaj burzy na temacie ok? 🌼Odpowiedzialam Ci. Nie znasz mnie a oceniasz, ze jestem nijaka...I jeszcze masz teraz do mnie pretensje. Milych Walentynek dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu nie zazdroszczę, jeśli ktoś zrywa w taki sposób (przez esa) to zwyczajnie nie ma klasy i odwagi powiedzieć Ci tego w oczy. Nie był Ciebie wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gościu dla Ciebie 😘🌻 nie jesteś sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie popisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, chce ktoś popisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martini tylko odwróć się żebyś normalnych ludzi nie obrzygał, a potem zamknij drzwi z tamtej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że chcemy:) cały czas piszemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz właśnie, w dziesiątkę! Na takich to "normalnych", którzy chcą narzucać swoją "normalność" narzygam z chęcią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja "normalność" jest lepsiejsza?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kobiete ale nie obchodzimy bo trzeba coś czuć do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×