Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia zxc123

sex w wannie - wasze porady ?

Polecane posty

Gość nie jestem jenny i chaty
idz na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecam napuścić
wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlik456
kurczę nie mamy wanny ;p a chodzi nam to po głowie już 8 miesięcy. Staramy się teściów wygonić na urlop, że sobie odpoczęli ale to drugorzędna sprawa; pierwszorzędna to mają wannę ;) zresztą chcemy to zrobić wszędzie tylko niech w końcu wyjadą chociaż na dzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweufc
kurcze ja tego z 2 tygodnie ponad nie robilam moj facet nie chce do mne przyjechac.. i taka mam ochote... a zwlaszcza na taka kapiel w wannie i seks w wannie.... mrr z pianka... jak my to robili to on na mnie albo na nim ja no i od tylu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks w wannie to tylko dla masochistów chyba ;) albo kurdupli ;) duzemu facetowi bedzie nie wygodnie mozna na nim co najwyzej kucnąć :D Albo na stojąco ale to sie nie liczy ;) No i podczas ruchów woda chlapie , ni emozna pobrykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczona Katarzyna
Zalecam napuścic bardzo goracej wody z dodatkiem butelki octu który zabija plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaz mi ciarki przechodza... juz nie moge doczekac sie piatku. mam nadzieje ze będzie cudownie ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmierć - jak się uprzesz to można, ale potem wszystko boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma ochotę na wirtualną erotyczną zabawę? Witam Odważana i bezpruderyjna - Joanna 20 latek. Tutaj znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.co.pl/6.html - Gwarantuje super rozkosz i moc podniecającej zabawy! Zapraszam na sex pokazy skype, sex telefon, cybersex, sex fotki i sex filmiki Zrobimy to wspólnie i niegrzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rado

Panie mam pytanie i problem. Od 5 lat pomagam  ir pełnoprawnym ludziom w życiu codziennym   zakupy gotuję sprzątam masuje też mam przeszkolenie,  od roku mam pod opieką małżeństwo Pan 68l sparaliżowany lecz świadomy Pani 60, ludzie na poziomie i Pani bardzo atrakcyjna jak na swój wiek   lecz do rzeczy, masuje męża nacieram aby odlezyn nie miał. I pewnego dnia po wszystkim pijąc i rozmawiając kawkę Pan prosi mnie o przemyślenie propozycji a mianowicie on sexu nie czuje ale rozmawiał z żoną i byli by bardzo chętni aby móc Panią z moją osobą na oczach Pana uprawiać sex? Ja mam 45lat, żonę, lecz nie ukrywam że bardzo się napalilem na ten układ, moje pytanie jak kochać się z dojrzała kobieta by nie zawieść jej oczekiwań, filmy i jakieś poradniki słabo to ukazują może jest Pani która to przeżyła lub by chciała i wie jak to on. MA robic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×