Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Siątki o odchudzaniu , domu ,ogrodzie i gotowaniu cz 2

Polecane posty

No to znowu przeprowadzka , tylko teraz poprobujmy nie edytowac postow , moze dluzej zatrzymamy sie w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam gadać z młodymi, a tu w międzyczasie nowy adres... Za wiele nie popiszę, bo mi oczy nie chcą patrzeć, nos już też boli od wycierania, chyba wzorem Yoanki tampony do niego zapakuję. Ale kaszlu ani temperatury nie mam, to może mi odpuści niedługo ? Anulko, i dobrze, że jeszcze pralka Ci jakiś czas polata, kasa zostanie. I może inne technologie wymyślą niedługo ? Maniu - no widzisz, jaki "składany" dziobak Ci wyjdzie ! Yoanko, czas wolny na zakupy przeznaczyłaś ? Jak będę jutro w lepszym stanie, to popatrzę u siebie na miejscu. Ale pewnie dopiero we wtorek się odważę wystawić nos za drzwi. Nutko, będziesz smacznie zajadać, wiedząc, co przygotowałaś. Powodzenia ! Maniu, bez głucholca możesz dzwonić. Bez kawy wypłaty się nie policzą (_)O, (_)O, (_)O, ...a o mleku pamiętałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana 🌻 No tak, pani Kleszczowa pewnie juz psychicznie sie przygotowywuje na powrot do pracy :O:O A ja juz mysle ile dni bede miala wolnego na Australian Day ktory jest 26 stycznia… na pewno 4 .. a moze jeszcze wiecej? No co, przywyklam do urlopu i jakos ciezko mi lazic do roboty… w koncu stara jestem :P No popatrz, mozesz sobie chlodzic doopcie i pamietaj o wentylatorze sufitowym :D To wychodzi na to ze od czasu do czasu bede musiala slac paczke zywnosciowa :D Z BBQ sosem i Vegemite Chociaz sie zastanowie… za ten dopisek o skrzynce pocztowej 😡 Megi 🌻 Mania 🌻 ja juz cicho bede siedziala… niech sobie Rancza na necie szukaja. Zreszta kazdy ma w kraju rodzine to niech sie ode mnie odwala, nie moja to wina ze mam taka kochana siore-blizniaczke ktora o mnie dba :P Ok, ja nie bede edytowac, bede puszczac byki :D Boncia 🌻 co mi tak zle zyczysz jak teraz sa ladniejsze praleczki :D Ale fakt – nie bede wymieniac jak jeszcze pierze. A ja bym chciala zeby tego ciepelka bylo mniej, zeby najwyzsza temperature to 28 stopni. Mniej moze byc, 21 to perfekt! Nutka 🌻 no wiesz…. Jak moze byc udany poniedzialek? Jeszcze na dodatek Tam, Wietnamczyc z zona do specjalisty pojechal i teflon tu siedzi a on ciagle sluga co gadaja przez krotkofalowki jakby to bylo najwazniejsze na swiecie. Musialam szczeknac bo nie slyszlam co ludzie przez telefon do mnie mowia 😡 Troche zciszyl ale to mnie i tak wkurza! Opty 🌻 co to? Przeziebiona? Moze ten pierwszy dzien po powrocie to sprawil :O Bylo komus pod koldre wskoczyc a nie siedziec w wyziemnionym domu :O No wiesz, pralka i lodowka na liscie sie znajduja :D Szybciej czy pozniej ale bede musiala kupic. Cytrynka kwitnie, reszta rosnie :P Dookola porcelanki trawa wyzsza niz w innym miejscu bo przeciez podlewam jak mi prikazano :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Poprzestawiało mi się wszystko :O W dzień podsypiam i jestem nieprzytomna, w nocy nie chce mi się spać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bezczelna!!!! Nawet paczki zywnosciowej nie bede mogla przeslac! Ok, macie NASZE "smakolyki" ale DZIOBAKOW i tak nie macie :P ps ile schudlas do slubnej sukni? pss Masz kawe bo przeciez wracaszdo roboty :P (_)> 🌻 I jakby jeszcze ktos wstawal... (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kawę 👄 Już mnie bolą plecy, kolano i ścięgno, MUSIAŁAM procha wziąć. A tu dzisiaj 10 godzin :O A żebyś Ty dziobaka mogła pierwszu raz w życiu zobaczyć, to ja MUSIAŁAM przyjechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dziś zaczynam odchudzanie. Ale nie wiem, po co. Kochanego ciała nigdy za dużo ! Szkoda, że nie można edytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam pisalam i uznanoza spam :( nic to, sprobuje jeszcze raz, chociaz nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie pozwala, wiec puszcze kawalkami, moze wtey dowiem sie gdzie ten spam?:( doczytalam stara czesc, teraz poczytalam tu i juz nie bardzo mam czasu napisac wczoraj wrocilam ze wsi pozno, nacieszylam sie wnukiem, ktory zrobil sie takim malym kleszczem, ale nikt tak chyba nie cieszyl sie, kiedy przychodzilam do domu -z klaskaniem w rece, tancem w przedpokoju i podawaniem kapciow :) potem obowiazkowe ogladanie kisazek, wszystkich samochodzikow i t.p. :) U nas wreszcie prawdziwa zima, sniegu nie za duzo, w sam raz i mroz tylko -5C, oby tak dalej, szkoda nie mialam czasu na narty:( dziewczyny z wasza pomoca moze i wytrwam z postanowieiu mniej siac:) i sadzic:) zobaczymy Boncia:) no zjadamy duzo, bo wielka rodzinka, ale i tak czesc oddaje, bo inaczej zmarnuje sie, osobiscie pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka, pochwal sie nowa bizuteria :) Megi, fajnie , ze przyjemnie Ci bylo na koledzie i jeszcze zostalas poczestowana, u nas raczej to inaczej jakos wyglada ( mam na uwadze na wsi, bo w miescie do nas nie przychodzi) jakos raczej szybko , zeby tylko pieniazki dostac... Anoolko, no widze wreszcie wyznanie milosci do Mani, ciekawe na jak dlugo? Sagus pewnie jeszcze w gorach ladnymi widokami i czystym powietrzem sie cieszy:) Opty , kuruj sie dokladnie, bo u nas ta niby niegrozna choroba polozyla wiele ludzi, i moze warto schodzic do lekarza na badanie? pewnie podzialala ta zmiana klimatu, a moze gdzies wirusa podlapalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, dzieki za zaloze nie nowego tematu, widzialam jak meczylas sie z przepychaniem, jakis koszmar:( u nas jest takie litewskie forum podobne, nazywa sie supermamy, jest o wszystkim, ale takie bardziej powazne, nie ma tam takich gupich topikow o seksie, czy cos takiego podobnego jak tu pojawia sie czas od czasu, ja podczytuje, i czas od czasu napisze w temacie pomidorow, to dziala bardziej na zasadzie pytanie -odpowiedz-pomoc, ale co ja chcialam powiedziec, ze tam zawsze otwieraja nowa czesc topiku, kiedy zapisza 50 stron i jeszcze przez 7 lat ani razu nie widzialam zeby trzeba bylo popychac, albo cos nie dzialalo, z tym, ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby trzeba bylo popychac, albo cos nie dzialalo, z tym, ze napewno tu jest mniej ludzi piszacych, poniewaz Litwa nie jest tak wielka, jak Polska wszystkim kruszynkom milego dnia:).... o qrde, ile czasu pisalam....znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pomacham i się melduję :) Wróciliśmy późno bardzo bo....bo wyjechać się nie dało :-D o http://i65.tinypic.com/22z2mu.jpg z okna od kuchni:) o Nowe miejsce - oby już na stałe Maniu🌼. o Było bajecznie...ale pług zachowywał się tak , jak z tej przypowiastki o zimie. Ale i jego zasypało w końcu :-P - widać takie coś zielone na fotce. Mimo mrozu w ub.tygodniu (-27 !!!) nic nie zamarzło .A wczoraj świeciło słońce, -5 i ten jaskrawo biały śnieg - cudnie:) W grodzie cieniutko ze śniegiem , świeci słonko i już spadam bo zasiedziałam się rano przy przelewach i papierach. Skończę wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFF! nasz wnusio 9lat poleciał sam do Szwajcarii.Córka oddała go pod opiekę stewardesy ,dzwonił bardzo uradowany z tego lotu .Po niedzieli poleci do Londynu z corki kolezanka .Zamyśliłam się....-Jak bardzo różni się jego dzieciństwo od mojego .(Potrafi porozumieć sie po angielsku ,niezbyt płynnie ,ale to co najważniejsze umie) ,.Ja nawet nie marzyłam o takich podróżach ,no może czasem ,jak czytałam książki przygodowe... Za nic nie chciała bym żeby wróciły mroki średniowiecza.... Od dzis zaczęliśmy przeglądać oferty wypoczynku letniego .Chcemy poleciec w maju ,ale jeszcze nie wiemy gdzie. Oby tylko zdrowie dopisało . Sagus 👄Cudna fotka ,tak jak myślałam ,jest pięknie w górach. Anoolko ,jestem ciekawa ,jak tez będzie rozwijać się Twoja cytryna. Goda ,piszesz ,że u Was w mieście ksiądz nie kolęduję ,to ciekawe .....u nas chodzi .Tez myślę że zmniejszysz ilość upraw w ogrodzie . Opty ,nie daj sie przeziębieniu ,tak jak pisze Goda ,może to byc wirus .Kilka razy wybrałam się do Hitu i też byłam ''pociagająca ''na szczęście minęło . Przesyłkę otrzymałam ,jutro kupię udka z kurczaka i szynkowar wypróbuje .Mam nowy przepis ,zioła tez otrzymałam . Od środy będę jeździć na zabiegi . Zostawiam pozdrowienia dla Wszystkich Kruszynek 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kawa??? Tylko moze z lodem poprosze bo dzis ma byc 42... Klima w domu chodzi bo i pieskom sie przyda i wrocic do chatki bedzie milo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis zaliczyłam gimnastyke po długiej przerwie no i połamana jestem :(ale przyrzekam sobie ze bede pilnie chodzic bo juz taka s ztywna jestem jak kołek w płocie ;( Optus no nastepna taka bystra i składanego dziobaka mi tu nie reklamuj , ja chce pikna serwetka z dziobakiem . Yoanka no to moze daj te przepisy Anooli do zastosowania .A te sosy berbecue z Lidla czy Biedronki pasuja do tych dan Anoola no i racja niech im rodzinka załatwia , popsuja i bedzie zal a przecie za jakis czas mozna znowu poogladac , u mnie chopaki na okragło ogladają :D i cały czas im sie podoba :D No jak bedziesz miec cztery dni wolne to moze jeszcze jakis fajny wyjazd zaliczysz jak juz z Ciebie taka turystka sie zrobiła :D Goda hihi a moze na tym litewskim bysmy pisały :D No to trzymamy za słowo ze tyle siac nie bedziesz bo tyle sie narobisz a potem jeszcze szukasz chetnych na plony . Sagus no ja bym za bardzo nie liczyla ze nagle forum zacznie prawidłowo d ziałac :(:( Nutko majac 13 lat jechałam z Lidzbarka Warminskiego do Gorzowa Wielkopolskiego , jechałam pociagami 18 godzin w tym cała noc i było z 5 przesiadek , jak ja dojechałam to juz sama nie wiem , pamietam ze musiałam od razu na poczte i telegram do Mamus ze dojechałam :D Tak ze jak juz kawalerem stewardesa sie opiekuje to strachu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, miałam na myśli mleko w TWOJEJ lodówce ! Pamiętałaś ? Tyle wolnych dni przed Tobą... no, no, plany już zrobiłaś ? Czy lenistwo będziesz pielęgnować ? Widzisz, wszystko w naszym kraju dostępne, tylko przeznaczenia się trzeba nauczyć czy poznać. Nutko, wysyłając takiego szkraba samego - trzeba to chyba jakoś uzgadniać ? Skoro został odprowadzony aż do stewardesy - to ktoś z nim przez kontrole przechodzić musiał... Być może są jakieś procedury na to. Ale fajnie, że tak sobie dziecko radzi. Z naszym dzieciństwem porównywać tego zupełnie nie można... Goda - trzymam za słowo ! Żadnych nadprogramowych siewów ! Roślinki na połowie balkonu - a nie na całym, jak dotychczas ! Zupełnie dla Was wystarczy, nawet jak się rodzin powiększy ! Saguś, ale bajka na Twojej fotce ! Ale niech ona tam zostanie, ja za tym białym paskudztwem zupełnie nie tęsknię. I jeszcze tyle mrozu na dodatek, brrr !!! Mój katar chyba mnie opuszcza, oczy już mogą patrzeć, z nosa się nie leje, czasem napad kichania lub kaszlu, ale to już nic wielkiego. Jutro seniorkowo, nie chciałabym nikogo zarazić. Tak długo pisałam, że już kawa niepotrzebna... Skoro chcesz z lodem, to może mojito ? Ale to raczej po powrocie... bo jeszcze dokumenty Ci zabiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana 🌻 nie ma rady, musisz sie ze mna ozenic, tu Cie nic nie bolalo! A przeciez w pigule lazilysmy… 15 km nie w kij dmuchal… chociaz jak Abbo dmucha w kij to wychodzi fajna muzyka :O Pierniczysz… dziobaka moze widzialam, na pewno widzialam bo nie raz w jakims zoo bylam ale nie wiedzialam ze KTOS az tak sie w dziobaku zakocha! I co to za zwierz! Goda 🌻 z tym spamem to czesto przeginaja ale co mozemy? NIC! Ciesz sie wnukiem, ciesz bo dzieciaki szybko rosna i pozniej bedzie pamietal tylko jak cos bedzie chcial :P No wiesz, Babcia na nartach chce smigac? Cieple kapcie i na zapiecku posiedziec :D:D EEe no ja Manie zawsze kocham, jak na siostre, wredna zreszta przystalo ale ona mnie tylko czasami ;) Sagus 🌻 fotka miodzio!!!! Akurat na dzisiejszy dzien. O 11 juz mialam dosc, tak duszno w fabryce bylo. Postanowilam nie wylazic ze swojej psiej budy :D Nutka 🌻 ja dawniej tez marzylam o podrozach ale niestety, naszym rocznikom nie dane to bylo. A teraz starosc nie daje. Czesto widze ze starsi ludzie spedzaja swa jesien na podrozach ale mi sie nie chce… Moze jakbym miala z kim? Cytrynka ma sie dobrze, trzymam na niej oko bo jak nie to mnie turystki zaj…ia! Mam podlewac w srody i soboty ale dzis taki upal ze chyba wieczorem sie poswiece i podleje pod roslinkami :P Mania 🌻 no tak, ja tez sobie roznosci obiecuje… Wczoraj byl B wymienil kupiona czesc, pralka smiga… i pytal czego ja mam tyle sprzetu na patio a ten jeden rowerek w salonie. Dumnie odpowiedzialam ze na tym jezdze przed telewizorem… ale ze niezbyt regularnie to tego mu nie powiedzialam. Bo wedlug mojej babci – chlop moze wszystko jesc ale nie moze wszystkiego wiedziec :P:P:P A zreszta to nie moj chlop wiec co mu do tego? Moge sobie fortepian powiesic na suficie! Wolno mi! Chcesz serwetke z dziobakiem? To se namaluj!!!! Nie wiesz ze u nas w 90% “Made in China” a oni dziobakow nie produkuja! Taaaaa, jak bede miala te 4 dni to nadrobie swoja papierowa robote ktora zwykle zalatwiam w przerwie swiatecznej :D ale na pewno gdzies na wycieczke sobie wyskocze ale bez duzego aparatu foto… musze sobie kupic cos malego lub pojechac z jednym do reperacji ale jak mi powiedza ze to moja wina (to uszkodzenie) to nie bedzie warto naprawiac chociaz mam gwarancje :O Opty 🌻 tak, mam mleko w mojej lodowce ale wiesz, ja w domu to pije kawe tylko w soboty i niedziele :D Na reszte dni nie mam czasu, dopiero w pracy dopadam kawodoju :D Plany? Zalezy jaka bedzie pogoda bo jak 42 stopnie to wole wygniatac kanapke :P I jakies filmy ogladac. W wolnych chwilach podlac kfffiatki :P I duzy piesek dawno mnie nie widzial to moze do Doroty na ploteczki i piffko :P Dokumenty mi zabiora? Raczej do komendy by mnie wzieli :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie taka... kawe postawie :P (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 Ale upal daje czadu!!!! W zamrazalniku niewiele do zarcia, poza tym dla pieskow cos na zabek musze, zeby rano sie podlizac. No i sobie na kanapki... dlugo chleba nie jadlam ale KLESZCZOWA mnie sniadankami rozpuscila i znowu jem chleb :O Bez chleba nie schudlam to co bede zula zielsko jak jaka krowas, nie przymierzajac :P No i chyba jakiego gotowca na obiado-kolacje bo nie mam zamiaru wlaczac kuchenki! Nawet togo nowego fajnego gara :P Spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz wpadlam tylko na kawe Anoolki, wiekie dzieki, dzis niby cieplo tylko-5c, ale jakos zmarzlam okrutnie na przystanku, musze teraz ogrzac sie:) i poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja za duzo pisze? znow uznalo za spam:( ale Anoolka pisze tez nie malo i jakos nie uznaja za spam... dyskryminacja opbszarow wschodnich !!! chyba musze z tym do Strazburgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proba Nr. 2 poczytalam :) Anoolka, no tak trzeba sie nacieszyc wnukiem i sie ciesze, mam nadzieje, ze bedzie tak jak moje chlopcy, czesto jada na wies pomagac dzidkom, ic nie potrzebujac:) ale kto tam wie, jak pisze Nutko , teraz jest calkiem inaczej, nie do pomyslenia bylo kiedys tak sobie poleciec, nawet do Polski wyjzd do rodziny, to juz bylo cos, gdyby nie zespol, czy ja zwiedzilabym polowe swiata? przenigdy... ja wioskowe dziecko nad moze pojechalam w 9 klasie, a moja mala, pamietam, mnie kiedys zaskoczyla mowiac juz mam 4 lata, a jeszcze morza nie widzialam:) hehe ... sikucha... A ksiadz u nas w miescie koleduje, ale tylko na zaproszenie, trzeba zglosic, ze chcesz w swojej parafii, zreszta w naszym bloku jakos nie widzialam ani razu, moze poporostu nie spotkalam, no i musze przyznac, ze polacy sa bardziej religijni niz litwini Opty, kuruj sie i uwazaj na siebie, u nas naprawde epidemia, wszytkie szpitale przepelnione, osobiscie dzieciece:( A obiecac, ze posadze tylko pol balkonu, to ni jak nie moge, ja tak drastycznie to nie wytrzymam, obiecalam zmniejszyc na pol:) to bedzie jeden balkon z 2, bo wlasnie mam dwa:) Anoolko, plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nr.3 Anoolka, plany masz dobre, tylko, czy zechcesz w takim upale podrozowac?:) no chyba skusisz sie na fale i ochlode w wodzie:) fakt , ze facet nie musi wiedzic wszystkiego:) babcia miala racje:) a jJuz B, to calkiem u ciebie nie ma nic do powiedzenia, swoja droga to fajnie by taki fortepian wygladal:) osobiscie czarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nr. 8 , jezeli teraz nie, to dam za wygrana:)wycielam poczatek zdania, moze teraz puszcza?:) Mania, nie da sie, bo ............ no i nie pojawi sie, jakis taki glupi temat , kocham ksiedza, czy seks inaczej...ale jest bardzo pozyteczne miejsce, bo nawet faceci wlaza poczytac , lekarze konsultuja bezplatnie, prawda ostatnio coraz mniej, ale jezeli dotyczy roslinek, to pomoc otrzymasz zawsze, wlasnie te cholery mnie zarazily tymi roznistymi odmianami pomidorow, kiedys sadzilam wczesne, czerwone, zolte i pozne odmiany pomidorow, a teraz ?? glupota :) wszystkim milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dziewczyny! Lecę do pracy..muszę na zakrętach uważać bo ślisko!!:-) Opty zrób sobie inhalację z ziółek!! Anoolka nia ładna pralka potrzebna ale taka co dobrze pierze!:-) Saguś szczęsliwie do grodu ze smogiem dotarła..a takie świeżuchne powietrze zostawiałaś! Nutko nam się w dzieciństwie nawet nie śniło o takich wynalazkach co teraz mamy...nie wiem czy to dobrze,ze świat tak szybko leci do przodu?? Oj Maniu biedna troszkę będziesz teraz połamana po gimnastyce ale potem jak nowo narodzona! Goda w takim razie jak wszystkie nie zjadacie to siej mniej...oszczędzaj zdrowie i siły! No teraz to już lecę naprawdę popracować..paa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×