Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karobanasiak6

Silne bóle głowy po przebudzeniu

Polecane posty

Witam wszystkich od jakiegoś czasu (ok 2 miesiące) doskwierają mi silne bóle głowy po przebudzeniu. Po nocy czuje się wyczerpana i bez tabletek przeciwbólowych nie dałabym rady normalnie funkcjonować. Czy ktoś z was borykał się z podobnym problemem? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyn może być wiele , jedną z nich to neuroborelioza czy miałaś kiedy wbitego kleszcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miewałaś wcześniej jakieś migreny, robiłaś badania neurologiczne (EEG, rezonans/tomograf)? Idź do neurologa, on skieruje cię dalej – będziesz spokojniejsza. Z jakiego mmiasta jesteś? Bo ja mam wspaniałego neurologa w Enel-Medzie (Warszawa), więc jak coś, mogę dać namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam za odpowiedzi. Jestem z Bydgoszczy. Konsultowałam się już z neurologiem dostałam skierowanie na tomograf i rezonans. Neurolog zasugerował jeszcze wizytę u ortopedy - bóle mogą być związane z kręgosłupem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie myślałam o tym ale na rynku jest tyle poduszek w ogóle się na tym nie znam - jaką firmę polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrfg
Cześć :) ja tez mialam bóle kregosłupa i kupiłam poduszke shell dr sapporo - ból minał po 2 tyg spania na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem takie bóle głowy od razu po przebudzeniu mogą być wynikiem anemii, ja tak miałam kilka lat temu kiedy poziom żelaza u mnie spadł sporo poniżej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie poduszkę ortopedyczną powinno pomóc :) Polecam polskiego producenta dr sapporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam ten problem i kupiła poduszkę. Wszystko mineło :) polecam. Kupiłam ze strony dr sapporo, maja tam duży wybór poduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×