Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Huuri

Singielka, a wczasy. Czy powinnam jechać sama?

Polecane posty

Gość Huuri

Hej. Jak w temacie. Nie mam drugiej połówki, a mój urlop tuż-tuż, bo zaczyna się w ostatnim tygodniu września. Wszystkie koleżanki i znajome: a) są zajęte studiami, pracą b) mają faceta c) nie mają pieniędzy Co robić? Znalazłam parę super wycieczek do Egiptu, ale jestem potwornie rozdarta. Chciałabym wypocząć, trochę się opalić, ale też przy okazji co nieco zwiedzić i poimprezować. Mam 20 lat. Zwiedzałam raz Londyn samotnie. Byłam co prawda panią swojego czasu, strasznie brakowało mi jednak towarzystwa. Może ktoś ma ten sam problem? Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boisz sie sama jechac na wschód? Prasy nie czytasz? Polecam jakiś zakątek w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, jak się nie ma chlopa to trzeba w domu siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałem że trzeba w domu siedzieć, tylko uważac gdzie się jedzie. No ale ok, idąc tym tokiem rozumowania to polecam Indie. 10 partnerów bedziesz miała naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 17:38 Chcę jechać gdzieś, gdzie będę mogła cieszyć się temperaturą powyżej 30 stopni Celsjusza... Polska to zbyt zimny kraj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia6
Ależ oczywiscie, ze możesz lecieć sama :) Wybież taki hotel, gdzie jest duzo Polakow, na pewno Kogoś poznasz Równiez na wycieczkach można się szybko zintegrować. Nam często zdarza się "spotkać" singli na wyjazdach, więc trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam do autorki, bo pytanie wydaje się głupie. Idiotyczne - nie wyjechać na urlop, bo się nie ma chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huuri
Moja wypowiedź nie kładzie nacisku na brak faceta, ale ogólnie - na brak towarzystwa i związane z tym obawy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna! popytaj jeszcze na fb, moż eznjadzie się koleżanka koleżanki, ale jak nie to jedź sam i baw sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście bałabym się do Egiptu, dużo słyszy sie o tamtejszych facetach i samotna kobieta to jednak niebezpieczeństwo. Natomiast podróżowałam sama po Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooomanon
znow sie powtórze, robie to w dobrej wierze dla sosob ktore marza o wyjazdach sprawdz mój blog zawsze sama podrózuje, po lewej stronie kraje odwiedzona www.womanontheway.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes mloda , jak tylko Cie na to stac to sie nie zastanawiaj tylko jedz, korzystaj z zycia, bo nie wiadomo czy kiedykolwiek jeszcze bedziesz miec taka okazje :) jak bedziesz miec kiedys chlopaka/meza i dzieci to roznie moze byc a to kase bedziecie zbierac na slub a to na mieszkanie a to na samochod a to dzieci nie bedzie z kim zostawic itp. wyszalej sie za mlodu bedziesz miec co na starosc wnukom opowiadac , badz ostrozna, posprawdzaj to biuro podrozy no i na miejscu tez uwazaj , jedz ja bym pojechala! troche CI nawet zazdroszcze ze w tym wieku Cie stac na takie wojaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz sama, jak najbardziej. Odradzam Egipt, bo zrobilo sie niebezpiecznie. Polecam Wyspy Kanaryjskie, a Polakow mozna spotkac na calym swiecie!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huuri
Ale ja boję się samotności. Od pewnego czasu mieszkam w Szwajcarii, sama się przy tym utrzymując. Podróżuję po Europie, ale zwykle z kimś. No i teraz, gdy w końcu nadarzyła się okazja by uciec od stresów, trochę poszaleć i wypocząć, nie mogę akurat nikogo znaleźć! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do biura podróży nawet kilku i powiedz że chcesz jechać na wakacje i zapytaj gdzie mają obecnie najwięcej miejsc zajętych przez młodych i pojedź z nimi, jest taż portal taki który zrzesza na wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huuri
Parę osób odradza mi Egipt? Macie na myśli kryzys polityczny? Znalazłam parę hoteli 5*, w których ceny za 8 dni wynosiły od 2800 do 3500.-, co wydało mi się całkiem tanie. Dlatego też Egipt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia6
2800 - 3500 to nie jest mało jak na Egipt, poszukaj tańszych opcji, tam masz większą szanse na spotkanie młodszych "towarzyszy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie skończyłaś podstawówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egipt-ok, jak chcesz siedziec w basenie hotelowym albo na plazy. Wycieczki, tym bardziej samotne -nie bardzo to widze. Wyszukiwarki internetowych biur miewaja opcje "dla singli" Albo ogłoś sie np na forum turystycznym gazety wyborczej -jest tam takie miejsce dla poszukujacych współtowarzysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam taki problem jak ty! z jakiego wojewodztwa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jezdze sam na wczasy - juz bylem 7 rady, i rzeczywiscie nawet jak na typ samotnika nie najlepiej sie czuje, szczegolnie wieczory sa nudne - mam 34 lata nigdy nie mialem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama? jak najbardziej! ja zawsze jezdze sam bo nikogo nie mam, robie co chce, chodze gdzie chce, ale Egipt bym sobie odpuscil, jesli chcesz sobie troche pozwiedzac, to jedz np. do Wloch, pogoda wciaz ok. a i do zwiedzania jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej msamemu byle nie do egiptu kobieto!!! zjedzą cię parki i rodzinki z dziećmi wybierz sobie coś tematycznego jest tyle ofert! ja w tym roku byłam na rowerze w alpach fakt nie było 30 stopni ale było z***biście i fajni ludzie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja trzydziestoletnia siostra odkąd skończyła 20 podróżuje po świecie sama. Kawał świata zwiedziła, Egipt również i to chyba nie raz. Nie ma partnera ale sobie radzi, nie narzeka jakoś specjalnie, zawsze wraca zadowolona. I żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huuri
Kochani, Alpy i Włochy mam na codzień w zasięgu ręki. Do włoskiej, francuskiej i niemieckiej granicy jak i w góry mam po mniej więcej 2h pociągiem. Chciałabym coś odmiennego, baaaaardzo gorącego, bo w te wakacje tylko 1,5 miesiąca było u mnie ciepło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 temat najarany przez kafeterie po 2 jesli bym byla singielka w zyciu nie pojechalabym sama, zanudziala bym sie na smierc, ja sama a w kolo pelno par, pelno grup rozbawionych i co??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huuri
gość z 20:16 nie mieszkam w Polsce, ale to nie powinno chyba raczej stanowić problemu w zorganizowaniu czegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a rozważałaś jakieś zorganuzowane opcje typu wczasy dla singli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hurri ja tez nie mieszkam w pl;) w uk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tunezje :) gorąco i bezpiecznie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×