Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoła 123

skończyłam szkołe średnią i co teraz

Polecane posty

Gość szkoła 123

wczoraj skończyłam szkołę średnią nie wiem co mam teraz robić na studia nie mam pieniedzy to pewnie nie pójde, nie wiem co mam teraz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thatMonster
Jak to nie masz pieniędzy? Przecież możesz iść na państwową uczelnię. Jeśli jesteś ze wsi to są zapomogi itp., za akademik wtedy wyjdą grosze. A i na dziennych da się pogodzić pracę z nauką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła 123
oczekuje poważnych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie pojdziesz na porzadne studia typu prawo czy medycyna, to praktycznie na nic ci sie zdadza! w PUP szybciej znajdzie sie praca dla tych ze srednim! moja siostra jest po studiach, a na pakowaniu w Anglii pracuje..w Polsce 2 lata bez pracy! ja na Twoim miejscu poszlabym do jakiejs szly zawodowej typu piekarz czy fryzjer..ja sama nie mam studiow, a moja sytuacja zyciowa obecnie jest lepsza niz mjej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvgbfbngh
idz na studia dzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła 123
mieszkam na wsi, najbliższa miejscowość gdzie mogła bym studiować jest 50 km ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła 123
skończyłam technikum handlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayah.
pierw zdaj maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
szukaj pracy nawet za cane dojezdzania. dopoki bedziesz mieszkac z rodzicami, powinnas moc odlozyc sobie na jakies studia zaoczne gdybys chciala je zaczac za rok. a jesli uda ci sie z praca, to moze w przayszlosci takze z wyprowadzka, jesli bedziesz dobrze gospodarowac kasa. najpierw praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wybadac rynek i zorientowac sie na jakie osoby jest zapotrzebowanie w Twoim regionie..bycie kolejnym marketingowcem czy psychologiem mija sie z celem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła 123
nawet jak bym miała iść na studia to nie wiem na co, po maturze się zacznę się bardziej nad tym zastanawiać, nie ma takiego kierunku studiów który by mnie szczególnie interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła 123
nawet jak bym miała iść na studia to nie wiem na co, po maturze się zacznę się bardziej nad tym zastanawiać, nie ma takiego kierunku studiów który by mnie szczególnie interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość of cors
prawników też jest od cholery, jeżeli ktoś nie jest aż tak zajebisty, by mieć pewność, że dostanie się na aplikację, na prawo też niech lepiej nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita9876
co jest lepsze studia czy politechnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×