Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cristal167

Skórzane sukienki, co myślicie?

Polecane posty

Ostatnio poznałam opinię kilku facetów, że kobieta w skórzanej sukience jest wyzywająca, wygląda wulgarnie... Bez znaczenia jaki krój, długość itp. ich zdaniem '' szanująca się dziewczyna nie powinna nosić takich rzeczy. Jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Dlaczego, moim zdaniem są fajne. Ja np noszę skórzane spódniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też, sukienkę skórzaną też mam i spodnie. Ogólnie lubię skórzane rzeczy i nie rozumiem takiego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Akurat ja nie mam sukienki, ale szorty tak. A spódniczki to cztery. Ostatnio kupiłam kolejną ołówkową tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd się bierze takie myślenie. I mówią to kolesie, którzy oglądają się za dziewczynami naprawdę skąpo ubranymi, a o takich mówią, że noszą je tylko ****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Nie wiem z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączyłam niedawno temat „Paski do sukienek”. Ja też spotkałam się z oskarżeniami o wulgarny i wyzywający ubiór. W moim przypadku chodziło o noszenie szerokich pasków. Opinie pochodziły od kobiet. Kreatorzy mody nie stronią od skóry,ale uważam, że należy naturalną skórę zastępować sztuczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia33
skórzane spódnice jednak cos maja w sobie ja tydzien temu wracałam do domu miałam czarną spódnice skórzana i facet szedł za mna i nie mógł oderwac wzroku od tamtej pory juz jej nie zakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to ja byłem lubie patrzeć na skórzany tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby była opięta innym materiałem też by się gapił. Tak już mają. Nie przeczę, że zawsze może się trafić jakiś dewiant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona100
kasia kasia33 masz racje ja myslę że gdybyś założyła inna nie spotkała by cie taka sytuacja poprostu spotkałaś fetyszyste skóry i miałaś pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem są bardzo fajne :) Oczywiście wszystko zależy od kroju i długości, ale zazwyczaj odzież skórzana zdaje egzamin i to paradoksalnie w wielu stylizacjach :) Osobiście często zamawiam z internetu, ostatnio kupiłam sobie spódnicę na luman.pl, zastanawiam się też aktualnie nad zakupem skórzanej kurtki dla męża, bo mają fajny wybór http://luman.pl/pl/16-kurtki-skorzane-meskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupiłaś spódnicę i to slórzaną skórzany tyłeczek musi być elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×