Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasik 81

skuteczna dieta

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Zwracam się do kobiet, bo to przeważnie my wymyślamy przeróżne diety, a potem się nimi katujemy! ;) Postanowiłam założyć tę stronę, aby pomóc sobie i Wam oczywiście w odnalezieniu diety, która byłaby w końcu skuteczna! Więc jeśłi macie jakieś sprawdzone, fajne diety to ta strona jest właśnie dla Was! :) Wczoraj usłyszałam o diecie: mleko+woda. Potrzebne będą 1,5 litra mleka 2% , 3 litry wody mineralnej niegazowanej. Miesza się obie ciecze i pije przez cały dzień. Podobno skutecznie zapycha żołądek i nie czuje się głodu. Należy również pić przy tym zieloną herbatę i niby chudnie się 1 kg dziennie. Ciekawe... na pewno sprawdzę! Wiem, wiem, ruch to podstawa, ale same wiecie... nie zawsze się chce! ;) A więc dziewczęta (i panowie- jeśli są zainteresowani) zapraszam na tę stronę! :) Czekam na Wasze propozycje! Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjhsfjalfj
skąd znasz ta dietę?pierwsze słyszę,warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle niezle
ale nie chce sie po tym wymiotowac? mnie na sama mysl o tym niedobrze sie robi:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
ja nie wierzę ze istnieją jakies skuteczne diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa ze slaska
jesli ktos chce umrzec z glodu to siwrtna diete, ale kompletnie nie zdrowa, wiec jesli ktos ma zdolnosci autodestrukcyjne ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeden spsob
ja jem raz dziennie tylko obiad i jest ok, efekty widac bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej diecie przeczytałam w gazecie, ale zapomniałam napisać, ze nie stosuje się jej codziennie!!! 2 razy w tygidniu na pewno wystarczy! A co do wymiotowania po niej to nie wiem, nie zdradzili tego! ;) Qrcze, łykalam już nawet tabletki, które powstrzymują apetyt i dawało to skutek do czasu... Dzięki nim schudłam 5 kg w ciągu 40 dni. A w ogóle to ja nie jem dużo, więc nie wiem dlaczego nie mogę zrzucić jeszcze 5 kg! W końcu się chyba przemogę i przeproszę ten nieszczęsny rower!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomka81
Ja zaczęłam dietke od 2 dni.Strasznie ciężko mi schudnąć:( Ale jak ćwicze i jem rozsądnie ,to z czasem sa efekty.Nie wierzcie w te diety cud.Trzeba znaleźć sobie taki sposób odżywiania,żeby było nam dobrze i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć.... Ale interesuja mnie te tabletki na zmniejszenie apetytu.Jakie polecacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o super diecie nazywa się niełączona może ktoś wie o co w niej chodzi Znajoma twierdzi że jest rewelacyjna ale o szczegółach nic nie chce powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka--> a co to za dieta?? Ja stosowałam tabletki ADIPEX RETARD zamówiłam je przez internet u jakiejś kobietki. Muszę przyznać ze na początku schudłam naprawdę, ale kiedy zamówiłam je po raz drugi (u tej samej osoby) to już na mnie nie dzaiałały! Czułam głód!:( Nie tylko na mnie, bo wszystkie moje znajome mówiły to samo. Nie wiem od czego to zależy. ika 370--> stosowałaś dietę niełączoną? Jeśli tak to były jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was stosowała te herbatki \"spalanie, stabilizacja\" czy coś takiego? Pomogły? Warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik__
czesc wszystkim... a mozecie sie pochwalic tym ile teraz macie cialka a ile np za 2 tyg, miesiac, 3 miesiace.... Ja mam167cm przy tym wazylam 65 kg (a nawet 69!) teraz to okolo 60kg ale dla mnie to i tak za wiele! mam waleczki nad paskiem spodni i grube uda z celulitem.. i nie wiem jak sie tego pozbyc... jestem ciagle na dietce 1000kcal, ostatnio mam wiecej ruchu (marsz okolo godz dziennie) ale nie moge sie powstrzymac przed slodyczami i nie daje to efektu... chwalcie sie dziewczyny! bedzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
na herbatki szkoda kasy za to siku co 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik__
aaa... i jeszcze jedno! jak nie chcecie problemow zdrowotnych, typu zatrzymanie miesiaczkowania i pozniejszego regulowania tego innymi srodkami farmakologicznymi to nie stosujcie tabletek na odchudzanie:| Znam osobe ktora chudla na herbalifie... niedobrze sie to skonczylo! lepiej dluzej a bezpieczniej! to sie tyczy kazdej diety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik jezeli uczciwie stosujesz diete nielaczenia to bez wiekszych wyrzeczen i bez cwiczen 4 kilo miesiecznie,ale tak naprawde to nie jest dieta tylko sposob na prawidlowe zywienie, z poczatku ciezko sie przestawic,ale pozniej leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
forum Diety zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 171 cm wzrostu i ważę 67 kg. Marzę o 60 kilogramach! Gosik--> na jednym z forum przeczytałam o metodach na cellulit. Oczywiście próbowałam, bo wymieniałyśmy się z dziewczynami przepisami :) Oto dwa sposoby, które uskuteczniałam: 1. W suche nogi wcierasz sok z cytryny i owijasz się folią spożywczą (tą przeźroczystą, bo aluminiowa może spowodować poparzenia) na godzinę czasu. Potem zmywasz i wklepujesz balsam. Przyznaję, ze szczypie, piecze, ale da się wytrzymać! Skóra po takiej cytrynce jest znacznie gładsza! 2. Sposób drugi to peeling. Robi się go z 2 łyżeczek fusów po kawie, 2 łyżeczek soli, 2 łyżeczek cynamony, 2 łyżeczek imbiru i ok 2 łyżeczek żelu pod prysznic. Pod prysznicem (żeby nie nabrudzić) na umyte i osuszone ciało nakłada się taką papkę i masuje ok 5 min, a potem pozostawia na 10 min i spłukuje. Nie trzeba już nakładać balsamu. Świetnie ujędrnia ciało. Same sprawdźcie! :) ika--> coraz bardziej mnie kusi żeby spróbować tej diety :) Tylko, e ja to trochę leń jestem i nie wiem czy uda mi się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluniaa
a z jakiej gazety tą dietkę wytrzasnęłas? jak myslicie mogę na niej pobyć 5 dni? chcę schudnąc 7 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia--> nie przesadzaj z tymi 5 dniami, bo przeciez nie chodzilo mi o to żeby ktoś na takiej diecie zasłabł!!! Zrób ją sobie 2 razy w tygodniu, na pewno wystarczy i poczytaj może o diecie niełączenia! Mnie ta dieta ciekawi coraz bardziej! :) A jeśłi masz jakieś wypróbowane diety to napisz nam! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo juz nie wiem
jak sie pozbyc tych 7 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! :) Dziś próbowałam tego mleka i wody. OSTRZEGAM, ze jeśłi któraś z Was dawno nie piła mleka to może mieć rewolucję! :) Strasznie duuużo tego płynu wyszło i nie mogę już na niego patrzeć. Jedno się sprawdza- jeść się nie chce! W ogóle nic się nie chce! :p milunia--> też marz e o pozbyciu się tych cholernych 7 kg! Ale od przyszłego tygodnia zaczynam diete niełączenia! :) Zostałam przekonana!!! :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w warzywniakach są jeszcze truskawki??? Znalazłam nową dietę w internecie. Taki wakacyjny detoks. Skopiuję Wam ją: Nadszedł czas na najprzyjemniejszą dietę lata. Ma ona same korzyści: rzodkiewki, truskawki, kapusta, szpinak i szparagi są lekkie i niskokaloryczne. Mają dużo wody, błonnika i każdy z nich ma swoje zdrowotne superskładniki. Truskawki to bomba antyutleniaczy, zielone warzywa mają witaminę B i karotenoidy, rzodkiewki dużo soli mineralnych, a szparagi to kaloryczne bingo. Co je łączy? Żadne z nich nie przekracza 40 kcal w 100 gramach – to naprawdę dietetyczny rekord! Wszystkie mają też działanie detoksykujące i odświeżające. Dzięki diecie opartej na truskawkach możesz nie tylko zrzucić w miesiąc ok. 3 kg. Zobaczysz także, że Twoja skóra będzie w lepszej formie. Banalnie łatwe zastosowanie: Najlepiej, jeśli wykorzystasz nasze propozycje jako całodniowe menu, ale wystarczy również, że zjesz codziennie przez miesiąc jedną z proponowanych przez nas potraw jako konkretny posiłek, a nie przekąskę. Ważne dla figury: Do truskawek nie dodawaj białego cukru (ewentualnie niedużą ilość brązowego, ale trzcinowego, nie kandyzowanego), do szparagów – masła (zastąp je oliwą z oliwek lub olejem lnianym), a do szpinaku – śmietany (wybierz biały jogurt). Do zielonych warzyw dodawaj łyżeczkę oliwy (karotenoidy lepiej się wchłaniają w towarzystwie tłuszczów). Zrezygnuj z ciężkich słodyczy – ciast, ciastek, batonów. Kochasz lody? Wybieraj truskawkowe, najlepiej sorbetowe. Pamiętaj, żeby nasze składniki dodawać również do innych potraw – rzodkiewki lubią kanapki, młoda kapusta dobrze czuje się w roli surówki, a szpinak lub truskawki są genialne jako nadzienie do naleśników i pierożków. Zupa rzodkiewkowa Rzodkiewki mają dużo witamin i wody. Wartość kaloryczna 100 g: jedynie 14 kcal (57 proc. energii pochodzi z węglowodanów), białko = 1,0 g, tłuszcz = 0,2 g, węglowodany = 4,4 g, błonnik = 2,5 g. Przepis Weź pęczek rzodkiewek. Pokrój je w plasterki, a liście posiekaj jak pietruszkę. Dwa ziemniaki pokrój w kostkę, dodaj do tego pokrojone rzodkiewki i zalej bulionem warzywnym. Gdy będą już miękkie (po ok. 15 min gotowania), dodaj do zupy kubeczek naturalnego jogurtu wymieszany z łyżką mąki. Wsyp do zupy posiekane liście rzodkiewki. Dodaj świeżo zmielony pieprz. Zupa najlepiej smakuje z ciemną bułką. Sałatki truskawkowe Liście rukoli (trzy garście) umyj i osusz. Umyte truskawki (półtorej szklanki) przekrój na pół. Na suchej patelni upraż garść orzechów pinii (trudno dostępne orzeszki piniowe możesz zastąpić uprażonymi pestkami dyni). Wymieszaj składniki. Polej odrobiną oliwy i octem balsamicznym. Wariant na słodko: Pół kg pociętych truskawek wymieszaj z dwiema obranymi ze skórki mandarynkami. To tego wlej pół filiżanki rumu i wsyp łyżkę brązowego cukru. Ta sałatka świetnie się sprawdza jako nadzienie do naleśników. Słodki kapuśniak Kapusta to warzywo kochane przez dietetyków. Trwają badania nad jego właściwościami antynowotworowymi. Kapusta ma aż 60 mg wit. C w 100 g, co zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu. Wartość kaloryczna 100 g: 38 kcal (56 proc. z węglowodanów i 35 proc. z białka). Białko = 3,3 g, tłuszcz = 0,4 g, węglowodany = 7,8 g, błonnik = 2,6 g. Przepis Posiekaj młodą kapustę w cienkie paski. Wrzuć ją do wody i lekko podduś (gotuje się dużo szybciej niż stara kapusta). Gdy zmięknie, dodaj do niej posiekane suszone morele, śliwki i rodzynki, pokrojone w paski suszone pomidory, łyżeczkę pasty pomidorowej albo aromatyzowaną zalewę z suszonych pomidorów. Łyżeczkę mączki ziemniaczanej rozpuść w trzech łyżkach wody i wlej do kapusty. Dopraw do smaku anyżkiem lub koprem włoskim. Szpinak po prostu genialny Ma działanie antywirusowe, poprawia koncentrację, pamięć, działa też detoksykująco. Ma dużo karotenoidów i cennej dla stresujących się witaminy B. Wartość kaloryczna w 100 g: 16 kcal (ma aż 67 proc. energii z białka). Świetny jako dodatek do serów, np. fety, białego czy pleśniowego. Białko = 2,6 g, tłuszcz = 0,4 g, węglowodany = 3,0 g, błonnik = 2,6 g. Przepis Młody szpinak umyj, osusz i porwij na kawałki. Polej jogurtem wymieszanym z ząbkiem czosnku i koperkiem (dodatek wapnia z jogurtu neutralizuje szczawiany). Dodaj garść różnych orzechów: włoskich, brazylijskich, nerkowca oraz pestek dyni. W takim daniu karotenoidy w towarzystwie tłuszczów (tych najzdrowszych, z orzechów) wchłaniają się o wiele szybciej. Sałatka jest doskonała na lekki lunch w upalny dzień. Szparagi wykwintne Szparagi – wartość kaloryczna 100 g: tylko 19 kcal (42 proc. energii pochodzi z białka, a 48 proc. z węglowodanów). Białko = 1,9 g, tłuszcz = 0,2 g, węglowodany = 3,7 g, błonnik = 1,5 g. Przepis Oczyszczone i obwiązane tasiemką szparagi włożyć do wąskiego i wysokiego garnka, tak aby główki szparagów wystawały ponad wodę. Gotować w lekko osolonej wodzie do miękkości. Przed podaniem polać oliwą z oliwek. Pięć sposobów na letnie oczyszczenie organizmu Aby truskawkowo-szparagowy detoks był skuteczny, zastosuj dodatkowe metody: 1. Zamieniaj białe na brązowe. Dotyczy to ryżu, cukru, makaronu. Brązowe jest z reguły mniej kaloryczne. 2. Wybieraj żywność nieprzetworzoną i niekonserwowaną chemicznie. Na jakiś czas zrezygnuj z puszek na rzecz mrożonek. 3. Wycisz swój kofeinowy nałóg. Kawę i czarną herbatę spróbuj zastąpić np. energetyczną herbatą Roibos lub naparem z mięty. 4. Odpocznij od żywności pakowanej próżniowo. Zawsze zawiera pewne ilości wolnych rodników. 5. A jednak masło. Niewielka jego ilość jest lepsza od margaryny, bo nie zawiera naprawdę szkodliwych tłuszczów trans, które są w margarynach. Hm... co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Wybieraj żywność nieprzetworzoną i niekonserwowaną chemicznie. Na jakiś czas zrezygnuj z puszek na rzecz mrożonek. 3. Wycisz swój kofeinowy nałóg. Kawę i czarną herbatę spróbuj zastąpić np. energetyczną herbatą Roibos lub naparem z mięty. 4. Odpocznij od żywności pakowanej próżniowo. Zawsze zawiera pewne ilości wolnych rodników. 5. A jednak masło. Niewielka jego ilość jest lepsza od margaryny, bo nie zawiera naprawdę szkodliwych tłuszczów trans, które są w margarynach. Joanna Winiarska Konsultacja: Alicja Kalińska, dietetyk, Dyrektor Centrów Dietetycznych SetPoint, www.setpoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluniaa
Kasiu ,a faktycznie nie chce sie jesc? jak rozcienczylas mleko? trzeba je przegotowac? no ,przyznam ze dawno nie pilam mleka....co masz na mysli pisząc "rewolucja" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluniaa
Kasiu dzieki za te info ,ktore tu wkleilas,wielki buziak dla Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta jest skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×