Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deauville

Ślub 10.10.2009, kto się przyłączy do miłych pogawędek?

Polecane posty

Witajcie, Tak jak w temacie, szukam osób, które biorą ślub 10.10.2009. Ja mam już \"zabukowaną\" datę w kościele, kamerzystę, fotografa i salę. Rozglądam się też za suknią ślubną, zaproszeniami, itp. Będzie mi bardzo miło, jeśli zanjdzie się ktoś do wspólnych rozmów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wrzesniu 2009 prawdopodobnie 19.09 ale jeszcze nie wiemy do końca...i jeszcze nic nie mamy załatwionego. zaczynamy od września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*campini* fajnie, że napisałaś... my też chcieliśmy poczekać do przyszłego roku z załatwianiem, ale jakoś tak się złożyło i już trochę mamy zaklepane:) A masz już pomysł na sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam narazie żadnego pomysłu na kieckę;) jak narazie nie nadaję się do przyodziania takowej, musze najpierw schudnąc bo do posiadaczek idealnej figury nie naleze, a chciałabym wyglądać jaknajlepiej;) ale niedługo zacznęs ie rozglądac bo wybredna ze mnie baba i nic mi się nie podoba... mamy juz sale, która narazie się buduje ale do września 2009 będzie napewno gotowa...kilku fogografów kamerzystów na oku ale musimy jeszcze uścislić:) autko do ślubu też wybrane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa młoda
Ja też się dołączę. Mój termin to 3 październik 2009r. Mamy już salę, fotografa i dj. Kościół we wrześniu no i nauki przedmałżeńskie od września :) To co jest u nas najtrudniejsze do załatwienia to mamy z głowy. Resztą będę się martwić po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej Ja mam już też pomysł na suknię, ale nie wiem jeszcze czy będę szyła czy kupię gotowy model. Wiecie Dziewczyny, jak to szybko zleci...teraz wydaje się bardzo długo, ale zleci, oj zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jesli moge to tez sie chetnie oprzylacze.my tez planujemy slub 2009 ale dokladnie kiedy tonie wiemy chcielibysmy 31.sierpnia\\.poki co narazie cywilny:) ile macielat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa młoda
Mam nadzieje, że zleci bo już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa młoda
Ja mam 23 lata (w grudniu skończę 24)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy ślub konkordatowy:) Obrączki zamówimy w Apart, z białego złota, bo za żółtym nie przepadamy. Pierścionek zaręczynowy, też mam z białego złota, więc będzie ładna całość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierscionek mam w białym złocie z apartu. obrączki beda chyba mieszane z przewagą białego złota. luby ma znajomego który pracuje w aparcie albo gdzies indziej i zrobi nam na zamówienie jaki fason tylko będziemy chceli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
ja tez sie dolanczam biore slub 5.o9.09 jak narazi mamy sale orkiestre i fotografa resza jeszcze stoi w miejscu. dziewczyny jakie sukienki polecacie na wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my 05.09.2009 oczywiście jak wszystko się zgra ;) powiedzcie dziewczyny czy idziecie ze swoimi \"przyszłymi \" na naukę tańca??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha0000
no hejka ja mam 10.10.2009 dobrze ci mnie brak jeszcze forografa kamerzysty ale sala zespoł kosciół tez jest do przodu.Na sukienki jeszcze nie patrze jest jednak troche czasu,ale pewno zleci nie wiadomo kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
u nas zaś w miejscu stoi ksiądz poza tym ja nie mam nauk przed małżenskih i nie wiem jak to zrobic ile wy wczesniej szlyscie do ksiadza ja mysle ze 4 miesiace wczesniej wystarczy musimy jeszcze gdzies pojsc na jaks szybki kur tanca bo z tym tesz slabo. a co do sukni to co polecacie jestes szczupla i to bardzo i nie wiem w czym bym dobrze wygladala jest tyle tych sukienek ale zadna mi sie az tak nie podoba kazda ma cos fajnego i czuje ze z tym bedzie problam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha0000
no mało nas do pogawetek widze,plany stoja ale duzo czasu jeszcze.Mnie najbardziej przeszkadza to ze nie mam kamerzysty i fitografa.Reszta to pikus.Ale powiem ze mi trochce odbija na tym punkcie jestem strasznie zorganizowana i mam w głowie cały plan tego co chce,chociaz nie mam zamiaru wydac majatku na imprezke.Mysle sobie jak to bedzie a najgozej ze czase swiruje i myse co bedzie jak sie przewróce,albo wyniknie cos jedzenie sie zepsuje, tort skisnie bedzie kiepsko,ale za to bedzie to wesele nie zapomniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×