Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kati-kati

Ślub - 2008r.

Polecane posty

Hej dziewczynki. Czy jest tu ktoś kto planuje ślub w tak odległym jeszcze czasie? Czy już coś załatwiacie, myślicie jak to będzie itd? Ja planuję ślub na 21 czerwca 2008r. Ja wiem, że już w zimę muszę zamówić salę bo potem będzie problem. Poza tym narzeczony musi zrobić ten kurs co się robiło w szkole i dostawało jakieś zaświadczenie. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
jezu.ja mam w 2007 a jeszcze nie mysle o niczym, mam sale orkiestre ale to wszystko, a ty? moze juz sukienke kupiłas? a jak facet cie zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez robimy slub w 2008 chcielismy 02.08.2008 ale okazalo sie ze na sali ktora sobie wybralismy nie ma juz wolnych miejsc ani na lipiec ani na sierpien zwiazku z tym zastanawiam sie czy nie zrobic wesela w srodku tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
jaja sobie robisz ze nie ma miejsc na 2008 rok. na 2007 moze niebyć ale na 2008 .kpina.prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokujesz
nawet kalendarza nie ma na 2007 rok a co dopiero na 2008:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie ciekawi - nie bądź taka uszczypliwa. Ja wolę mieć wszystko załatwione wcześniej. Narazie nie chodzę i nic nie załatwiam, ale w zimę muszę zamówić salę. I wiem też że 14 czerwca ta sala jest już zajęta więc chyba są osoby które załatwiają sobie wszystko z wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prowokuje tez bylam zaskoczona myslalam ze mnie wysmieja ze chce zalatwic sobie sale z dwu letnim wyprzedzeniema tu mi mowia ze nie ma wolnych miejsc akurat tam juz sa zapisy na 2010 zaraz do tego dojdzei ze bedziemy pierwsze zamawiac sale a potem szukam mezczyzny swego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokuję was
moja córka ma 10 lat i juz jej salę zamówiłam na slub a co. niech ma zaklepane. i wy sie dziwicie ze miejsc nie ma jak zaklepują te co nawet faceta nie mają? koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w niedużym mieście i nie ma tu aż tak wielkiego wyboru sal. Dlatego też każdy załatwia salę w miarę szybko by ktoś inny nie uprzedził. Gdybym mieszkała w wielkim mieście gdzie sal jest mnóstwo to nie musiałabym niczego tak wcześnie załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podburzam was
az tyle slubów u was w wiosce ? a sie narodziło u was?:) jakis wysiew był chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, aż tyle ślubów - zadowolona? I czy to aż takie dziwne że połtora roku przed ślubem chcę załatwić salę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
dziewczy glowa do góry..przeciesz to kazdego prywatana sprawa keidy co załatwia...nie przejmuscie sie tylko zaklepcie sobie sale..ja mam wrzesien 2007 i juz mam sale kucharke kamerzyste fotrgrafa,i orkiestre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie przejmuj sie komentarzami i jezeli zalezy ci na sali to radzilabym ci sie do niej przejsc i zapytac bo potem bedziesz w takiej sytuacji jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że zapisy robią dopiero 1,5 roku przed terminem. Dlatego chcę to załatwić w zimę. I dla tych co sobie żartują - wcale nie zamierzam już biegać i załatwiać fotografów, fryzjerek itd. Zamówię salę i znów będzie ponad pół roku przerwy z załatwianiem czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xia
Z tymi salami to w cale nie jest przesada. Mieszkam w woj. opolskim i tu dosłownie szaleństwo ze ślubami. Sale rezerwują póltora roku naprzód!!!!! Też inna sprawa, że mało tych sal jest. Poza tym wiele osób, które wyjechały na stałe do Niemiec przyjeżdża w swoje rodzinne strony robić wesela, bo im to taniej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula54
Ja mieszkam w mieście- 70 tyś mieszkańców. Jest u nas kilkanaście sal weselnych, przy czym 4 naprawde fajne. I w tych porządnych nie ma co liczyć na wolny termin w przeciągu 2 lat. Chyba że ktoś się nagle rozmyśli albo interesuje Cię ślub w listopadzie czy lutym. To jest niestety standard!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w tej samej sytuacji i tez mam zamiar zamowic sale w ta zime na czerwiec 2008 i nie wiem czy mi sie to uda.A ze termin juz mam i nie chce go przenosic to i wczesniej trzeba zalatwic.A jest tak dlatego, ze ma byc tak jak sobie wymarze i tame gdzie bede chciec wiec zamawiam wczesniej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz zaplanowany na 7. czerwca 2008, sale którą jestem zaintersowana zamawia się 1,5 roku wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mam męża
a my będziemy robić wesele w wielkim namiocie na łące u moich rodziców, więc niczego bukować nie muszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alyaa
a DLACZEGO SIĘ ZAMAWIA NA DWA LATA PRZED ŚLUBEM???BO JEST GRO TAKICH IDIOTEK JAK WY....RĘCE OPADJĄ TERAZ LASKI Z 2007 MOGA JEDYNIE ( W WIĘKSZOŚCI) DOSTAĆ OCHŁAPY Z TEGO CO POZOSTAŁO Z 'PANIEN MŁODYCH'Z 2005!DZIŚ PANI KIEROWNICZKA SALI SAMA STWIERDZIŁA ŻE TO WARIACTWO CO SIE WYPRAWIA..I ŻE PRZSTAJE NAKRĘCAĆ TEN SYF(PRZYJMUJĄC ZALICZKI NA 2 LUB 3 LATA WCZEŚNIEJ) non coments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alyaa - i tu trafiłas w samo sedno... gdyby zaliczki przyjmowane byly najdalej z rocznym wyprzedzeniem... ale sa przyjmowane... to nie pary mlode to napedzaja tylko wlasnie wlasciciele sal :o tez mi sie bez sensu wydaje zeby dwa lata wczesniej brac od kogos pieniadze za rezerwacje czegokolwiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×