Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

o kurcze witam:D a co tu sie stalo ze wyskasoali ja na wsi i nie jestem w temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie!!!!!!! to samo powtarzam.. tyle wspomnień i tyle pisania!!!!!!! ech.. nie raz cofałam się i czytałam co pisałyśmy 2 lata do tyłu.. a tu nie ma.. jakbym wiedziała, to bym wydrukowała wszystko. jest mi smutno!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie dziewczyny do modek albo do adminów żeby wam przywrócili albo żeby wam wysłali linka do niego i sobie podrukujecie a co się stało tak właściwie?? były jakieś kłótnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejeczka
się obraziła i zadecydowała za wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejeczka
jasne że tak aczkolwiek nie zmienia to faktu, że komuś puściły nerwy no chyba że nie wiedziała, iz wykasowanie jej wypowiedzi =wykasowanie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzacatentopik
no ale co sie wkoncu stalo, bo nie rozumiem :( a bardzo bym chciala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stało!! I jak ktoś nie potrafi czytać, dokładnie pisze "ślubny na czarno"!!! wiec albo walnijcie sobie czarny nick pomarańczki, albo wynocha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może napiszemy do moderatorów zeby go przywrócili?? co wy na to?? jutro sie chyba tym zajme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi aż tak bardzo nie zależy żeby przywracać...ja nie wracam do poprzednich stron więc jak dla mnie możemy tutaj po prostu dalej kontynuować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w piątek lecimy do Egiptu:) wolne w pracy załatwione, więc kamień z serca!! Ja lubiłam cofać się nawet do pierwszych stron topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha :P jak miło, że ktoś usunął wpis pomarańczy o niku hejeczka:P Hejeczka jest tylko jedna i żadna pomarańcza nie będzie kradła jej nicka!!!!! miłego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie wiem o co loko?????? przed chwilą Twój wpis znikł a teraz jest znowu??????????? dżizesss co z tą kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×