Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszni są faceci którzy piszą, że laski z tatuażmi są tylko do seksu

Polecane posty

Gość gość

Te "laski" nawet by was nie chciały, więc zachowajcie te bajki dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta6869
Faceci którzy tak piszą sami nie nadają się do niczego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że to taka fantazja. Wyobrażają sobie, że wytatuowane kobiety to wyuzdane nimfomanki i marzą o seksie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z tatuażami i w dodatku bezrobotna nadaje się do wyjeban:)ia w gębę z polykiem i spust za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuażem można przyozdobić albo oszpecić. Zawsze zastanawiało mnie po co sobie ludzie robią tatuaże. Doszedłem do tego że cześć dla szpanu cześć z głupoty a cześć bo inni mają. Mi osobiście tatuaż nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na raz i przy zgaszonym świetle to nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan - no to do złych wniosków doszedłeś. Większość ludzi ma tatuaże bo im się tatuaże podobają, tak ciężko to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustak próbuje swoich sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL a nie są do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, a już na pewno nie dla takich jak wy :) To forum jest pełne erotomanów którzy lubią pisać o tym do czego są kobiety z tatuażami, a tak naprawdę takie kobiety widzą tylko jak sobie wpiszą je w wyszukiwarkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne bo jakoś każda prostytutka ma tatuaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam zadnej, ale podziel się tym czego nauczyłeś się ze swojego żałosnego życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to ma sens...prostytutki muszą wpasować się w fantazję klientów, a to potwierdza to co pisałam wcześniej o tym, że tacy faceci marzą o tych wytatuowanych, "wyuzdanych" nimfomankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to że masz tatuaż nie czyni cię od razu piękna. Ja nie marzę o oszpeconych kobietach z tatuażem lub bliznami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna już byłam wcześniej, teraz jestem piękna z tatuażami :) I ty może nie marzysz, ale te świry piszące o seksie z wytatuowanymi kobietami już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóże się że kręci cię to że te swiry tak piszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przegrasz zakład. To jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tatuaży, ale też nie przepadam za tymi komentarzami, bo to w pewien sposób uderza w wolność wyboru. Skąd ta nienawiść? Tatuaże są częścią kultury więziennej dla ludzi nowoczesnego świata, wyznacznikiem ludzi o niskich instynktach. Jest na pewno wiele porządnych, dobrych dziewczyn, które mają dziary, ale nie ukrywam, że z własnego doświadczenia wiem, że najczęściej tatuaże mają dresiary i głównie widziałam te cholerne zdobienia na miednicy. Nie jest to wymówką dla wsadzania wszystkich do jednego worka, ale też warto wiedzieć skąd się to uprzedzenie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bierze się ze środowiska. Tatuaże mają często ludzie słuchający rocka, studenci, domorośli artyści. Mnie się kojarzą z takimi ludźmi, zwłaszcza te duże i widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam jednego mężczyznę z tatuażami, który mi się spodobał. Miał, rzecz ciekawa, hipsterską brodę i okulary, ale był umięśniony i miał całe ramiona pokryte tatuażami. Bardzo seksowne, moim zdaniem, do tego inteligent. Zapewne są kobiety, które w ten sposób są bardzo seksowne z tatuażami, muszą mieć jednak pewien styl, inteligencję i pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, niektórym tatuaże po prostu pasują w pozytywnym znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci z forum piszą o dziewczynach z tatuażami, żeby zrobić wam na złość. Nic więcej. Dla niedojrzałego chłopca to bardzo zabawne kogoś zdenerwować, trollować i patrzeć na czyjąć wkurwioną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz rację, z drugiej strony niewykluczone, że naprawdę istnieją tacy upośledzeni faceci. Mnie kiedyś facet duuużo ode mnie starszy powiedział, że nie powinnam się tatuować bo...jestem kobietą. NIKT go o zdanie nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Wybazgrolone brudnopisy to osoby chore psychicznie i omijam takie szerokim lukiem, chociaz one chcialyby cos wiecej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ten wyżej to znany troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wyżej to nie tylko znany troll, to bardzo upośledzony troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innymi słowy, róbta ze swoimi ciałami co chceta, acz trzeba się po prostu przygotować na krytykę i spokojnie swoją postawą udowodnić, że krytykujący może nie mieć racji. Chyba że mówimy o Michałku, ale to akurat beznadziejny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, można swoją postawą udowodnić wiele. Co nie zmienia faktu, że sytuacji w której ludzie czują się upoważnieni do krytyki w ogóle być nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
11:53 beznadziejne to jestescie wy, puszczalskie wybazgrolone nie dziewice! Bo kto normalny dazy do swej autodestrukcji okaleczajac sie jakimis bazgrolami... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×