Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sposoby na kunę?!?!

Polecane posty

Gość gość

Temat trochę z innej beczki ale może ktoś miał podobny problem. Od jakiegoś czasu coś biega nam po poddaszu. Dzisiaj rano okazało się, że to kuna. Jak się pozbyć takiego szkodnika??? Najgorsze jest to, że zawsze zaczyna hałasować kiedy my idziemy spać..nie do wytrzymania na dłuższą metę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurę można ugotować jako rosół albo wsadzić do klatki żeby znosiła jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są odstraszacze kun do kupienia, wejdź w google, są spraye na odstraszanie od samochodów. Kuna to parszywy szkodnik, może przegryźć kable. Różne osmradzacze terenu można w Castoramie kupić, ale są też jakieś na ultradźwięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na start polecam pułapkę żywołowną. Jest efektywna ( u nas kuna złapała się sama na drugi dzień) Kupisz ją w internecie np. na od rmax A jeżeli nie chcecie mieć już nigdy problemów ze szkodnikami to na kontakt z tą samą firmą, która instaluje specjalne instalacje elektryczne- 100% gwarancji jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam problem z kunami w garażu i przegryzły mi rurki z płynem do spryskiwacza dobrze że nie z płynem hamulcowym i doradzono mi powkładać najzwyklejsze kostki do wc. Nawciskałam gdzie się dało nawet przed drzwiami garażu i od roku mam spokój wyniosły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przegryzła kuna przewody w samochodzie. Raz mi się zdarzyło nie schować samochodu na noc do garażu i tak się stało. Samochód mi się przegrzał, padła klima, a wszystko przez te szkodniki. Poza tym polują na kury i koty, więc nieszkodliwa nie jest tak całkiem, Góro Opawska, czy jakcitam. Jasne,że na widok człowieka wieje, chyba jest pod ochroną. Grasują wszędzie, w nocy na parkingach pod blokami są te szkodniki, nie tylko u mnie pod lasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam spray niemiecki Wild Guard, Normfest i działa, nie ruszają samochodu. Używam też Arox na kuny, ten do pomieszczeń i na tereny otwarte koncentrat. One nawet zakradają się do garażu, takie ładne, a taki szkodnik ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pułapka żywołowna typu T najlepszym rozwiązaniem. Tanie, skuteczne i szybkie :) U nas dwa dni to cudo stało i rozwiązało problem z kuną :) Polecam te od rmax bo są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma rmax jest bardzo popularna jeżeli chodzi o walki z gryzoniami. Te pułapki żywołowne to jest naprawdę fajna opcja jeżeli macie problem z jednym szkodnikiem. U nas było gorzej bo ciągle a to myszy a to kret w ogrodzie..kuna też się trafiła kiedy poprzegryzała mężowi kable w aucie :D U nas firma ta montowała specjalną instalację elektryczną wokół domu także już w 100% jesteśmy chronieni od tych gryzoni no ale nie było innego wyjścia jak widzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iola
Dzięki dziewczyny za polecenie firmy. Mieliśmy problem w garażu - jakimś cudem dostała się na takie niby wełniane poddasze. Nie słyszałam wcześniej o żadnych klatkach-pułapkach, ale po zamówienie w ich sklepie otrzymaliśmy pułapkę "żywołowną", mąż ją zamontował, użył jednego z przysmaków domowych i już po 3 dniach problem mieliśmy z głowy. Pozdrawiam Panów z r-max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×