Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amelka25

sprzęt na narty

Polecane posty

Już chyba po zimie:(nie nacieszyliśmy się nią zbyt długo!Jest iskierka nadzieji,że śnieg jeszcze spadnie.Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...Z racji tego, że po sezonie to sklepy ze sprzętem oferują nam niesamowite przeceny i promocje!!!Zamierzam zakupić coś w dobrej cenie co nie obniży jakości towaru;)Czy ktoś z Was może coś doradzić?Może jakiś serwis internetowy?Proszę o skierowanie szczególnej uwagi na sprzęt narciarski!Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasi
myśle ze wiele jest sklepów które oferuja takie usługi.Wystarczy,ze poszperasz w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszperać zawsze mogę-fakt!!!ale wolałabym,żeby ktoś mi doradził konkretny serwis i oczywiście zaufany!!Nie chcę kupować kota w worku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes512
no widziałem nawet spoko oferty w internecie...szukaj a znajdziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz mnie nakierować na jakąś stronę?nie orientujesz się jak jest na skiteam.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartolub
www.skionline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert27
Skiteam faktycznie ma ciekawą ofertę, natomiast ja czekam jeszcze ze 3 tygodnie na zakup jakiegoś sprzętu nowiutkiego, za tydzień jadę do Szczyrku i ostatni ras będę jeździł na moich niezniszczalnych rossignolkach, aż się łezka w oku kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordecay
hej. sluchajcie zima sie niestety konczy i pojawila sie masa fajnych przecne w sklepach. to najlepszy moment zeby zrobic jakies zakupy przed kolejnym sezonem. tak sie sklada ze szukam dobrej kortki na nastepny sezon. myslalem o czyms z goretexu ze wzlgedu na wlasciwosci teog materialu, ale sluszalem o nim tez torche zlych rzeczy, ze potrafi sie szybko zuzyc i stracic swoje wlasciwosci, ze te mikro pory zapychaja sie jezeli nosi sie bawelniane ciuchy. dlateog chcial bym was prosic o porade jakich materialow szukac, na co zwrocic uwage i jezeli to mozliwe orientacyjne ceny, szukam czegos do 1500 zł max. jestem z warszawy wiec jezeli macie jakies fajne tanie skley dajecie tez znac. jak narazie przegladalem oferte ski team, zrobili tam mase fajnych przecen ale moze sa lepsze sklepy? za wszelka pomoc bede wdzieczny. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Szukałem w necie i porównywałem oferty 3-ech sklepów i nie znalazłem w Internecie bardziej promocyjnych ofert niż w wspomnianym skitem.pl, nie wiem jak jest w sklepach które nie mają stron w necie, ale raczej jak ich nie stać an stronę to i sprzęt jest pewnie droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert27
Poza tym ostatnio w radio słyszałem, że dodają jakąś dodatkową rzecz do rzeczy zakupionej o wartości tej rzeczy kupionej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordecay
no nie do konca tak jest. kupilem tam kurtke ostatnio, promo wyglada tak ze za cene jednej nie przecenionej mozesz kupic 2 w starej cenie :] czyli np. jedna kurtke za 780 zł lub dwie takie same za 1080 zł. mimo zenie za darmo to i tak super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert27
E no to świetna sprawa iść z dziewczyną na zakupy i kupić dla siebie i dla Niej. Przekonałeś mnie, w ten weekend chyba zrobię eskapadę do skiteamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła dieta
przecena to była ale w styczniu, wtedy można było coś jeszcze wybrać, teraz jeśli jeszcze co nieco się znajdzie, jest już bardzo poprzebierane, a w sklepach rolki i rowery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordecay
nie prawda. bylem w ski team 03.03, i pulki sie uginaly od towarow na przecenie. nie wiem jak jest w innych sklepach, ale w tym akurat jest duzy wybor. chociaz by moja kurtka dynastara :] myslalem zeby ja kupic przed wyjazdme w tym roku na narty ale wtedy kosztowala ponad 1000 zł teraz kupilem ja za nie cale 800 i w przyszlym sezonie zadam szyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert27
Raczej już jest ostatni gwizdek, jeśli chodzi o sprzęt narciarski. Prze sezonem jest zawsze lipa bo już zostają same ostatki.. Także komu w drogę temu trampki i do sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Zła dieto dzwoniłem do nich i mówią że się wszystko znajdzie i zapraszają do odwiedzin sklepu ;-) Ja już brata namówiłem i jutro jedziemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert27
Do mnie też dotarły słuchy, że jest jeszcze sporo rzeczy w szerokim spectrum tj. od nart po rowery właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
No to jak jedziemy na zakupy czy czekamy nie wiadomo na co?? Czas to pieniądz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Skoro to nie plotka, więc jak jedziemy na podbój sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert27
Jak nie narty czy deska to zawsze warto zaopatrzyć się w jakiś rowerek, w końcu wczoraj wiosna przyszła :D co prawda taka wiosna że szkoda gadać ale zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
hi hi a ja rower mam nowy i nie kupuję, ale mama by chciała sobie w skitem kupić bo podobno dobry serwis mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert27
Akurat o serwisie nie moge zbyt wiele powiedzieć, mam od nich kupione 2 rowery i nie miałem okazji ani razu z jednym ani drugim być w serwisie:D bezusterkowe poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie dobrze świadczy o tym serwisie:)ja roweru niestety nie mam,ale coraz częściej myślę nad zakupem takiego sprzętu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
A tam, wiem że zima się skończyła. Ale są tego dobre skutki uboczne :D a mianowicie wiosenne wyprzedaże sprzętu zimowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:) a na stronie www.skiteam.pl ciekawe wyprzedaże 50% zniżki na narty i 30%zniżki na wiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
właśnie widziałam te wyprzedaże! Chyba sobie coś sprawię :D:D:D Uwielbiam zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku są niezłe rowery i rolki;)zasatawiam się nad tym drugim:)będę śmigała nad wisłą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowowowow
ceny też niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×