Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja88ala

sprzęt snowboardowy

Polecane posty

Deski snowboardowe, sprzęt: gogle, bluzy, spodnie i akcesoria w obniżonych cenach ?Polecam sklep www.kosmossklep.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrego sprzętu snowboardowego to mogę wam polecić stronę www.boardslide.pl Przetestowałam ich sprzęt i mogę potwierdzić jego wysoką jakość w porównaniu do ceny. Zakupiłam od nich cały strój narciarski i deskę. Sprzęt spisywał się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo dobry sprzęt snowboardowy zamawiam od www.nartyok.pl Mają świetny sprzęt narciarski i snowboardowy, którego cena nie jest wygórowana. Ich sprzęt to nie tylko gwarancja wysokiej jakości ale również bezpieczeństwa na stoku, które jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkiingNia
Zgadzam się, ze warto szukać w internecie. Czy lepiej tam kupować – nie zawsze. Warto dobrze się pomierzyć, żeby znaleźć właściwy rozmiar, porównują wymiary wg tabel w sklepach internetowych, to na pewno. Mi udało się ostatnio kupić bardzo ładne, zielone spodnie: https://sklep-dare2b.pl/stand-for-pant-ii-p3862. Nie wiem, czy teraz kolor jest dostępny, ale generalnie na Dare2b jest sporo przecenionych ciuchów na narty czy snowboard. Jakość jest spoko. Teraz czeka mnie testowanie nowych spodni na stoku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczowo doradzą przy zakupie pierwszej, jak i kolejnej deski snowboardowej u www.boardslide.pl. Przekonałam się o tym na własnej skórze:-). Korzystam z ich usług i zawsze jestem pod wrażeniem wysokiej kompetencji pracowników i doskonałej jakości sprzętów. Dodatkowym atutem jest konkurencyjna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sprzęt, to ja wszystko mam praktycznie od Burtona. Tak, nie było to tanie, ale starałam się kompletować całość za pomocą przecen i wyprzedaży. Też kupowałam na przykład używaną deskę na początek mojej przygody ze snowboardem. Jeśli nie wiesz, gdzie zajrzeć to tutaj http://kosmossklep.pl/snowboard/buty_snowboardowe czasmi mają spoko przeceny, ja od nich już kupowałam parę rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sprzęt narciarsko-snowboardowy mają w http://xtreme-shop.pl/ !Już się nie raz o tym przekonałam. Kupowałam tam ja,mój tata, mój brat i teraz swoje pierwsze narty kupiła tam moja przyjaciółka:) Ogromny wybór i profesjonalny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór sprzętu snowboardowego i narciarskiego znajdziecie w ofercie sklepu www.nartyok.pl Sklep ten znajduje się we Wrocławiu ale można u nich robić zakupy online. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne gogle dla młodszych narciarzy sprzedaje Sportmix na https://sportmix.pl/marka_uvex/gogle/dla-dzieci-i-mlodziezy/ w fajnych cenach. Tutaj ten link co podałem to kieruje od razu do gogli Uvex jakie sprzedają – moim zdaniem najlepszy możliwy producent, nie przez przypadek zawodowi sportowcy korzystają właśnie z ich akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne są gogle z przyciemnieniem, coś takiego sobie zamówiłem od Uvex w sklepie na sportmix.pl/marka_uvex/gogle/variomatic-fotochrom/. Dopasowane gogle nic mnie nie obciera nie uwiera, można bezpiecznie zjeżdżać w każdych warunkach pogodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnym miejscem do zakupu zaopatrzenia snowboardowego jest www.boardslide.pl. Oprócz sprzętu do snowboardu sprzedają odzież snowboardową. Zaopatruję się u nich regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja deskę, wiązania  i odzież kupiłam w sklepie 3ride na Rydygiera w WWA, można też internetowo, ale ja to wolę dotknąć i poprzymierzać 😉 Tak czy siak polecam, mam od nich deskę Capita horroscope i kutkę L Gore, chwalę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×