Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Staram się o dziecko

Polecane posty

Gość gość

Witam, staram się z partnerem o dziecko. Próbujemy każdego dnia Przez ostatnie 12 dni miałam wrażenie , ze w końcu nam się udało , a tu wczoraj dostałam jakiegoś dziwnego plamienia :( ( 3 dni przed spodziewana miesiączka ) jak kobietki myślicie , czy to miesiączka ? Ostatni raz miesiączkę miałam 19 lipca , teraz spodziewałam się 14 sierpnia ... masakra , jestem załamana :( Martwię się , ze to może być jakieś poronienie samoistne.. miała któraś tak z Was może? Wprawdzie nie jest tej krwi dużo, raczej tak jak pod koniec menstruacji , a zaczęło się małymi kropelkami bodajże ze śluzem. Brzuch mnie wcale nie boli , a zazwyczaj w trakcie miesiączki zwijam się z bólu Bardzo proszę o pomoc :( Pozdrawiam , Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ginekologiem ale mogło to być plamienie poprzez zagnieżdżający się zarodek(implantacja), jeżeli nie dostaniesz normalnej miesiączki tak jak zwykle to śmiało zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest plamienie czy krwawienie? Bo skoro mówisz że tak jak pod koniec miesiączki to ja bym to nazwała plamienie. I jest koloru brązowego tak? Nie powiem Ci co to znaczy no bo lekarzem nie jestem ale powiem Ci jak było że mną i moja ciążą. Ja dostałam właśnie takiego plemienia brązowego i to takiego sredniawego nawet że nosiłam już podpaskę zamiast wkładki. I ono nastąpiło tak z tydzień moze 5 dni przed okresem i trwalo az 5 dni. Nie zrobilam testu w terminie miesiaczki bo bardzo sie balam rozczarowania. Zrobilam test tydzien po terminie i od razu wyszly 2 grube krechy:) dodam jeszcze ze ja akurat mialam juz bardzo wczesnie objawy czyli mega bolace piersi (nie moglam sie nawet dotknac i podejrzewalam ze mam raka) serio hehe. I w ogóle kiepsko się czułam. A w dzień testu to miałam już mdłości. Teraz moja córeczka ma już prawie 3 miesiace:) Także nie martw się i poczekaj do terminu miesiączki. Nic nie jest przesądzone ani pewne bo każda reaguje inaczej. Powodzenia życzę!:)daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest koloru czerwonego , a nie brązowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, bardzo się martwię co to będzie .. już naprawdę miałam duża nadzieje, ze się udało , ale to krwawienie bardzo mnie zmieszało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos ty toc ty bezplodna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego dnia? To ty kobieto nigdy nie zaciążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy częstym seksie plemniki nie mają czasu na to aby dojrzeć, są słabe. Nie nastawiaj się raczej tak szybko na ciąże,rozczarowanie boli.Wrzuć na luz bo przy takim parciu na dziecko naprawdę może to trochę potrwać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm no to jak czerwona krew to przykro mi ale raczej tym razem się nie udało:( ale potwierdź sobie jeszcze testem najlepiej po terminie no i jak skończysz plamic. Wiem że Ci przykro ale może pocieszyć Cię fakt że wspaniałe piekne czy szlachetne rzeczy prawie zawsze przychodzą z wielkim trudem. Rozpaczanie nic nie da ani nie polepszy sytuacji a jedynie mize pogorszyc. Sprobuj o tym nie myslec tylko baw sie że swoim mężczyzną") a ciąża przyjdzie sama zobaczysz. Na razie korzystaj z "wolnej miłości bez antykoncepcji":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codzienne próby mogą tylko zaszkodzić, tak jak napisał ktoś wyżej. Moje podstawowe pytanie, to czy łykasz jakiś kwas foliowy ? Ja właśnie staram się o kolejne dziecko i już od kilku miesięcy codziennie zażywam Folika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!! WON k*******o z tym spamem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja również z mężem staramy się o drugie dziecko.. jutro przypada termin @, do tej pory testy wychodzą negatywne. Trochę już straciłam nadzieje i myśle, że ten cykl będzie stracony ( chociaż to dopiero pierwszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście trzymam kciuki za wszystkie starające się - życzę dwóch pięknych kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zażywam kwasu folowego, nawet nie wiedziałam ze to jest jakaś zależność Dziękuje dziewczyny za wszystkie rady , mam nadzieje , ze się w końcu uda :) Życzę wszystkiego najlepszego i zdrowych , pięknych dzieci :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie??? I ty się Dziwisz że nie możesz zajść w ciążę?ja zaszlam po wielu latach dopiero wtedy gdy zadziałaliśmy JEDEN raz. Oczywiście bez testów owulacyjnych tylko wtedy kiedy mieliśmy ochotę. Tylko takie podejście działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×