Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

Stolnica silikonowa.

Polecane posty

Zastanawiam się nad kupnem takiej stolnicy. Proszę o opinie na jej temat. Czy się sprawdza w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja matka ma taką z Tupperware i zachwala ją sobie ,ma na niej rozrysowane kształty na ciasta ,obręcze czy koła do tortów albo pizzy i centymetr z dwóch brzegów ja też chcę taką ,ale jest za droga moim zdaniem ,dlatego też allegro przychodzi z pomocą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam i jestem zadowolona :) przede wszystkim zajmuje mało miejsca i łatwo się ją czyści. trzeba tylko pamiętać by "przyklejać" ją do stołu na mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
A ja mam i nie używam -lata po blacie,zwija się ,wolę tradycyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manwi
ja tez mam z tuperware i jest fatalna. Nie przykleja sie do blaty, zwija i ogólnie porażk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenkaa
Mam z tupperware i jestem bardzo zadowolona ,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam ze sklepu HEMA
z Holandii. Fajna sprawa. Widziałam też w Polsce w szwedzkiej sieci sklepów DUKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam ze sklepu HEMA
Moja mama ma taką nakładaną na ciąg roboczy z IKEA z litego drewna. Bardzo gruba i solidna, tylko trzeba ją olejować co jakiś czas specjalnym środkiem (też z IKEA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dobra stolnica to z kamienia ,marmurowa bądź granitowa oczywiście oszlifowana ja np.nie mogę znieść ugniatania masy cukrowej bądź wałkowania placków do tortilli na mojej drewnianej desce ,tak się cholernie klei ,że szlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie dokoca doskonała
ja taką mam, ale nie polecam przesuwa się nie trzyma podłoża, muszę dokonać zakupu tradycyjnej drewnianej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się kiedyś przesuwała, ale teraz porządnie mocze blat przed położeniem stolnicy. ew. dobrze jest pod nią włożyć mokrą ściereczkę kuchenną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujapo
Kiedys myślałam o takiej gumowe stolnicy, ale wszędzie widziałam tylko takie małe , więc dla mnie mało praktyczne... a ta powyżej jest całkiem spora, tylko muszę dokładnie zmierzyć wymiary stołu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stolnica silikonowa to świetna rzecz. Nie zdawałam sobie sprawy, dopóki nie zaczęłam sama używać. Do niedawna używałam tylko drewnianej, ale ta jeździła mi po całym stole. A ta silikonowa ( http://jabami.eu/pl/stolnica-silikonowa-60-x-50.html ) nie przesuwa się, a co najważniejsze, nie trzeba jej podsypywać mąką i ciasto się nie przylepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×