Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strach przed urodzeniem chorego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Im bliżej porodu tym bardziej się boję że coś będzie nie tak. A po nocach śnią mi się koszmary. Boje się ze dziecko urodzi się chore miałam robione genetyczne w 13 tc i w 21 tc połówkowe. Lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidlowosci. Ale czytam ze na usg niestety nie widać wszystkich wad i młode kobiety rodzą chore dzieci pomimo tego że cała ciąża i usg było prawidłowe . Nie zrobiłam także testu pappa ale teraz jest już za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź dodrej myśli. Sama się nakręcasz. Zostaniesz MAMĄ.. to wielka sprawa. Dbaj o siebie..wszystko będzie dobrze :):P Uwierz w moc pozytywnych emocji:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z nas boi się, ja też, mimo, że podobno wszystko ok. Po p rostu nie czytaj tych tematów o chorobach, bo tam wiele są w stanie ci wkręcić. Rzetelnych osób mało. Ja tak robię, omijam, czytam tylko pozytywne tematy. Mój lekarz też mi poradził unikania "lekarzy i diagnostykow" z forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się boję. Ze bedzie chore ze okaże się ze mam leżeć w szpitalu itp. Ale st@: się myśleć pozytywnie przecież niemogę przewidzieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle tu straszą chorobami. A co jeśli podczas porodu cosr się stanie lub za parę lat? Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to jest loteria każdego z nas może to spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×