Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gryfica

striptizerka na wieczorze kawalerskim

Polecane posty

Gość gryfica

wlasnie jeden z tematow na slubach natchnal mnie do zawiazania dyskusji, na temat striptizerek czy striptizerow na wieczorach panieniskich/ kawalerskich. jak uchronic sie, przed takim pomyslem ze strony kumpli narzeczonego ? ja nie wyobrazam sobie, zeby na wieczorze kawalerskim ktos zamowil striptizerke, podobnie jak nie chcialabym, zeby ktoras kolezanka przyprowadzilo jakiegos golego kolesia, kolezankom wiadomo, mozna powiedziec, a co z kumplami narzeczonego ? powiedziec im, ze nie zyczymy sobie takiej sytuacji i ze to stanie sie powodem do klotni ? czy oni tym bardziej moga chciec wynajac panienke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfica
kto sie wypowie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hmmm jak nie chcesz to po prostu powiedz im ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfica
na razie pytam teoretycznie, bo jeszcze duza czasu minie zanim wezmiemy slub, ale wydaje mi sie, ze jakbym im powiedziala to oni zrobiliby na zlosc, czesto zachowuja sie tak, jakby klotnie miedzy nami sprawialy im satysfakcje, powiedzmy sa malo taktowni i maja zabawe z tego, ze beda go na sile kompromitowac przy mnie, padaja wtedy glupie teksty, ktore mnie denerwuja i obawiam sie o taki przyszly wieczor kawalerski, nie zdziwilabym sie, gdyby wyskoczyli ze striptizerka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfica
w ogole co dziewczyny mysliscie o wieczorach przyszlych malzonkow spedzanych wspolnie ? jakas duza impreza dla znajomych w klubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybałt górski
striptiz to rozrywka kasiastej hołoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfica
cos wiecej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfica
nikt nie ma pogladu na ten temat, dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym się za striptizera nie obraziła na swoim wieczorze panieńskim, na pewno byłoby śmiesznie :P na faceta też bym chyba nie była zła jakby mu koledzy zaprosili striptizerkę. Ale ślubu brać w najbliższym czasie nie zamierzam, więc temat mnie nie dotyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfica
no ja tez nie zamierzam jeszcze brac slubu, ale mysle, ze moje podejscie sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×