Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Styl industrialny

Polecane posty

Gość gość

Podoba mi się styl industrialny. Proszę, dajcie kilka wskazówek, jak mogę wyczarować taki klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styl industrialny charakteryzują proste i surowe formy, często eksponowane są metalowe elementy. W kolorystyce przeważają biele i szarości, które dodatkowo nadają wnętrzom optycznej głębi. Jeśli wolisz ocieplić mieszkanie możesz wybrać farbę Bondex Smart Paint w odcieniach czerwieni lub żółci. Paletę barw Bondex znajdziesz klikając w link https://smart-paint.pl/. Istotną rolę odgrywają także niewielka ilość minimalistycznych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka1196
Na pewno będziesz poszukiwać oświetlenia tak więc polecam ci zajrzeć tutaj http://lampunie.pl/ mają spory wybór i na pewno odnajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimat stylu industrialnego na pewno pomaga stworzyć beton architektoniczny. Sama mam u siebie w domu wykończenia z betonu architektonicznego. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, która oferuje taki beton to polecam wam www.btb-radzymin.pl Mają swoją siedzibę w Radzyminie pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia7887
Na pewno na comforteo.eu znajdziesz fajne łóżka w takim klimacie. Zainspiruj się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie do tego stylu się betonowe ściany wpasowują, w mieszkaniu łatwo je zrobić tą farbą betonową Primacol Decorative która jest dostępna. Kiedyś to by było nie do pomyślenia a teraz wystarczy pomalować ścianę farbą i ona tworzy taką "betonową powierzchnię" Pięknie ! I jak prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×