Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PIN

SZALEJĘ NA PUNKCIE ZARĘCZNEGO KOLEGI!!!!

Polecane posty

Wiem to nienormalne. Zajęty koleś, na dodatek za rok się zeni. Ale jest boski i nic na to nie poradze ze tak bardzo mi sie podoba. Jak wybic go sobie z glowy? i tak nic innego zrobic nie moge...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczynam
trzeba bylo sie o niego starac jak byl wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczynam
a tak wogole to co w nim takiego "boskiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
poszukaj sobie innego "boskiego" ale stanu wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po prostu, swietny jest. pod kazdym wzgledem. ma fajny charakter i jest przystojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zakazany owoc
smakuje najlepiej.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
tez tak mam. z jakiego wojewodztwa jestes? moze to ten sam?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to si bierz za niego póki jesz
czas bo po slubie moze być za późno :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
ale ja wiem,ze nalezy mu dac spokoj. to nie w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
nie mozna pisac "bierz sie za niego". trzeba miec kurde honor a nie uganiac sie za zareczonym facetem. Tak to robia szmaty i laski nie na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za rok???? kobieto - za rok to on juz moze nie pamietac narzeczonej... bierz sie za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
nienormalne jestestecie... takie wlasnie plytkie sa kobiety na kafe. Jesli wiesz,ze mu zalezy na tej dziewczynie to daj spokoj,bo narzucajac sie mu i probujac rozwalic na sile zwiazek nie tylko nic nie zyskasz,a mozesz stracic kolege i jego szacunek. napalone tak koncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia___
zostaw go, skoro on Ci sie tylko podoba, a jego narzeczona go kocha i on ją też. Nie psuj im tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
a on mieszka z ta dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
zgadzam się z asiunia__________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
zaczelas temat a teraz nie odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem
Daj mu d*py jak sie sprawdzisz moze Cie wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ją kocha, to nic jej z zalotow nie wyjdzie... a jesli nie... to zmniejszy statystyke rozwodowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak z nim juz kiedys gadalam to on jeszcze nie byl do konca pewny co do tego slubu... a teraz taki usmiechniety chodzi;p chociaz jak go z narzeczona spotykam to do mnie sie szczerzy:):D trg jestem z śląska a on z nia nie mieszka i nie mieszkal nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trg i inne- wielkie dziewice sie nalazly! tylko wam ramki i aureole przyprawic hipokrytki skonczone! ona ma takie same prawa do szczescia jak tamta dziewczyna. Gdy sie ozeni to wtdy dopiero bedzie musiala sobie dac spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
a skoro pytasz jak wybic go sobie z glowy-znajdz wolny obiekt westchnien. Zachowuj sie zawsze tak, zeby to co wysylasz w strone innych nie wracalo do Ciebie. Pomysl jak Ty bys sie czula jakby jakas laska nękała Twojego narzeczonego. Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe. Nie wspominajac juz o tym, ze on moze zerwac z Toba kontakty jak zaczniesz proby rozbicia ich zwiaku,jesli mu na niej zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
kwiatuszek -wcale nie dziewice, tylko radzimy dobrze,ze nie czyni sie innym co Tobie niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kwiatuszek czerwony: no ok mam rawo do szczescia ale chyba czulabym sie jak dziwka chociaz z innej strony mysle tylko o tym jak go odbic.... bo skoro ja tego nie zrobie to inna moze sie znalezc.... Tylko jak ODBIC. oto jest pytanie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
kobiety to jednak suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia___
Ty idiotko nie odbijaj dziewczynie faceta który Ci sie do cholery poprostu podoba!!! Dasz mu dupy, potem sie nim znudzisz i zostawisz. A ta dziewczyna skoro za niego wychodzi musi go bardzo kochać!!! Nie niszcz miłości dla kaprysu!!! Rozglądnij sie za innym który jest przystojny i ma fajny charakter..., myslisz ze malo jest takich facetów którzy są wolni?? A Ty akurat wybierasz zajętego kolesia bo chce Ci sie seksu??!!! Gardze takimi jak Ty!!! Zresztą jesli on ją bardzo kocha to nie da sie poderwać takiej idiotce!! Idź sobie na impreze, i podrywaj facetów którzy też są zainteresowani tylko flirtem!! Zostaw tą parę w spokoju skoro postanowili spedzic reszte zycia ze sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij go bajerować.... tylko tak dyskretnie... rob to, czego nie daje mi jego kobieta.. i jest Twoj... zwlaszcza, jesli ma watpliwosci.... te tutaj święte tak sie oburzaja, bo boja sie, ze ktos moglby im wyrwac ich ukochanego, ktorego wydaje im sie, ze juz usidliły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne jak i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dewiza jest to ze zyje sie raz i nikt inny nie zadba o twoje szczescie jak ty sama...Jesli go kochasz, jesli naprawde go kochasz walcz o niego! jesli ma byc facetem na jedna noc to go zostaw w spokoju. A wy wszystkie asiunie, tgr hipokrytki zamknijcie jadaczki bo prawda jest taka ze takie jak wy swiete krowy najczesciej odbijaja mezow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×