Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

glizda81

SZPIEG- program do kompa abym wiedziała co robi maż w necie

Polecane posty

Szukam programu, który umożliwi mi zobaczenie wszystkiego co robił mój mąż na necie. Podejrzewam go o internetowe romanse i chciałabym wiedzieć co wypisuje. Gdzie mogę zdobyć taki program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
uważaj bo ktoś ci da taki program :D oczywiście one istnieją , ale nie dal laików co nawet jego nazwy nie znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee time
Musisz zainstalowac keyloggera. Sama go kiedys zainstalowalam na wlasnym kompie, aby zobaczyc jak to dziala i faktycznie wszystko monitoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ufam właśnie mężowi, dlatego go potrzebuję. Myślę, że nawet laik potrafi zainstalować taki program. A ci co mi współczują to dzięki ;-) Sama sobie wspołczuję,a 12 lat temu mąż był całkiem inny, dlatego za niego wyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aulle
masz racjie szpeguj lepiej nie dawac sie oszukiwac przez chlopow a jak ten program dziala jak go monitorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aulle
a co on takiego robi czatuje czy panienki oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
program nazywa się Zazdrosna Do Bólu wersja 9.9.7 beta i robi to: Program służy do badania aktywności użytkownika pracującego na komputerze, rezultatem jego działania są pliki zawierające zrzuty ekranów. Istnieje możliwość określenia zarówno odstępów czasowych pomiędzy kolejnymi zrzutami jak również godzin w jakich monitoring będzie się odbywał (np. aktywny w godzinach od 7 do 15). Ponadto aplikacja pozwala na wybór formy robienia zrzutów - z zawartości całego pulpitu lub tylko aktywnego okna (uruchomionego programu). Program wyposażony został w przejrzystą przeglądarkę zapisanych ekranów. Narzędzie działa w sposób dyskretny nie zdradzając użytkownikowi swojej aktywności. Dostęp do funkcji programu jak również zgromadzonych ekranów możliwy jest z konsoli, której wywołanie następuje po naciśnięciu specjalnego klawisza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ty myslisz ze maz jest nie fair w stosunku do Ciebie ? Pomysl jak bardzo jestes nie fair w stosunktu do meza nie majac do niego zaufania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaadd
ja mam wlasnego laptopa ktorego mojej dziewczynie nie wolno dotykac , logowanie na haslo , to samo z komorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahaha
Przecież pelno jest tego rodzaju programów w necie, wystarczy w google wrzucić. I opisy konfiguracji tak samo. Jak jesteś kumata z kompa to sama sobie poradzisz, nie pytaj tu, bo ci nic nie powiedzą.Poczytaj forum hakerskie, dużo się dowiesz. Ja kiedyś sama sobie zainstalowałam keyloga. Interesowalo mnie jak działa. I wiesz co zobaczyłam? Program wyświetlił mi działalność mojego męża i to jak mnie szpieguje, łazi po moich folderach i grzebie. Niechcący to wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk 123333
wpisz w googlach keylogger i bedziesz miala. PS nie chcialbym miec takiej suki za zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__________-
Informatyk: a chciałbyś takiego chuja za męża??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkiewicz darek
a ja posuwam mezatki i mam wszystko w dupie mialem dwie zony itez mam je w dupie mieszkam w irlandi i tez mam wszystko w dupie hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainstaluj mu prosiaka i juz... tylko powiem ci szczerze, komputer i telefon to sfera prywatna... jak to szpiegujesz/przegladasz to mozesz wyleciec z zycia faceta szybciej niz myslisz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powierz mi finanse
hej nie musisz ściągać jakiegoś syfu na kompa, jeszcze się twój połapie. Kup keylogger zewnętrzny i podepnij do kabla od myszy. Nie kosztuje dużo 100-200zł i jest całkiem fajne urządzonko. Popatrz po stronach. Wszystko Ci zapisze, hasła, wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×