Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamek1980

Szukam kobiety ok 30 lat, poważny związek

Polecane posty

Witam, jak w temacie, jestem zainteresowany znajomością z miłą panią w okolicach trzydziestki (25 - 32 byłoby optymalnie), interesuje mnie poważny związek - oczywiście najpierw musielibyśmy trafić we wzajemne gusta i spędzić razem trochę czau :D Jestem kulturalnym mężczyzną, trochę zapracowanym (ale ambicje chyba miłym paniom nie przeszkadzają). Jestem administratorem sieci, mam 30 lat, wykształcenie wyższe 187 cm wzrostu, brunet - czy przystojny nie mnie oceniać, bom całkowicie heteroseksualny ;), w każdym razie całkiem przyzwoicie zbudowany. Czy są tu jakieś sympatyczne panie z przyjemną aparycją, które byłyby zainteresowane znajomością ? Bywam głownie w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie toteż preferowałbym panie z tych okolic, ale można zaryzykować z innego zakątka Polski. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje wymagania - po prostu owa pani musiałaby mi przypaść do gustu, jedyne czego u kobiet całkowicie nie toleruję to wulgarności i otyłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę dziwne że szukasz kobie
ty z wrocka, wawy itp., a co jeśli towja poółka mieszka w pcimiu dolnym i ma lekką nadwagę? Jestes beznadziejny :-O nie szukasz miłości, swojego przeznaczenia, tylko szukasz lalkę , którą będzie można dupczyć i pokazać kolego :-O powodzenia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę dziwne że szukasz kobie
*połówka miało być :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jedyne czego u kobiet całkowicie nie toleruję to wulgarności i otyłości" - a co ci przeszkadza otyłość, hę? Zawsze można schudnąć a wrednego charakteru nie da się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja, to tylko ja
ja bardzo chetnie, ale jestem ze Szczecina, 26,5 , 180cm 60 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja, to tylko ja
koliberek, ja sie nazywa kolor farby???, bardzo ladny odcien brazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, w miastach, które wymieniłem często bywam, więc będzie łatwiej umówić się w ramach spotkania zapoznawczego, to chyba całkiem logiczne nie mam wiele czasu na to, żeby specjalnie podróżować do Suwałk na przykład ;) lekka nadwaga ? zależy co oznacza "lekka", napisałem wyraźnie, że nie toleruję otyłości i mam prawo, tak jak wy, drogie panie macie prawo mieć własne kryteria, poza tym otyłość jest niezdrowa, więc skoro macie taki problem może warto o to zadbać - nie dla mężczyzny, ale dla siebie samej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja, to tylko ja
ok, czyli Szczecin odpada????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja, to tylko ja
bardzo ladny, tez taki chce, to moze jeszcze zdradzisz z jakiej firmy??? ja sie farbuje richesse z loreala, ale tam chyba nie ma tak ladnego odcienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli Szczecin odpada?" jeśli masz ochotę zawsze możesz napisać maila, może okaze się, że bedziesz w wakacje gdzieś na południu ;) adam.marciniaczek@o2.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tu????
cos czuje ze jestes tu tylko po to zeby sobie pobzykac w kazdym z miast na kazdej delegacji...:P bedzie Ci latwiej jak napiszesz czego oczekujesz i odezwa sie odpowiednie panie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tu????
a tak w ogóle to dawaj fote:P!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie z wyglady juz sue opisales ten rozstrzal miast jak dla mnie jest spory ,ciekawa jestem jak wyobrazasz sobie powazny zwiazek ,tmasz na mysli chyba zwiazek na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego tu" myślę, że gdybym chciał "pobzykać" to lepszy okazałby się czat regionalny, tudzież lokalna dyskoteka, prosto i konkretnie, i każdy wie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja, to tylko ja
koliberek, ok , dzieki, zastanowie sie, troche sie boje farbowac sie farbami ze sklepu, moze masz z natury ladne wlosy i ci nie szkodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje podróże nie są częste i dalekie ;) Mieszkanie mam w Krakowie, a pozostałe miasta jak napisałem - bywam tam w sprawach zawodowych, więc mogę się spotkać z paniami z tych okolic, jeśli znajomość się poważnie rozwinie chętnie zaproszę panią do siebie do Krakowa, oczywiście, jeśli nie będzie to kolidować z jej karierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków to piękne miasto
fajnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłabym umówić się
z Tobą na kawę.Mam 27 lat.Jestem z Górnego Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja, to tylko ja
ja bardzo chetnie przeprowadzilabym sie do Krakowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłabym umówić się
Ech i po co dodałeś o tym mieszkaniu w Krakowie...Widocznie szukasz interesownej.Z mojej strony to już raczej nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×