Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maczi

Szukam monitora

Polecane posty

Trochę wątpię, że spotkam tu kogoś kto będzie wiedział, no ale niech będzie. Zobaczymy, zapytać nie zaszkodzi. Kwestia odpowiedniego monitora. Stary jest za mały, chciałabym większy żeby jakiś serial na Netflixie zobaczyć czy film. Od czasu do czasu coś tam poprzeglądać. Dużo z kompa nie korzystam, więc nie musi to być sprzęt z górnej półki. Tzn. dobrze, by był dobrej jakości, ale też bez przesady. Ktoś dopomoże, czy mam zostać z tym sama na pastwę losu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety sama na pastwę zostajesz. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz sobie wygodnie filmy i seriale oglądać to ja ci polecam minimum 27" a to i tak zależy od tego, w jakiej odległości od tego monitora będziesz siedzieć :P Można pomyśleć nawet nad czymś większym, choć potem to się powoli robią z tego telewizory :P Więc jeśli chcesz typowo do kompa to myślę, że dobra 27-ka powinna być ok. Polecam Ci monitory iiyamy, według mnie to jedne z lepszych na rynku, a wcale nie najdroższych. Odsyłam do iiyama-sklep.pl, ceny często lepsze niż na morelach i dodatkowo dołączają gwarancje zero pixeli, która jest gdzie indziej nie do zdobycia. Zamawiałem tam jakiś czas temu, dlatego wiem co mówię. Tam powinnaś znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam Goodman, dziękuję za pomoc, drobną, ale jednak :P Nick twój chyba nie jest przypadkowy :D Ogarnęłam sobie koniec końców Iiyamkę, bo mówiłeś że są dobre, a ja nie chciałam też byle czego. Za wiele mi nie powiedziałeś, więc poszłam do tego sklepu, o którym wspomniałeś (iiyama-sklep.pl) i tam już mi powiedzieli jaki mi będzie potrzebny do moich jakże ambitnych celów :D Pan mi wytłumaczył jakiego powinnam szukać i dlaczego akurat takiego, ogólnie przedstawił mi to w zjadliwej formie, bo ja to kompletnie zielona jestem z takich spraw. Nawet nie wiedziałam, że te monitory się między sobą matrycami różnią i każdy typ służy do czego innego, ale już wiem :D Nie będę tutaj robić popisu mojej nowej wiedzy, więc powiem tylko że dobrali mi coś naprawdę fajnego, bo jest duży, filmy ogląda się na nim wygodnie, obraz chodzi płynnie, nic się nie rozjeżdża. A i portfel w całkiem dobrej kondycji po tym wydatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupowałem nowy monitor a stary oddałem do skupu elektroniki w www.skupzlomu-elektroniki.pl. Szybko - bezproblemowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×